Wielkanocny katalog od Lidla

10.04.2019

|

Gazetki promocyjne

Wielkanocny katalog od Lidla

Już od najbliższego poniedziałku w sklepach sieci Lidl zaczyna obowiązywać Katalog Wielkanocny. To zestaw promocji, które obejmują m.in. odzież, sprzęty AGD czy zabawki. Sprawdź, na jakie okazje możesz liczyć podczas przedświątecznych zakupów w Lidlu.

Święta Wielkiej Nocy to jedno z najważniejszych wydarzeń o charakterze religijnym w Polsce. Ten czas to także spotkania w rodzinnym gronie, poprzedzone… długimi przygotowaniami. Sprzątanie, pranie, prasowanie czy gotowanie to tylko niektóre z czynności, które w najbliższych dniach będą „umilały” czas w większości domów.

Wielkie sprzątanie czas zacząć

Wraz z nadejściem wiosny coraz częstszym widokiem na osiedlach mieszkaniowych są osoby, które słoneczne promienie chcą oglądać przez czyste okna. Mycie szyb tradycyjnymi metodami może być jednak męczące, a ciekawą alternatywą może być w tym przypadku akumulatorowa myjka do okien. Zestaw w cenie 99 zł to także pojemnik na wodę oraz dwie zapasowe myjki w mikrowłókna.

Aby podczas świąt także podłogi w naszych domach były nieskazitelnie czyste, warto rozważyć zakup mopa parowego. Urządzenie to działa hipoalergicznie, ponieważ umożliwia sprzątanie bez użycia dodatkowych chemicznych środków czystości. Dzięki 8-metrowemu kablowi i pojemnikowi na wodę o pojemności 0,5 litra – sprzątanie nawet większych powierzchni nie sprawia dużego problemu.

Wietrzenie szaf

Przy okazji świątecznych porządków często pozbywamy się także wielu niepotrzebnych przedmiotów, a do koszy trafiają m.in. długo nienoszone ubrania. Warto pamiętać, że wrzucając je do koszy na używaną odzież, możemy pomóc osobom potrzebującym – zadbajmy jednak o to, aby trafiały tam przedmioty nadające się do dalszego użycia.

Jeżeli jednak po zakończeniu sprzątania okaże się, że nasza szafa zrobiła się przesadnie pusta, to także w tym przypadku gazetka promocyjna Lidla okaże się doskonałym rozwiązaniem. W atrakcyjnych cenach dostępne będą m.in. swetry (od 33 zł), spodnie (od 44,99 zł), t-shirty (od 29,99 zł) czy sukienki (od 39,99 zł).

Prezenty dla najmłodszych

Wielkanoc to w wielu domach także tradycyjne prezenty od zajączka. W rzadko spotykanych cenach do kupienia będą m.in. klocki Lego, a na półkach znajdziemy m.in. zestawy Duplo, City, Technic, Ninjago czy Star Wars. Każde pudełko to wydatek rzędu 34,99 zł – 69,90 zł, ale warto zwrócić uwagę na fakt, że standardowa cena jest zazwyczaj zdecydowanie wyższa.

W gazetce znajdziemy także zabawkowe wozy strażackie i śmieciarki (po 99 zł), a także wywrotki, ładowarki i koparki po 59,90 zł za sztukę. Nie tylko dzieciom przypadnie za to do dron w promocyjnej cenie 99 zł. Naładowane akumulatory zapewniają mu 7-8 minut nieprzerwanego lotu, na wysokości nawet do 50 metrów.

)