Nowe oferty w gazetce Dino

11.09.2019

|

Gazetki promocyjne

Nowe oferty w gazetce Dino

Jeśli jesteś stałym klientem sieci Dino to zachęcamy do zapoznania się z najnowszą gazetką promocyjną, w której zamieszczono wiele atrakcyjnych ofert. Z kolei jeżeli nie robisz zakupów w tym sklepie to również proponujemy spojrzeć na świeże przeceny, ponieważ być może wysoka jakość produktów połączona z niską ceną przekona Cię do wyboru sieci Dino na miejsce, gdzie kolejny raz zrobisz zakupy.

Codzienna dawka świeżości

Sieć każdego dnia proponuje swoim klientom świeże i zdrowe produkty. Wśród stałego asortymentu Dino można znaleźć warzywa i owoce sprzedawane w atrakcyjnych cenach. W tym tygodniu duża przecena dotyczy śliwek, które kupisz taniej aż o 33 proc! Ich aktualny koszt to 1,99 zł za kilogram. Opłaca się również wybrać cytryny i białą kapustę. Za pierwszy produkt zapłacisz 6,99 zł za kilogram, natomiast koszt drugiego wynosi 2,49 zł za taką samą wagę.

Dla każdego coś słodkiego

Netto posiada szeroki wybór produktów, wśród których z pewnością każdy smakosz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Sieć w tym tygodniu szczególnie poleca kilka słodyczy, których cena została obniżona. W promocji można zakupić cukierki Fresh & Fruity lub Krówki – zapłacisz za nie jedynie 16,99 zł za kilogram. Atrakcyjna cena dotyczy także jajka Kinder Niespodzianki, ponieważ jego aktualny koszt to 3,29 zł za sztukę. Czy kojarzysz pyszne żelki Haribo? Jeśli jesteś ich zwolennikiem to sieć Dino proponuje zakup tych słodkości w cenie 4,49 zł za opakowanie 200 gramów.

Drobne akcesoria dla najmłodszych

W tym tygodniu sieć Dino skupia się przede wszystkim na dzieciach, które w ofercie znajdą wiele kolorowych propozycji dla siebie. Początek września to czas niezmiennie od lat kojarzony z nowym rokiem szkolnym. Uczniowie kompletują swoją wyprawkę, aby na pierwszych lekcjach stawić się w pełni przygotowanym. Jeśli jednak Twoje dziecko o czymś zapomniało – nie musisz się martwić, ponieważ w sklepach Dino kupisz wiele produktów potrzebnych do szkoły w atrakcyjnych cenach. Sieć oferuje zakreślacze – ich koszt to 1,59 zł za sztukę. Blok notatnikowy posiadający 100 kartek kupisz już od 1,49 zł, natomiast za brulion A5 wydasz 2,49 zł. Dodatkowo polecamy kosmetyczkę halogenową – 9,99 zł za sztukę lub kucyk z akcesoriami w lizaku w cenie 12,99 zł.