Strona główna >Produkty >Elektronika >Pendrive

Najlepsze promocje na wybrany produkt w kategorii Pendrive

Aktualne promocje na Pendrive w gazetkach reklamowych

Strona
1

pendrive – największe promocje w innych sieciach handlowych

pendrive - ciekawostki o produkcie

Przenośna pamięć USB, czyli popularny pendrive, to produkt, który w istotny sposób ułatwia przenoszenie danych między różnymi komputerami. Początkowo ich pojemność była ograniczona do kilku gigabajtów, a dzisiaj w przystępnych cenach dostępne są nośniki o pojemności nawet 512GB. Pendrive oprócz swojej podstawowej roli może pełnić także funkcje dekoracyjną, stąd coraz częściej urządzenia te mają oryginalne kształty i kolory. Sprawdź, w których gazetkach promocyjnych znaleźć można przenośne pamięci USB.

Stale przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w najatrakcyjniejszych cenach. Najczęściej pendrive występuje w gazetkach sieci Auchan. Jeśli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten towar, kliknij tutaj.

Najważniejsze informacje o pendrivie

Pendrive, pamięć przenośna USB, to drobne urządzenie elektroniczne pozwalające na zapisanie określonej liczby danych, zwykle od kilkudziesięciu do kilkuset gigabajtów. Zwykle pendrive jest znacznie mniejszy zarówno pod kątem wymiarów, jak i pojemności w GB od dysków twardych czy SSD.

Obecnie pendrive stracił nieco na popularności z uwagi na powszechny szybki dostęp do Internetu i usług wymiany plików online, jednak nadal znajduje wiele zastosowań.

Dodatkowo pendrive może stanowić także ciekawy nośnik reklamy jako gadżet.

Pendrive w promocji można często nabyć w ramach akcji sklepów nie tylko o profilu elektronicznym, ale także zwykłych marketach spożywczych, na przykład zdarzają się promocje na pendrive w Lidlu, Biedronce czy Netto.

Najpopularniejsze zastosowania pendrive'a w domu i biurze

Szybkie i pojemne pendrive'y świetnie sprawdzają się w roli nośnika danych takich jak zdjęcia, muzyka czy filmy. Często służą do dzielenia się ze znajomymi wspomnieniami z wakacji.

Znajdują także zastosowanie w biurach również jako nośnik tak zwanych kluczy sprzętowych zabezpieczeń, kopii zapasowych różnych danych, dokumentów czy systemów.

Pendrive'y są często rozwiązaniem awaryjnym w sytuacji gdy sieć firmowa nie działa prawidłowo, a konieczne jest szybkie przeniesienie dużej liczby danych pomiędzy komputerami.

Tani i pewny pendrive na promocji jest dobrym wyborem chociażby jako awaryjny gadżet w formie breloka do kluczy. Warto wiedzieć, gdzie kupić pendrive w promocji, by móc mieć go zawsze pod ręką.

Gdzie kupić pendrive w promocji?

W jakim miejscu można znaleźć pendrive'y? Gdzie promocja będzie najlepsza? Sprawdź wszystkie promocje na pendrive na Gazetkowo, dzięki którym znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Masz w pobliżu Auchan i szukasz promocji na pendrive, a może często robisz zakupy w sieci handlowej Carrefour i tam promocje pendrive'ów będą dla Ciebie najlepsze?

Wybór pendrive, który w promocji ma niższe ceny, jest zwykle dość szeroki. Sprawdź najkorzystniejsze oferty na pendrive w promocji na Gazetkowo, a także inne produkty w atrakcyjnych cenach.