Jacobs - znajdziesz w 50 aktualnych gazetkach promocyjnych

Nazwisko Johanna Jacobsa znane jest na całym świecie dzięki kawie, którą wyprodukował w 1907 r. Niemiecka marka produkuje zarówno kawy mielone, rozpuszczalne, jak i ziarniste. W ich ofercie znajdują się również kapsułki tassimo. Niepowtarzalny smak i wyjątkowy zapach sprawiły, że w Polsce kaw ...

a Jacobsa uznawana jest za najlepiej rozpoznawalną markę. Dystrybutor kawy w naszym kraju otrzymał nawet nagrodę Mecenasa Kultury za rok 2002. To wyróżnienie udowadnia wyjątkowość kawy Jacobs. Sprawdź, które sklepy oferują ją w najlepsze cenie i sam oceń, czy nagroda została przyznana słusznie!

Nieprzerwanie przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w super cenach. Jacobs to słowo znalezione w 1233 gazetkach, w tym 50 to gazetki ważne, a 1183 to promocje zakończone. Najczęściej jacobs znajduje się w gazetkach sieci E.Leclerc. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem jacobs została odnaleziona ---. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten towar, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst