Sery Pilos w paczkach XXL – potężne cięcia cen
Dla miłośników codziennych kanapek sieć przygotowała bezkonkurencyjne stawki na podstawowy nabiał. Ser gouda w kawałku Pilos XXL (500 g) kupisz za jedyne 7,99 zł za opakowanie przy wyborze dwóch sztuk – oznacza to wybitną stawkę 15,98 zł za kilogram (oszczędzasz aż 46%, a limit wynosi 6 paczek na paragon). Z kolei krojony ser Carski Pilos XXL (500 g) przeceniono z 17,99 zł na 9,99 zł przy zakupie 2 sztuk (-44%). W tym przypadku warunkiem naliczenia rabatu jest aktywacja kuponu w aplikacji Lidl Plus (limit 6 opakowań na kupon).
Najważniejsze cechy tej promocji:
- oznaczenie Produkt Polski gwarantujące lokalne pochodzenie surowca,
- wygodny podział na gotowe plastry lub zwarty blok do tarcia i zapiekania,
- brak wymogu posiadania aplikacji przy zakupie sera gouda (rabat nalicza się automatycznie przy kasie).
Zapas wody: zgrzewki w formule „Kup zgrzewkę, zapłać mniej”
Od dzisiejszego poranka w marketach taniej kupisz także niezbędne płyny. W sekcji woda królują zgrzewki, w których pojedyncza butelka kosztuje ułamek standardowej kwoty. Sześciopak niegazowanej wody źródlanej Żywiec Zdrój (6 x 1,5 L) kosztuje 10,74 zł, czyli zaledwie 1,79 zł za butelkę (1,19 zł/L). Z kolei bogata w minerały Muszynianka magnezowo-wapniowa (6 x 1,5 L) została wyceniona na 13,14 zł, co daje 2,19 zł za sztukę (1,46 zł/L).
Dodatkowo:
- atrakcyjna cena bez konieczności instalowania aplikacji czy aktywowania kuponów,
- do każdej zgrzewki doliczana jest kaucja w wysokości 3,00 zł (0,50 zł/butelka),
- wybór między krystaliczną wodą źródlaną a wariantem wysokozmineralizowanym o niskim nasyceniu CO2.
Festiwal bąbelków: napoje Freeway „2+1 za grosz” oraz wielopaki Coca-Cola i Pepsi
Prawdziwym hitem czwartkowej oferty jest promocja na wszystkie napoje marki Freeway. Kupując dwa opakowania, trzeci, najtańszy produkt zgarniesz za symboliczny 1 grosz (możesz dowolnie miksować smaki; limit to 4 promocyjne butelki na paragon, kaucja doliczana osobno). Fanów znanych marek ucieszą z kolei ekonomiczne wielopaki:
- Coca-Cola oraz Coca-Cola Zero: 4-pak (4 x 2 L) w cenie 27,96 zł (6,99 zł/butelka; +2,00 zł kaucji),
- Pepsi, Pepsi Zero, Mirinda lub 7UP: 2-pak (2 x 1 L) za 7,98 zł (3,99 zł/butelka; +1,00 zł kaucji),
- Pepsi w wersji rodzinnej: 2-pak (2 x 2 L) w cenie 11,98 zł (5,99 zł/butelka; +1,00 zł kaucji).
Opisane promocje obowiązują od czwartku, 1 października do soboty, 3 października 2026 r. lub do wyczerpania zapasów. Przed wyjściem do sklepu sprawdź aktualną ofertę na Gazetkowo.pl, gdzie łatwo porównasz ceny i zaplanujesz smart zakupy!




