Strona główna >Produkty >Zwierzęta >Smycze

Aktualne promocje na Smycze w gazetkach reklamowych

Strona
1

Więcej informacji o produkcie smycze

Smycze dla zwierząt muszą być przede wszystkim solidne i bezpieczne w użytkowaniu zarówno dla właściciela, jak i dla czworonoga. Nie zaszkodzi także, jeśli będą ciekawie wyglądały i odzwierciedlały osobowość ukochanego pupila. Jakie opcje masz do wyboru?

Rodzaje smyczy

Wybierając smycz, w pierwszej kolejności musisz zdecydować czy interesuje Cię smycz z mechanizmem rozwijania czy też klasyczny model o stałej długości. Konieczne jest także zdecydowanie, na jaką odległość chcesz pozwolić zwierzakowi się oddalić. Najczęściej wybierana długość smyczy to 120-200 cm. Pamiętaj także, że wszelkie modele z ćwiekami, cyrkoniami i innymi ozdobami są piękne, ale mogą być niebezpieczne. Dlatego przed zakupem upewnij się, że elementy te zostały mocno przymocowane i nie zrobią Twojemu zwierzakowi krzywdy w trakcie spaceru.

Systematycznie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu artykułów w atrakcyjnych cenach. Najczęściej smycze pojawia się w gazetkach sieci Kakadu. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar,