Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla przedszkolaka

20.05.2020

|

Rodzina

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka dla przedszkolaka

Już za niespełna dwa tygodnie będziemy obchodzić Dzień Dziecka. To idealny moment, aby zaskoczyć naszą pociechę symbolicznym prezentem. Z uwagi na to, że do 1 czerwca zostało jeszcze trochę czasu, to z powodzeniem możemy złożyć zamówienie także w sklepie internetowym. Jeżeli jednak wolisz wybrać się do fizycznego sklepu, to specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy jakie inspiracje znajdziesz w gazetkach promocyjnych.

Pomysły na prezent dla przedszkolaka do 20 zł

Dobrym pomysłem na prezent dla przedszkolaka może być bilet na swoistą podróż w czasie. Jeżeli chcemy zafundować naszemu dziecka pokaz filmowy z czasów… naszego dzieciństwa, to dobrym pomysłem mogą być bajki na DVD, które znalazły się w ofercie sklepów Empik. Przygody Bolka i Lolka, Porwanie Baltazara Gąbki czy perypetie rezolutnego Reksia kupimy już za 9,99 zł za sztukę, a większość oferty dostępna jest w cenie 13,99 zł.

Prezenty do 40 zł dla przedszkola na Dzień Dziecka

Jeszcze przez kilka dni obowiązuje gazetka promocyjna Biedronki, w której znajdziemy szereg pomysłów na niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Trafionym i ponadczasowym sposobem na wywołanie uśmiechu na twarzy najmłodszych będzie chociażby zestaw klocków Lego. Kilkanaście różnorodnych zestawów kupimy w promocyjnej cenie 39,99 zł za sztukę, a w asortymencie znalazły się propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Pomysły na prezenty z okazji Dnia Dziecka do 60 zł

Nie tylko w ogrodzie, ale także w domu dzieci mogą bawić się w namiotach, które w Lidlu dostępne są zarówno w kształcie igloo, jak i tipi. Za namioty o wymiarach 120cm x 120cm x 87cm lub 100cm x 100cm x 140cm zapłacimy 59,90 zł. Wybierać możemy spośród czterech różnorodnych wzorów, których bohaterami są postaci znane z popularnych kreskówek. Warto zwrócić uwagę na fakt, że oferta Lidla będzie dostępna od 25 do 30 maja.

Pomysły na prezenty dla przedszkolaka do 80 zł

Gazetkę na Dzień Dziecka przygotowała także sieć hipermarketów Carrefour. Na 20 stronach znajdziemy propozycje zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych dzieci. Na uwagę zasługują chociażby figurki postaci znanych z lubianych przez dzieci bajek i programów. Za figurki z serii Power Rangers zapłacimy 79,99 zł, a mikser do ciastolinowej masy kupimy już za 69,99 zł.

Gdzie szukać inspiracji?

Najlepszym źródłem inspiracji są gusta i zainteresowania naszych pociech, dlatego warto uwzględnić je podczas planowania zakupów na Dzień Dziecka. Jeżeli dodatkowo zdecydujemy się na prezent, który zaangażuje w zabawę całą rodzinę, to świętowanie będzie także doskonałym sposobem na spędzenie dodatkowego czasu z najbliższymi.