Już w niedzielę Dzień Matki

2019-05-22

|

Rodzina

Już w niedzielę Dzień Matki

Jak co roku, 26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. W tym roku święto to wypada w niedzielę, jest zatem jeszcze kilka dni, aby kupić upominek, który może być doskonałym podziękowaniem za trud, który wszystkie mamy wkładają w wychowanie swoich dzieci. Sprawdzamy, jakie promocje przygotowały z tej okazji popularne sklepy.

Naszą tradycją jest nie tylko składanie matkom życzeń, ale równie często… kupowanie prezentów w ostatniej chwili. W tym roku będzie to o tyle łatwiejsze, że najbliższa niedziela jest dniem handlowym. Dzięki temu symboliczny upominek będzie można kupić nie tylko w małych sklepach, ale także w dyskontach oraz super- i hipermarketach.

Biedronka poleca się na Dzień Matki

Zgodnie z oczekiwaniami, w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki, znajdziemy kilka inspiracji dla osób zastanawiających się, co kupić swojej mamie. Uniwersalnym i bardzo smacznym prezentem mogą być oczywiście słodycze. Praliny Raffaello w opakowaniu o masie 150 gramów, kupimy za 9,49 zł, czyli niemal 15 proc. taniej niż wynosi standardowa cena. Jeszcze korzystniej prezentuje się bombonierka Milki, którą możemy otrzymać za 6,99 zł.

Biedronka przygotowała także szeroki wybór perfum i wód perfumowanych. Różne zapachy marek Pani Walewska (30 ml) oraz Be Beauty (75 ml) kupimy za 14,99 zł. W ciekawej ofercie dostępne są także markowe produkty Garnier, Nivea, Syoss czy Taft. Kupując dwa opakowania – za tańsze zapłacimy aż 50 proc. mniej. Co ważne, nie muszą być to dwa wyroby tej samej marki, a sieć zachęca wręcz do „miksowania” między markami.

Promocje na Dzień Matki w Lidlu

Lidl tradycyjnie już stawia na kwiaty. Z okazji Dnia Matki w sklepach dostępne będą tulipany, a bukiet składający się z siedmiu kwiatów kupimy już za 6,99 zł. Zaledwie o złotówkę więcej zapłacimy za 13-kwiatowy bukiet z róż. To jednak nie wszystko! Na klientów czekają także goździki (9,99 zł za 9 sztuk) czy frezje (11,99 zł za 10 sztuk).

Wybrane praliny w sklepach sieci Lidl będzie można natomiast kupić aż 33 proc. taniej. Warto zwrócić uwagę m.in. na praliny truflowe (9,99 zł zamiast 11,99 zł), belgijskie praliny „owoce morza” (7,99 zł zamiast 11,99 zł) czy bombonierkę „od serca dla serca” w atrakcyjnej cenie 5,99 zł za opakowanie. Z uwagi na duże zainteresowanie, zwracamy uwagę, że oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Świętujmy codziennie – nie tylko 26 maja

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, także my chcemy im złożyć życzenia wszystkiego najlepszego. Zwracamy się także z apelem, aby naszym mamom dziękować i składać podarki nie tylko w jeden dzień roku, ale tak często, jak to tylko możliwe. W końcu to właśnie one zasługują na to jak nikt inny na świecie.