Co kupić tacie na prezent?

07.11.2019

|

Rodzina

Co kupić tacie na prezent?

Gdy zbliża się Dzień Ojca, urodziny czy imieniny taty bądź inne święto z nim związane wiele dzieci ma problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Najważniejszą zasadą w dobraniu idealnego upominku dla mężczyzny jest praktyczność. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji, z których z pewnością ucieszy się każdy tata, a my nie musimy wydawać na nie wszystkich naszych oszczędności.

Prezenty dla taty do 20 zł

Jeżeli Twój budżet jest znacznie ograniczony – nie przejmuj się! Drobny, ale ciekawy i praktyczny prezent dla taty można kupić nawet za kilka złotych. Większość mężczyzn przepada za słodyczami, dlatego dobrym pomysłem na upominek może okazać się bombonierka. Do 20 zł kupisz również ładnie zapakowany zestaw ulubionych herbat Twojego taty bądź pyszną kawę. Jeśli ojciec lubi oryginalne ubrania to postaw na skarpetki z ciekawym wzorem lub T-shirt ze śmiesznym napisem.

Twój tata jest doskonałym kierowcą, ale często gubi klucze od swojego auta? Kup dla niego dźwiękowy lokalizator kluczy, który reaguje na gwizdnięcie i pozwala ograniczyć stres związany z poszukiwaniem zagubionego przedmiotu. Na rynku możesz znaleźć ten wynalazek w cenie do 20 zł. Ciekawym pomysłem na prezent dla taty okazuje się również zaparzacz do herbaty bądź kubek z kreatywnym wzorem.

Prezenty dla taty do 50 zł

Jeśli Twój tata jest typem leniucha to z pewnością spodoba mu się hamak, który dostaniesz w sklepach już od 20 zł. Wybierając tańszy model będziesz mógł dokupić książkę umilającą tacie leniwe popołudnia spędzane na hamaku. Dla tych typów ojców idealne mogą się okazać również zestawy dobrej herbaty bądź kawy.

Dla bardziej ambitnych mężczyzn polecamy różnorodne narzędzia. Zapoznaj się wcześniej ze stanem warsztatowym swojego taty i sprawdź, czy nie brakuje mu jakiegoś klucza bądź innego narzędzia. Każdemu tacie do drobnych napraw w mieszkaniu bądź ogrodzie przyda się tablica narzędziowa. Jej koszt wynosi ok. 40-50 zł. W podobnej cenie kupisz piłę ręczną do drewna. Natomiast dla miłośników ogrodnictwa polecamy sekator do konarów i gałęzi.