Wszystkie kawiarnia Costa Coffee w aplikacji Too Good To Go

22.01.2021

|

Czas wolny

Wszystkie kawiarnia Costa Coffee w aplikacji Too Good To Go

Too Good To Go i Costa Coffee to firmy, które rozpoczęły współpracę rok temu w ramach testów. Obecnie jest ona poszerzana o wszystkie lokale w kraju! Od teraz dzięki aplikacji można ratować pyszne paczki z niespodzianką w środku z każdej restauracji w Polsce.

Upoluj pyszną paczkę

Too Good to Go powstało po to, aby nie marnować jedzenia. Zbyt często w supermarketach czy lokalach gastronomicznych wyrzucane są dobre produkty spożywcze. W aplikacji można je uratować! Jest to nie lada gratka dla miłośników tart, kanapek, wrapów i ciast. Dzięki kooperacji To Good To Go i Costa Coffee będzie można zamówić paczki niespodzianki właśnie z taką zawartością. Do tej pory uratowano przed zmarnowaniem 14 tysięcy posiłków.

Rozszerzenie współpracy Costa Coffee i To Good to Go

Skąd pomysł, aby rozszerzyć inicjatywę o wszystkie lokale Costa Coffee? To naturalny krok w rozwoju współpracy, która do tej pory układała się świetnie. „Włączenie do aplikacji wszystkich lokali Costa Coffee jest dla nas naturalnym rozwinięciem wspaniałej współpracy, jaką podjęliśmy już rok temu. Wspólnie ratujemy nie tylko pyszne jedzenie, ale też kawę, której termin ważności zbliża się ku końcowi. Nasi użytkownicy pokochali paczki dostępne w Costa, dlatego też nie mamy najmniejszych obaw, że dołączenie całej sieci spotka się z ogromnym zainteresowaniem, a posiłki znajdą ratunek w mgnieniu oka.” – Powiedziała Anna Kurnatowska, Country Managerka Too Good To Go w Polsce.

Marnowanie jedzenia – powszechny problem gastronomii

Jak wiadomo, marnowanie jedzenia jest problemem w restauracjach i sklepach od zawsze. Właśnie dlatego Costa Coffee starając się rozwiązać ten kłopot u siebie, postanowiła rozpocząć współpracę z Too Good To Go. „Nadwyżki jedzenia to powszechny problem, z którym coraz częściej się zmagamy w dzisiejszym świecie. Costa Coffee chętnie i aktywnie przyłącza się do działań przyjaznych środowisku, w tym do walki właśnie z marnowaniem żywności. Wprowadzenie naszych produktów do aplikacji Too Good To Go to kolejny ważny krok w naszej odpowiedzialnej działalności. Szczególnie cieszymy się z rozszerzenia naszej współpracy, bo od teraz użytkownicy aplikacji mogą ratować paczki niespodzianki w lokalach Costa Coffee na terenie całego kraju! Dla mieszkańców niektórych miejsc w Polsce, to będzie pierwsza taka możliwość.” mówi Wojciech Skoczylas, retail director Costa Poland & Latvia.

Jak działa To Good To Go?

Sama aplikacja To Good To Go jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy zainstalować ją, wybrać miejsce, z którego można coś upolować, kupić paczkę i odebrać ją o określonej porze. To wszystko!