Na wakacje z Lidlem

2019-05-29

|

Czas wolny

Na wakacje z Lidlem

Nie tylko popularne wśród turystów kierunki, jak Włochy, Turcja czy Egipt, ale także bardziej egzotyczne Malediwy, Dubaj czy Singapur. To wybrane propozycje, które dla swoich klientów przygotował w katalogu turystycznym Lidl. Sieć kojarzona głównie z zakupami spożywczymi już od dłuższego czasu promuje także swoją wycieczkową ofertę. Sprawdzamy, jakie okazje znalazły się najnowszej odsłonie broszury Lidl Podróże.

Pierwszy dzień lata już za nieco ponad 3 tygodnie – 21 czerwca 2019 roku. Chociaż część osób już wie co będzie robiło podczas wakacyjnych miesięcy, to wiele osób planowanie wypoczynku pozostawia na ostatnią chwilę. To m.in. do nich Lidl kieruje swoją ofertę wycieczek, proponując zróżnicowane pod względem ceny i długości wyjazdu możliwości spędzenia urlopu. Niektóre opcje to prawdziwe perełki!

Szeroki wybór europejskich kierunków

Katalog lato 2019 obowiązuje od 27 maja do 28 czerwca, ale każda oferta ma ściśle określoną i ograniczoną liczbę miejsc. Jeżeli więc chcemy mieć pewność, że nie zostaniemy z niczym – warto podjąć decyzję szybko. Dużą popularnością z pewnością będzie cieszyła się 7-dniowa objazdowa wycieczka po Włochach w cenie już od 1.249 zł za osobę.

Wyjazdy organizowane są z Warszawy oraz Katowic, a na miejscu będziemy mogli zobaczyć m.in. San Marino, Asyż, Rzym, Florencję czy Wenecję. W cenę wliczone są m.in. przejazdy komfortowym autokarem, noclegi, a także śniadania i obiado-kolacje. Już u pilota będziemy musieli dopłacić około 80 euro od osoby na pokrycie kosztów zwiedzania – m.in. zakupu biletów wstępu do turystycznych atrakcji.

Lidl proponuje jednak nie tylko Włochy. Za 11-dniowy wyjazd do Chorwacji, wraz z tygodniowym wypoczynkiem w Neum zapłacimy 2.349 zł, a wyjazdy do Grecji czy Bułgarii w standardzie all-inclusive to wydatek na poziomie niespełna 1.400 zł. Słoneczna Hiszpania oglądana z okien 3-gwiazdkowego hotelu wiąże się natomiast z wydatkiem nieco ponad 1.700 zł.

Bogata oferta wyjazdów poza Europę

Jeżeli Europa to dla Ciebie zbyt mało – z pewnością może Cię zainteresować 11-dniowa wycieczka łącząca ze sobą zwiedzanie i wypoczynek w Dubaju i na Malediwach. To jednak oferta dla osób ze zdecydowanie zasobniejszym portfelem – cena obejmująca przelot, noclegi oraz niepełne wyżywienie zaczyna się od 6.799 zł.

Nieco tańsza jest natomiast wyprawa do Chin, która została przeceniona z 5.549 zł na 4.399 zł. Oprócz bogatego programu zwiedzania Pekinu, na podróżujących czeka także atrakcja specjalna – lekcja gotowania wraz z degustacją chińskich specjałów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przypadku tej destynacji, w zasadzie wszystkie koszty są już wliczone w cenę.