Strona główna >Sklepy >ZOO Karina

Sieć sklepów ZOO Karina

ZOO Karina - promocje

Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów dla swoich zwierzaków to doskonale trafiłeś! ZOO Karina oferuje wiele różnorodnych artykułów, które z pewnością zadowolą każdego czworonoga. Asortyment sieci składa się przede wszystkim z karmy dla zwierząt znanych i cenionych producentów, takich jak Acana, Orijen, Brit, Bozita, Empire, Bosch, ProPlan czy Royal Canin.

Oprócz tego na półkach sklepów znajdują się suplementy dla psów i kotów, galanteria, kosmetyki, przysmaki, zabawki, a także wiele innych artykułów. Sieć może się pochwalić również wykwalifikowanym i profesjonalnym personelem, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże rozwiać wątpliwości podczas zakupów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych ZOO Karina?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez ZOO Karina to świetna opcja, z jakiej mogą skorzystać wszyscy klienci sieci. Dzięki nim zakupy są możliwe w korzystnych i atrakcyjnych cenach. Oferty obowiązują ok. 4 tygodni i liczą prawie 30 stron niesamowitych przecen. Tworzone są w bardzo przejrzysty sposób, co ułatwia zapoznawanie się z promocjami umieszczanymi na ich łamach. W gazetkach znajdują się produkty skierowane do czworonogów. Jeśli potrzebujesz jakiegoś artykułu dla swojego pupila to być może znajdziesz go w ofercie sieci w naprawdę niskiej cenie.

Dołącz do klubu ZOO Karina

Dla stałych klientów sieć przygotowała możliwość przynależenia do specjalnego klubu. Karta ZOO Karina pozwala korzystać z wyjątkowych promocji, które są przeznaczone wyłącznie dla Klubowiczów. Ponadto zyskujesz dostęp do rabatów lojalnościowych. Dzięki zakupom zbierasz punkty, które następnie pozwalają Ci zrobić tańsze zakupy. Należąc do klubu nie musisz już zbierać paragonów, ponieważ wszystkie kupione przez Ciebie produkty zapisywane są automatycznie na karcie.

O sieci ZOO Karina

ZOO Karina to rodzinna firma mogąca się pochwalić długoletnią tradycją działania. Jej historia sięga roku 1996, kiedy Pani Karina wraz z dziećmi postanowiła otworzyć pierwszy sklep zoologiczny. Kobieta zrobiła to z miłości do czworonogów, a także ze względu na swoje akwarystyczne pasje. W bardzo szybkim czasie ilość placówek handlowych została zwiększona, co ostatecznie zaowocowało powstaniem sieci marketów zoologicznych. Sklep online uruchomiono w 2017 r. i od tamtego czasu klienci mogą dokonywać zakupów nie tylko stacjonarnie, ale także internetowo.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci ZOO Karina

Na tej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć ZOO Karina. Asortyment firmy składa się przede wszystkim z artykułów przeznaczonych dla zwierząt. Jeśli jesteś właścicielem jakiegoś czworonoga to z pewnością doskonale trafiłeś!

Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Przy każdej gazetce podana jest data obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach tej sieci. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z przedstawianymi ofertami, ponieważ niekiedy ważne informacje są w nich zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

ZOO Karina nieustannie kieruje do swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, w których można znaleźć mnóstwo przecenionych artykułów. Przede wszystkim są to produkty przeznaczone dla zwierząt, takie jak karmy, suplementy, galanteria, kosmetyki, przysmaki czy zabawki.

Sieć oferuje produkty znanych i cenionych marek w naprawdę niskich cenach. Najbardziej opłacalne oferty umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które obowiązują ok. 4 tygodni i zazwyczaj liczą ok. 30 stron niesamowitych przecen. Jak najbardziej opłaca się po niej wybrać do sklepów ZOO Karina.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są dla Ciebie zarówno gazetki aktualne, jak i oferty archiwalne. Dzięki zachowywaniu na naszej stronie starszych wydań możliwe jest porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają przecenie.

Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki. Oferty archiwalne zaznaczamy bowiem specjalną grafiką. Ponadto przy każdej gazetce promocyjnej podana jest data jej obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Zależy nam na zadowoleniu konsumentów korzystających z naszego serwisu, dlatego przygotowaliśmy wiele ciekawych opcji, z których warto skorzystać. Jeśli chcesz szybko zapoznać się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez sieć ZOO Karina to możesz to zrobić u nas dzięki aktualnej gazetce promocyjnej tych sklepów. Ponadto masz możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w ofertach. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisywanych drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne ZOO Karina - ceny

Gazetki promocyjne ZOO Karina - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych ZOO Karina. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2021 roku.

Zabawki dla psa

 • szarpaki Delfin - 12,58 zł za sztukę
 • interaktywna piłka - 68,08 zł za sztukę
 • gumowa piłka z przyssawką - 40,84 zł za sztukę

Żwirki dla kotów

 • żwirek bentonitowy Bazyl - 24,99 zł za 10 litrów
 • drewniany żwirek Cat's Best - 36,99 zł za 10 litrów
 • żwirek drzewny Miluś - 7,99 zł za 5 litrów

Przysmaki dla psów

 • przysmak do higieny jamy ustnej Francodex - 21,99 zł za 350 gramów
 • Treaties Best Vitakraft - 10,99 zł za 120 gramów
 • przysmaki Carnilove - 13,49 zł za 200 gramów

Mokre karmy

 • mokra karma dla psa Rafi - 4,99 zł za 1240 gramów
 • mokra karma dla kota Rafi - 2,49 zł za 415 gramów
 • mokra karma dla kota Animonda - 4,99 zł za 200 gramów

Przysmaki dla gryzoni

 • gryzaki z posypką - 7,19 zł za 6 sztuk
 • mała pizza - 8,99 zł za sztukę
 • gryzak brzozowo-pietruszkowy - 6,49 zł za sztukę

Suche karmy

 • sucha karma dla kota Purina - 19,99 zł za 400 gramów
 • sucha karma dla psa Bozita - 199,99 zł za 12,5 kilograma
 • sucha karma dla psa Josera - 139,99 zł za 15 kilogramów

Środki uspokajające

 • obroża uspokajająca dla kota Beaphar - 19,99 zł za sztukę
 • tabletki na uspokojenie dla psa i kota - 24,99 zł za 20 tabletek
 • spray uspokajający - 36,99 zł za 125 mililitrów