Informacje o Wyspa szkrabów
Wyspa szkrabów

Wyspa szkrabów - promocje

Wyspa Szkrabów to największa w Polsce franczyzowa sieć sklepów z zabawkami. Przeglądając jej asortyment z pewnością ucieszą się nie tylko najmłodsi, ale także ich rodzice, którzy w jednym miejscu będą mogli zakupić zarówno zabawki, jak i artykuły szkolne dla swoich pociech. Wyspa Szkrabów przygotowuje specjalne sezonowe oferty z najlepszymi promocjami, ponieważ dobro i zadowolenie klientów jest dla nich najważniejsze.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Wyspy Szkrabów?

Sieć proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których można znaleźć wiele atrakcyjnych ofert. Przedstawiają one aktualne produkty skierowane specjalnie dla lojalnych konsumentów. Promocje cenowe dopasowane są do danego sezonu, przykładowo we wrześniu pojawiła się nowa gazetka sieci, która przedstawia supermodne akcesoria przydatne w szkole, a także moc pomysłów do wykorzystania po zakończonych lekcjach.

Gazetki promocyjne proponowane przez Wyspę Szkrabów nie pojawiają się regularnie, ale są bardzo atrakcyjne, dlatego warto czekać na ich przygotowanie przez sieć. Oferty obowiązują różny okres, niekiedy jest to tylko tydzień, a innym razem ponad miesiąc. Zróżnicowana jest również liczba stron dostępna w gazetkach. Zazwyczaj waha się ona między 8 a 16. Gazetki są obszerne, dzięki czemu zawierają wiele przecenionych produktów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

O sieci Wyspa szkrabów

Wyspa Szkrabów jest największą w Polsce siecią franczyzową sklepów z zabawkami. Firma Rekman działa na rynku już od 1992 r., natomiast od 2013 r. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej AB, która jest jednym z największych dystrybutorów w branży IT / AGD / RTV w Europie Środkowo-Wschodniej. Wyspa Szkrabów działa na rynku od 2015 r. Aktualnie zrzesza na rynku ponad 150 sklepów z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. W ofercie sieci można znaleźć 25000 artykułów. Wyspa Szkrabów posiada wiele lokalizacji swoich sklepów w całej Polsce, dzięki czemu znana jest „z sąsiedztwa”.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Wyspa szkrabów

Poszukujesz prezentu dla dziecka? Chcesz skompletować szkolną wyprawkę? A może interesują Cię gry edukacyjne dla Twojej pociechy? Wszystko to, a nawet więcej znajdziesz w ofercie sklepów Wyspa Szkrabów. Jest to sieć specjalizująca się w artykułach skierowanych do najmłodszych. Co jakiś czas pojawiają się w niej gazetki promocyjne, wśród których można znaleźć wiele przecenionych produktów, po jakie warto wybrać się do sklepu.

Co można znaleźć w gazetkach?

Oferty przygotowywane przez Wyspę Szkrabów nie pojawiają się regularnie, ale są bardzo obszerne, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Gazetki niekiedy obowiązują tylko tydzień, a innym razem nawet ponad miesiąc. Dostosowywane są do poszczególnych sezonów i aktualności, dlatego zawsze można znaleźć w nich potrzebne przedmioty. Ilość stron znajdująca się w ofertach promocyjnych także jest różnorodna. Zazwyczaj ich liczba waha się między 8 a 16. Oferty są kolorowe i zawierają wiele przecenionych artykułów, wśród których można znaleźć zabawki, a także artykuły szkolne.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszą stronę dodajemy wszystkie gazetki promocyjne pojawiające się w sieci Wyspa Szkrabów. Staramy się aktualizować je na bieżąco, aby klienci mogli zapoznawać się z przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne, które zaznaczamy wyraźną grafiką. Zachowujemy wszystkie oferty, aby możliwe było porównanie cen produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Przy każdej gazetce znajdziesz podaną datę jej obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów na najbliższy czas.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Udostępniamy możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych sieci Wyspa Szkrabów. Ponadto możesz przybliżać ich strony, dzięki czemu zapoznawanie się z ofertami staje się dużo łatwiejsze. Za pomocą tej opcji osiągasz większą czcionkę druku i bez problemu odczytasz szczegóły znajdujące się przy produktach. Są tam opisane poszczególne artykuły, a także zawarte są tam warunki skorzystania z danej promocji.

Gazetki promocyjne Wyspa szkrabów - ceny

Gazetki promocyjne Wyspy Szkrabów - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Wyspy Szkrabów. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w czerwcu 2021 roku.

Zabawki dla dziewczynek

 • sprzęt AGD z akcesoriami i dźwiękiem - 249,90 zł za sztukę
 • meble kuchenne pojedyncze - 9,90 zł za sztukę
 • magiczny projektor Frozen - 59,90 zł za sztukę

Klocki Playmobil

 • Stacja benzynowa - 229,90 zł za sztukę
 • Śmieciarka - 179,90 zł za sztukę
 • Warsztat samochodowy - 179,90 zł za sztukę

Zabawki drewniane

 • drewniany sorter edukacyjny - 36,90 zł za sztukę
 • drewniany warsztat mechanika - 239,90 zł za sztukę
 • drewniana kostka edukacyjna - 79,90 zł za sztukę

Zabawki na zewnątrz

 • jeździk Montessori - 69,90 zł za sztukę
 • zestaw do piasku Lena - 29,90 zł za sztukę
 • hulajnoga 3-kołowa - 99,90 zł za sztukę

Zabawki dla niemowląt

 • drewniany zestaw lekarza - 42,90 zł za sztukę
 • zestaw zabawek do wody - 39,90 zł za sztukę
 • zabawki drewniane do ciągnięcia - 39,90 zł za sztukę

Klocki Lego

 • Lego City Strażacki helikopter - 109,90 zł za sztukę
 • Lego Friends Kino w Heartlake City - 179,90 zł za sztukę
 • Lego Duplo Pudełko z serduszkiem - 69,90 zł za sztukę

Gry planszowe

 • gra Kopciuszek Granna - 31,90 zł za sztukę
 • gra Akcja Segregacja Jawa - 36,90 zł za sztukę
 • gra Granie w Pranie - 54,90 zł za sztukę