Aktualne gazetki Tupperware 14.07

Informacje o Tupperware
Tupperware

Tupperware - promocje

Tupperware w swojej ofercie posiada szeroki asortyment, który stanowi idealną propozycję dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań do domu. W sklepie znajdują się produkty przeznaczone przede wszystkim do użytku w kuchni, takie jak artykuły do gotowania, serwowania i przechowywania potraw. Dzięki przedmiotom dostępnym w Tupperware sprawisz, że Twoja kuchnia nabierze nowego charakteru i zyska niepowtarzalny klimat.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Tupperware?

Sklep proponuje swoim klientom korzystanie ze specjalnie przygotowanych ofert, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one ok. miesiąca i najczęściej zawierają 8 stron licznych przecen. Na ich łamach można znaleźć wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Wszystkie gazetki są przejrzyste, dzięki czemu planowanie zakupów staje się łatwiejsze. Ponadto przy każdej ofercie podana jest data jej obowiązywania.

Artykuły zamieszczane w gazetkach promocyjnych odpowiadają charakterowi sklepu Tupperware. Są to przede wszystkim produkty, dzięki którym życie w kuchni staje się łatwiejsze. Pozwalają zaoszczędzić pieniądze oraz sprawiają, że żywność na dłużej pozostaje świeża, a przygotowanie posiłków okazuje się przyjemniejsze i szybsze. Artykuły dostępne w Tupperware charakteryzują się najwyższą jakością, trwałością, nowoczesnym wyglądem oraz wysoką funkcjonalnością.

O sieci Tupperware

Tupperware Polska należy do międzynarodowej firmy Tupperware Brand, która działa w ponad 100 krajach na całym świecie. Firma powstała w 1942 r., a jej nazwa pochodzi od nazwiska założyciela i wynalazcy. Oferuje nowoczesne rozwiązania przeznaczone do użytku domowego, szczególnie do kuchni. Asortyment składa się z różnorodnych produktów potrzebnych do gotowania, serwowania i przechowywania potraw. Od 1951 r. Tupperware odmienia życie kobiet poprzez propozycje pracy i rozwoju jako Konsultantki. Aktualnie firma zatrudnia prawie 3 miliony osób na tym stanowisku.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Tupperware

Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań, które sprawdzą się w Twojej kuchni to idealnie trafiłeś! Tupperware charakteryzuje się atrakcyjnymi i licznymi promocjami dotyczącymi produktów związanych z gastronomią. W ofercie sklepu znajdziesz różnorodne artykuły, które pomogą Ci w szybki sposób przygotowywać potrawy, zaoszczędzić pieniądze, a także zachowają na dłużej świeżość Twoich potraw.

Co można znaleźć w gazetkach?

Tupperware oferuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których umieszczane są najbardziej atrakcyjne oferty. Pojawiają się one dość często i obowiązują ok. miesiąca. Zazwyczaj liczą 8 stron niesamowitych przecen, wśród których można znaleźć różnorodne produkty pomocne w kuchni. Gazetki są obszerne i przejrzyste, dzięki czemu planowanie zakupów staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Swoją bogatą ofertą zachęcają do przejrzenia asortymentu sklepu.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszą stronę staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne pojawiające się w Tupperware. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Te drugie zaznaczone są wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było pomylenie ich z ofertami obowiązującymi aktualnie. Wstawiamy je po to, aby klienci mogli porównać ceny produktów, a także sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenom. Przy każdej gazetce znajdziesz także podaną datę, do kiedy promocja jest aktualna.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Oprócz internetowego przeglądania gazetek promocyjnych na naszej stronie udostępniamy możliwość przybliżania ich poszczególnych stron. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz dokładnie zapoznać się ze wszystkimi opisami produktów oraz szczegółami promocji, które często zapisane są małymi literami. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami, ponieważ może to pomóc uniknąć wszelkich nieporozumień związanych z zakupami.

Na naszej stronie masz również możliwość skorzystania z wyszukiwarki, gdzie wystarczy, że wpiszesz nazwę szukanego sklepu bądź produktu, a system sam wskaże Ci te informacje. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą w szybki sposób znaleźć przecenione produkty.

Gazetki promocyjne Tupperware - ceny

Gazetki promocyjne sieci Tupperware - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci sieci Tupperware. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Ściereczki

 • ściereczka do osuszania - 119,90 zł za 2 sztuki
 • ściereczka do szyb - 114,90 zł za 2 sztuki
 • ściereczka do okularów - 49,90 zł za 2 sztuki

Butelki wielorazowego użytku

 • butelka Aqua 1 litr - 44,90 zł za sztukę
 • butelka Aqua 1,5 litra - 54,90 zł za sztukę
 • butelka Pingwinek - 34,90 zł za sztukę

Pojemniki do przechowywania

 • pojemnik Ventsmart Plus wysoki - 88,90 zł za sztukę
 • pojemniki Mega Trójka - 139,90 zł za 3 sztuki
 • zestaw pojemników Optima - 139,90 zł za 2 sztuki

Roboty kuchenne

 • rozdrabniacz wysoki SuperSonic - 299,90 zł za sztukę
 • rozdrabniacz SuperSonic - 249,90 zł za sztukę
 • Rozdrabniacz extra - 399,90 zł za sztukę

Sztućce do gotowania

 • Ziemniaczany Tłuczek - 36,90 zł za sztukę
 • Mini silikonowa łyżka - 44,90 zł za sztukę
 • Neo szpatułka - 42,90 zł za sztukę

Noże

 • nóż szefa kuchni - 144,90 zł za sztukę
 • nóż do chleba - 119,90 zł za sztukę
 • nóż precyzyjny - 79,90 zł za sztukę

Szatkownice

 • multi szatkownica - 369,90 zł za sztukę
 • szatkownica Express - 139,90 zł za sztukę
 • multi szatkownica Junior - 199,90 zł za sztukę