Strona główna >Sklepy >Tres

Sieć sklepów Tres

Tres - promocje

Tres to jedna z najstarszych i niezależnych firm działających w sektorze AGD i SMK na polskim rynku. Zajmuje się dystrybucją sprzętu AGD, zlewozmywaków, baterii kuchennych, a także armatury. W ofercie firmy można znaleźć wiele znanych i lubianych urządzeń, takich jak Siemens, Samsung, Bosch czy Teka. Tres stara się jak najbardziej spełnić oczekiwania swoich klientów, dlatego towarzyszy im na każdym kroku zakupów. Jest przy nich od początku sprzedaży, aż do jej zakończenia.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Tres?

Tres zachęca swoich klientów do zapoznawania się z przygotowanymi gazetkami promocyjnymi. Są one bogate w wiele różnorodnych ofert, dzięki którym można zrobić zakupy do domu dużo taniej. W jednym czasie zazwyczaj obowiązują aż trzy oferty, które są aktualne najczęściej przez 3 miesiące. Liczba ich stron jest różnorodna, niekiedy pojawia się ich 62, a innym razem tylko 12. Na łamach gazetek znajdują się sprzęty oferowane przez firmę w promocyjnych cenach.

Marki własne Tres

Tres posiada również marki własne, do których zaliczany jest światowy producent winiarek – Climadiff oraz dynamicznie rozwijająca się marka Berg. Ta druga funkcjonuje na rynku polskim już od kilku lat. Charakteryzuje się wysoką jakością oferowanego asortymentu, który wyróżnia się na tle artykułów pochodzących z supermarketów. Z kolei Climadiff to urządzenia służące do przechowywania i chłodzenia wina. Tres jest wyłącznym importerem tych produktów w Polsce.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Tres

Jeśli wybierasz się na zakupy do sklepów sieci Tres to wcześniej polecamy zapoznać się z najnowszą gazetką promocyjną, w której znajdziesz najlepsze przeceny. Wszystkie oferty możesz oglądać online poniżej. Znajdują się wśród nich zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że je pomylisz. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania. Tres to sklep oferujący sprzęty AGD, zlewozmywaki, baterie kuchenne, a także armatury. W ofercie sieci znajdziesz wiele renomowanych i sprawdzonych marek, które z pewnością idealnie sprawdzą się w Twoim domu.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć sklepów Tres nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne. Są one przepełnione licznymi rabatami, po które warto wybrać się do tych placówek. Zazwyczaj w jednym czasie aktualne są aż trzy oferty, dzięki czemu klienci mogą mieść pewność, że na pewno zrobią szybko, sprawnie i tanio zakupy. Gazetki najczęściej obowiązują przez 3 miesiące, ale nie mają określonej liczby stron. Niekiedy zawierają tylko 12 stron, a innym razem aż 62 strony. Na ich łamach można znaleźć wiele praktycznych produktów sprawdzonych marek.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne sieci Tres. Zależy nam, aby klienci mogli zapoznawać się z przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej dostępne są zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Wszystkie charakteryzują się dużą ilością przecenionych produktów. Gazetki archiwalne zaznaczamy jednak specjalną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie z ofertami obowiązującymi w chwili obecnej. Pozostawiamy je na stronie, abyś mógł porównać ceny poszczególnych produktów. Ponadto możesz sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu nie musisz posiadać papierowej wersji gazetek, aby zapoznawać się z najnowszymi przecenami. Wystarczy, że zrobisz to tutaj online. Ponadto możesz przybliżać wybrane strony znajdujące się w ofertach. Jest to niezwykle korzystna opcja, ponieważ umożliwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem. Zapoznawanie się z nimi jest niezwykle istotne, gdyż często to właśnie tam podane są warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Tres - ceny

Gazetki promocyjne Tres - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Tres. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Płyty

 • płyta indukcyjna HII6420MTB - 2149 zł za sztukę
 • płyta gazowa HILG642225 - 1649 zł za sztukę
 • płyta gazowa HIAG642255X - 1699 zł za sztukę

Piekarniki

 • piekarnik BIE24300B - 939 zł za sztukę
 • piekarnik BIE25300X - 959 zł za sztukę
 • piekarnik EB7541DBFINE - 949 zł za sztukę

Baterie

 • bateria Solda - 219 zł za sztukę
 • bateria Panda - 429 zł za sztukę
 • bateria Simple - 269 zł za sztukę

Zlewozmywaki

 • zlewozmywak Loxy - 279 zł za sztukę
 • zlewozmywak Nico - 249 zł za sztukę
 • zlewozmywak Borneo - 239 zł za sztukę

Kuchnie wolnostojące

 • kuchnia wolnostojąca FSE52320DWD - 1079 zł za sztukę
 • kuchnia wolnostojąca FSE62120DW - 1179 zł za sztukę
 • kuchnia wolnostojąca FSE62120DX - 1299 zł za sztukę

Chłodziarki i zmywarki

 • chłodziarko-zamrażarka BK2665.4 - 1349 zł za sztukę
 • chłodziarko-zamrażarka RC5A300K305N - 1299 zł za sztukę
 • zmywarka DIM42E6qH - 1189 zł za sztuke

Pozostałe produkty

 • pralka WRE6511XWW1E - 969 zł za sztukę
 • kuchenka mikrofalowa MOB20231BG - 869 zł za sztukę
 • kuchenka mikrofalowa Fusion - 749 zł za sztukę