Aktualne gazetki Top Market 24.07

Informacje o Top Market
Top Market

Top Market - promocje

Top Market każdego dnia zaskakuje klientów dużą ilością produktów w atrakcyjnych cenach. Sieć przygotowuje liczne promocje, po które warto wybrać się do sklepu. Wszystkie przecenione artykuły zamieszczane są w gazetkach promocyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu konsumenci nie muszą wybierać się na zakupy, aby poznać najnowsze oferty. Mogą to zrobić w domu za pomocą gazetek dostępnych online.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Top Market?

W gazetkach promocyjnych sieci dominują produkty spożywcze oraz napoje, w tym również alkohole. Często pojawiają się także artykuły chemiczne. Oferty dostępne są kilka razy w miesiącu, a czas ich obowiązywania najczęściej wynosi ok. tygodnia. Nie zawierają wiele stron, ale mimo to na każdej z nich można znaleźć dużo produktów w atrakcyjnych cenach. Gazetki są bardzo przejrzyste i czytelne, dzięki czemu planowanie zakupów w sieci Top Market staje się łatwiejsze.

Marki własne sieci Top Market

Sieć do swojego asortymentu wprowadziła produkty nowej marki, która nazywa się O! Dobre. Pewne. Twoje. Są to przede wszystkim takie artykuły, jak napoje, makarony, mąki, kasze gryczane, kasze jęczmienne czy ryże. Charakteryzuje je wysoka jakość połączona z niską ceną.

O sieci Top Market

Top Market to polska sieć sklepów spożywczych, która istnieje od 2004 r. Aktualnie skupia ponad 600 sklepów i supermarketów osiedlowych posiadających charakter delikatesowy. Tak szybki rozwój sieci świadczy o jej niezwykłym sukcesie oraz o możliwości zaufania sklepom Top Market. Każdego dnia zapewniają klientom świeże produkty w najlepszych cenach. Sieć można spotkać w wielu miastach Polski, a jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. Top Market charakteryzuje się hasłem „bliżej-taniej-lepiej”, co oznacza, że zakupy w tych sklepach są wygodne, szybkie, a także bezkonkurencyjne cenowo.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Top Market

Top Market to marka skupiająca sklepy i supermarkety osiedlowe o charakterze delikatesowym. Posługuje się hasłem „bliżej, taniej, lepiej”, co oznacza, że placówek jest tak wiele, że z pewnością znajdują się blisko każdego domu, oferty przepełnione są atrakcyjnymi promocjami, a zakupy w tych sklepach okazują się prawdziwą przyjemnością.

Co można znaleźć w gazetkach?

Top Market to sklep z kategorii spożywczych, dlatego w gazetkach promocyjnych większość ofert stanowią produkty spożywcze oraz napoje. Niekiedy można w nich znaleźć także artykuły chemiczne. Gazetki pojawiają się kilka razy w miesiącu i zazwyczaj obowiązują ok. tygodnia. Zawierają niewiele stron, ale na każdej z nich znajduje się dużo atrakcyjnych przecen.

Niektóre promocje mają specyficzne warunki, np. wymagane jest kupienie kilku sztuk danego artykułu, aby można było skorzystać z oferty. Dlatego warto dokładnie sprawdzać adnotacje przy opisie poszczególnych produktów. Gazetki promocyjne sieci sklepów Top Market zostały jednak stworzone bardzo przejrzyście. Wszystkie aktualne ceny są w nich dobrze widoczne, ponieważ są zapisywane wyraźnymi kolorami na białym tle.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej możesz obejrzeć wszystkie gazetki promocyjne sieci Top Market. Na początku prezentujemy aktualne gazetki, a za nimi także te, które przestały już obowiązywać. Są zaznaczone wyraźną grafiką, aby niemożliwe było ich pomylenie. Ponadto przy każdej gazetce podana jest data, dzięki czemu klienci mogą w szybki sposób dowiedzieć się od kiedy i do kiedy dana gazetka jest aktualna.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie oferujemy możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych sieci sklepów Top Market. Wystarczy, że znajdziesz odpowiednią gazetkę i będziesz mógł powiększyć jej strony, dzięki czemu zapoznawanie się z przecenionymi produktami staje się łatwiejsze i szybsze. Taka opcja zmniejsza również ryzyko niezauważenia szczegółów znajdujących się przy ofertach.

Pod gazetkami umieszczamy spis przecenionych produktów podzielonych na kategorie, co również ułatwia planowanie zakupów. Ponadto udostępniamy możliwość skorzystania z wyszukiwarki znajdującej się na naszej stronie. Możesz wpisać w niej nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam wskaże Ci miejsca, gdzie zrobisz zakupy najtaniej.

Gazetki promocyjne Top Market - ceny

Gazetki promocyjne sieci Top Market - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Top Market. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Kawy i herbaty

 • kawa ziarnista Jacobs - 19,99 zł za 500 gramów
 • herbata owocowa Herbapol - 4,29 zł za 20 torebek
 • kawa Tchibo Family - 8,99 zł za 450 gramów

Słodycze

 • ciastka Jeżyki - 3,29 zł za 140 gramów
 • baton Pawełek - 1,39 zł za 45 gramów
 • ciastka Belvita - 4,49 zł za 300 gramów

Nabiał

 • margaryna Delma - 3,29 zł za 500 gramów
 • jogurt naturalny Piątnica - 1,09 zł za 170 gramów
 • kefir Bakoma - 2,39 zł za 390 gramów

Dodatki do potraw

 • musztarda Prymat - 1,49 zł za 185 gramów
 • sos Łowicz - 4,29 zł za 500 gramów
 • przyprawa Knorr - 1,59 zł za 75 gramów

Lody

 • lody Kaktus - 1,89 zł za 90 mililitrów
 • lody Grand - 2,49 zł za 120 mililitrów
 • lody Big Milk - 9,99 zł za litr

Piwo

 • piwo Heineken - 2,99 zł za 500 mililitrów
 • piwo Harnaś - 2,19 zł za 500 mililitrów
 • piwo Lech - 2,69 zł za 500 mililitrów

Napoje

 • napój Hoop - 2,79 zł za 1,5 litra
 • napój Tymbark - 1,19 zł za 250 miliilitrów
 • napój Kubuś Waterr - 1,79 zł za 500 mililitrów