Strona główna >Sklepy >Flying Tiger Copenhagen

Sieć sklepów Flying Tiger Copenhagen

Flying Tiger Copenhagen - promocje

Tiger to sieć sklepów, która oferuje różnorodne produkty. Charakteryzują się one oryginalnością, kreatywnością oraz funkcjonalnością. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu dla znajomego, mamy bądź dziewczyny to doskonale trafiłeś, ponieważ w tych sklepach z pewnością znajdziesz wiele atrakcyjnych propozycji. Na półkach znajdują się rzeczy, których potrzebujesz, o których marzysz, a nawet takie, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. W sieci Tiger zawsze czeka na Ciebie mnóstwo nowości. Ponadto sieć oferuje korzystanie z przecenionych produktów – informacje na ich temat znajdują się w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Tiger?

Tiger zachęca swoich klientów do korzystania z gazetek promocyjnych, które pojawiają się co miesiąc. Liczba stron w nich występująca nie jest jednoznaczna. Dawniej wynosiła 20, jednak ostatnie katalogi liczą nawet ponad 40 stron. Na każdej z nich można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów, które charakteryzują się estetyką, funkcjonalnością oraz oryginalnością. Są to przede wszystkim artykuły do codziennego użytku, takie jak akcesoria kuchenne, narzędzia czy artykuły biurowe. Gazetki sieci Tiger są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w tych sklepach staje się przyjemniejsze.

O sieci Flying Tiger Copenhagen

Tiger, a właściwie Flying Tiger Copenhagen to duńska sieć sklepów oferująca różnorodne produkty. Przede wszystkim skupia się na artykułach o wyjątkowym wyglądzie, które są użyteczne w życiu codziennym. Tiger lubi zaskakiwać swoimi akcesoriami, dlatego można w nim znaleźć rzeczy, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Pierwszy sklep powstał w 1995 r. w Kopenhadze, a kolejne zaczęły pojawiać się w wielu państwach Europy. Aktualnie sieć ma otwartych prawie 1000 sklepów, a w Polsce możemy znaleźć ich ok. 45. Zasięg sieci rozwinął się już poza Europę i jest ona obecna w licznych krajach na całym świecie.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Flying Tiger Copenhagen

Jeżeli lubisz oryginalne i kreatywne produkty to doskonale trafiłeś. W sklepach Tiger znajdziesz różnorodne artykuły, które sprawdzą się w życiu codziennym, a także jako wyjątkowe prezenty dla najbliższych osób. Sieć oferuje liczne inspiracje i za każdym razem na półkach jej sklepów można wyszukać wiele nowości. Ponadto decydując się na zakup w tych placówkach możesz liczyć na mnóstwo niesamowitych przecen.

Co można znaleźć w gazetkach?

Tiger proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się co miesiąc. Nie charakteryzują się ściśle określoną liczbą stron. W archiwalnych ofertach często wynosiła ona 20, jednak w najnowszych katalogach można spotkać aż 40 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach znajduje się wiele atrakcyjnych produktów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów w sklepach tej sieci. Składają się przede wszystkim z artykułów codziennego użytku, takich jak akcesoria kuchenne, artykuły biurowe czy różne narzędzia.

Jakie oferty prezentujemy?

Jeśli chcesz zapoznać się zarówno z najnowszymi, jak i z archiwalnymi gazetkami promocyjnymi sieci Tiger to zapraszamy do skorzystania z naszej strony. Dodajemy wszystkie oferty przygotowywane przez te sklepy, ponieważ taka opcja umożliwia porównanie poszczególnych produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej zostają przecenione. Gazetki archiwalne zaznaczamy jednak wyraźną grafiką, więc nie musisz się obawiać, że przez przypadek pomylisz je z tymi obowiązującymi aktualnie. Przy każdej ofercie podane są daty, w których możesz zakupić produkty zgodnie z zamieszczonymi w nich cenami.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Zależy nam na jak największym zadowoleniu klientów dlatego na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań. Oprócz internetowego przeglądania gazetek promocyjnych możesz również przybliżać ich poszczególne strony. Taka opcja ułatwia odczytywanie szczegółów znajdujących się na łamach ofert. Niektóre z nich zostały zapisane naprawdę drobnym drukiem, którego odczytanie byłoby niemożliwe bez możliwości przybliżenia.

Gazetki promocyjne Flying Tiger Copenhagen - ceny

Gazetki promocyjne Tigera - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Tigera. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w marcu 2021 roku.

Dekoracje wielkanocne

 • kurczaczek wielkanocny 9x5cm - 8 zł za sztukę
 • zajączek wielkanocny - 20 zł za sztukę
 • serwetki - 6 zł za 10 sztuk

Akcesoria do pakowania prezentów

 • torebki na prezenty - 8 zł za 2 sztuki
 • zawieszki na prezenty - 6 zł za 6 sztuk
 • pudełko na prezent - 8 zł za sztukę

Pluszaki

 • pluszowy przyjaciel - 15 zł za sztukę
 • kosmetyczka - 20 zł za sztukę
 • maska do spania - 12 zł za sztukę

Naczynia

 • miska - 12 zł za sztukę
 • kubek - 12 zł za sztukę
 • kieliszek na jajko - 6 zł za sztukę

Pudełka

 • pudełko na lunch z plastikową pokrywką - 12 zł za sztukę
 • pudełko na lunch z bambusową pokrywką - 20 zł za sztukę
 • pojemniki bambusowy - 20 zł za sztukę

Akcesoria do twarzy

 • szczoteczka do twarzy - 10 zł za sztukę
 • masażer do twarzy - 12 zł za sztukę
 • pędzle do makijażu - 8 zł za sztukę

Akcesoria do włosów

 • grzebień - 8 zł za sztukę
 • szczotka do włosów - 10 zł za sztukę
 • lustro kieszonkowe - 6 zł za sztukę