Strona główna >Sklepy >Tesco

Sieć sklepów Tesco

Tesco - promocje

Tesco to sieć hipermarketów i supermarketów, która dotarła do Polski i bardzo szybko zaczęła rozwijać się w naszym kraju. Na początku swojej działalności sklepy zajmowały się sprzedażą żywności, ale później rozszerzyły swoją ofertę również o odzież, a także sprzęt elektroniczny. Aktualnie duże hipermarkety i niewielkie sklepiki Tesco można spotkać w różnych miastach Polski.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Tesco?

Sieć Tesco zachęca swoich klientów do zapoznawania się z najnowszymi przecenami, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Te specjalne oferty pojawiają się średnio co tydzień. Dzięki temu zawsze w sklepach Tesco można spotkać wiele różnych promocji. Liczba stron znajdująca się w gazetkach nie jest jednoznaczna. Najczęściej wynosi 20, ale zdarzają się również oferty obszerniejsze, jak i mniej bogate w przecenione produkty. Wszystkie gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie zakupów w tej sieci jest łatwiejsze. W katalogach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale także artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria.

Marki własne sieci Tesco

Sieć Tesco oferuje swoim klientom zarówno produkty znanych i cenionych marek, jak i artykuły marek własnych. To właśnie te oferty są przygotowywane z największą pasją i wysiłkiem przy wykorzystaniu wiedzy najlepszych ekspertów, a także opinii klientów sieci. Tesco przeprowadza różne badania i testy, które pokazują, jak produktów konsumenci oczekują najbardziej.

O sieci Tesco

Tesco to brytyjska sieć hipermarketów, która posiada ponad 400 sklepów na terenie Polski. W ofercie znajduje się ogromny wybór produktów spożywczych, mięsnych, ryb i pieczywa, chemii gospodarczej i artykułów gospodarstwa domowego. W 2001r. Tesco stworzyło własną markę produktów, które stanowią tańszy odpowiednik tych dostępnych na rynku, a w 2006r. sieć wprowadziła do sprzedaży markę odzieżową Cherokee. Sieć stworzyła program Club Card, który umożliwia klientom zbieranie punktów i ich wymianę na dowolne produkty lub korzystanie z promocyjnych cen. Obecnie klienci mogą korzystać z możliwości zakupów on-line z dostawą do domu, które promowane są licznymi akcjami promocyjnymi. Tesco wspiera również fundacje i domy dziecka, jest też pierwszym hipermarketem, który zrezygnował z plastikowych reklamówek na rzecz promocji ekologii.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Tesco

W tym miejscu znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Tesco. Na samym początku zawsze wyświetlamy gazetki aktualne, a dopiero po nich oferty archiwalne. Tesco znajduje się w kategorii sklepów spożywczych, dlatego w gazetkach promocyjnych dominują żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Warto sprawdzić, jakie kryteria należy spełnić, aby móc skorzystać z promocyjnej ceny. W niektórych przypadkach może to być np. zakup określonej ilości artykułów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Tesco nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, w których zamieszcza najnowsze przeceny dotyczące różnorodnych produktów. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim artykuły spożywcze, takie jak żywność i napoje. Oferty najczęściej pojawiają się co tydzień i liczą ok. 20 stron niesamowitych rabatów. Zdarzają się również wydania obszerniejsze, jak również zawierające znacznie mniejszą ilość stron. Gazetki promocyjne są przygotowywane bardzo starannie, dzięki czemu są przejrzyste. To z kolei ułatwia zapoznawanie się z nimi i planowanie oraz robienie zakupów w sklepach sieci Tesco.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne, ponieważ wiemy, jak ważne są przeceny dla konsumentów. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i oferty archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Ponadto starsze oferty zaznaczamy specjalną grafiką. Nie usuwamy ich z naszego serwisu, gdy przestają obowiązywać, bo dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jaki artykuły najczęściej podlegają przecenie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Aby zapoznać się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez sieć Tesco nie musisz wychodzić z domu! Już teraz nie potrzebujesz gazetki promocyjnej, aby poznać rabaty dostępne w tych sklepach. Wystarczy, że przejrzysz oferty online w naszym serwisie. Ponadto dla klientów Tesco przygotowaliśmy opcję przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach promocyjnych. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisywanych w ofertach drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Tesco - ceny

Gazetki promocyjne Tesco - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Tesco. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Owoce

 • polskie borówki amerykańskie - 6,99 zł za 250 gramów
 • nektarynki - 6,99 zł za kilogram
 • arbuz - 2,99 zł za kilogram

Warzywa

 • polski bób - 6,99 zł za 500 gramów
 • polski brokuł - 3,49 zł za sztukę
 • polska sałata głowiasta - 2,49 zł za sztukę

Nabiał

 • ser źółty Serenada - 3,69 zł za 135 gramów
 • jogurt Jogobella - 2,59 zł za 400 gramów
 • jaja od kur z wolnego wybiegu - 6,99 zł za 10 sztuk

Wędliny

 • krakowska sucha - 8,99 zł za 260 gramów
 • szynka od szwagra - 23,99 zł za kilogram
 • pierś pieczona - 2,99 zł za 100 gramów

Mięso

 • karkówka wieprzowa bez kości - 12,99 zł za kilogram
 • żeberka wieprzowe - 13,99 zł za kilogram
 • stek wołowy - 9,99 zł za 250 gramów

Napoje

 • napój Schweppes - 4,79 zł za 1,35 litra
 • napój Nestea - 1,99 zł za 500 mililitrów
 • napój Tymbark - 2,19 zł za litr

Piwo

 • piwo Namysłów - 2,49 zł za 500 mililitrów
 • piwo Kozel - 2,49 zł za 500 mililitrów
 • piwo Zatecky - 10,49 zł za 4 x 500 mililitrów