Informacje o Świat Książki
Świat Książki

Świat Książki - promocje

Wszystkim molom książkowym polecamy zapoznanie się z ofertą wydawnictwa działającego w Polsce. Jego nazwa brzmi Świat Książki. Firma została założona w 1994 r. w Warszawie i aktualnie działa jako niezależny polski wydawca. Swoim klientom oferuje wiele atrakcyjnych produktów. Asortyment składa się przede wszystkim z książek, a na półkach wydawnictwa można znaleźć również filmy, muzykę, a także gry i zabawki. Jeśli nie lubisz się nudzić to koniecznie odwiedź Świat Książki i wybierz dla siebie artykuły, które urozmaicą Twój wolny czas.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych wydawnictwa Świat Książki?

Świat Książki nieustannie zachęca klientów to zapoznawania się z nowościami. Można je przejrzeć na stronie internetowej wydawnictwa lub w gazetce promocyjnej dostępnej w naszym serwisie. W ofercie znajdziesz wiele atrakcyjnych produktów, wśród których dominują książki. Ponadto w gazetce umieszczane są filmy, płyty, gry oraz zabawki dla najmłodszych. Wszystkie produkty charakteryzują się stosunkowo niską ceną. Gazetki są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi. Oferty są niezwykle pomocne podczas robienia zakupów w wydawnictwie Świat Książki. Nie tylko informują o nowościach, ale również przedstawiają je w wyjątkowo promocyjnych cenach.

O sieci Świat Książki

Świat Książki to wydawnictwo założone w roku 1994 przez niemiecką firmę Bertelsmann. Przez wiele lat było kojarzone przede wszystkim z wysyłkowym klubem książki, a obecnie zdecydowanie częściej z ogólnopolską siecią księgarń w największych galeriach handlowych w Polsce. W roku 2011 właścicielem polskiego oddziału została grupa Weltbild, a dwa lata później w ramach przygotowań do sprzedaży, Świat Książki został przekształcony w odrębną spółkę. Obecnie właścicielem marki jest firma Dressler Dublin, a wyłącznym dystrybutorem książek firma FK Olesiejuk.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Świat Książki

Na tej stronie przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje wydawnictwo Świat Książki. Zapoznawanie się z ofertami szczególnie polecamy osobom, które uwielbiają czytać. Asortyment firmy składa się przede wszystkim z książek, ale na sklepowych półkach nie brakuje również filmów, płyt z muzyką czy gier i zabawek. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się ze wszystkimi informacjami znajdującymi się w gazetkach. Niekiedy ważne szczegóły mogą być zapisane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez Świat Książki charakteryzują się obszernością. Dzięki temu można w nich znaleźć wiele atrakcyjnych produktów w wyjątkowo niskich cenach. Dominują wśród nich książki, ale w ofertach pojawiają się również filmy, muzyka, gry oraz zabawki dla najmłodszych członków rodziny. Gazetki promocyjne zazwyczaj obowiązują ok. miesiąca i składają się z prawie 40 stron niesamowitych przecen. Wszystkie oferty są przejrzyste i czytelne, co ułatwia nie tylko zapoznawanie się z nimi, ale także planowanie i robienie zakupów w tym wydawnictwie.

Jakie oferty prezentujemy?

W naszym serwisie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje Świat Książki. Poniżej dostępne są zarówno wydania aktualne, jak i oferty archiwalne. To właśnie dzięki nim możesz porównać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji w wydawnictwie Świat Książki. Nie obawiaj się, że pomylisz nowe gazetki ze starszymi, ponieważ oferty archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdym wydaniu podana jest jego data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli lubisz kupować atrakcyjne produkty w wyjątkowo promocyjnych cenach to doskonale trafiłeś. Zwłaszcza, jeśli jesteś molem książkowym i uwielbiasz podążać za nowościami. Tutaj znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez Świat Książki. Korzystając z naszego serwisu masz możliwość zapoznawania się z ofertami, a także przybliżania ich poszczególnych stron. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ pomaga odczytywać szczegóły zapisywane w gazetkach drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Świat Książki - ceny

Gazetki promocyjne sieci Świat Książki - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Świat Książki. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lutym 2021 roku.

Literatura obyczajowa

 • Trzynasta opowieść, Diane Setterfield - 44,90 zł za sztukę
 • Księga utraconych imion, Kristin Harmel - 39,90 zł za sztukę
 • Tłumacząc Hannah, Ronaldo Wrobel - 36,90 zł za sztukę

Fantastyka

 • Czarna góra, Andrzej Pilipiuk - 49,90 zł za sztukę
 • Kłopotliwy pokój, Joe Abercrombie - 45 zł za sztukę
 • Czerwony lotos, Arkady Saulski - 47,90 zł za sztukę

Kryminał

 • Rozgrywka, Allie Reynolds - 44,90 zł za sztukę
 • Schronisko, Sam Lloyd - 41,99 zł za sztukę
 • Noc na blokowisku, Marta Matyszczak - 33 zł za sztukę

Poradniki

 • Jak rządzić światem, Pedro Banos - 44,90 zł za sztukę
 • Jak się nie wstydzić, Yael Adler - 42 zł za sztukę
 • Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej, Bill Gates - 44,99 zł za sztukę

Literatura młodzieżowa

 • Dzienniki Nikki, Rachel Renee Russell - 32,90 zł za sztukę
 • Ania z Zielonego Wzgórza, Lucy Maud Montgomery - 34,99 zł za sztukę
 • Serce Trolla, Holly Black - 39,90 zł za sztukę

Literatura historyczna

 • Fulford-Stamford Bridge 1066, Cezary Namirski - 32,90 zł za sztukę
 • Kaci z SS, Jesus Hernandez - 39,90 zł za sztukę
 • Hitler. Upadek zła, Volker Ullrich - 99,99 zł za sztukę

Biografie / Literatura faktu

 • Wygnaniec. 21 scen z życia Zygmunta Baumana, Artur Domosławski - 59,90 zł za sztukę
 • Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć, Violetta Ozminkowski - 42 zł za sztukę
 • Ratownik, Tomasz Mitra - 39,90 zł za sztukę