Aktualne gazetki Sużyw 24.07

Informacje o Sużyw
Sużyw

Sużyw - promocje

Osoby lubiące korzystać z atrakcyjnych przecen zamieszczanych w gazetkach promocyjnych sklepów z pewnością polubią sieć Sużyw. Jest to firma działająca już od wielu lat, a o jej sukcesie świadczy duża liczba zadowolonych klientów. Ofertę sieci stanowią przede wszystkim artykuły spożywcze i napoje, w tym szeroki wybór napojów alkoholowych. Przecenie podlegają także artykuły chemiczne.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Sużyw?

Sieć Sużyw proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które zazwyczaj obowiązują ok. 3 tygodni. Są to podstawowe oferty, obok których pojawiają się dodatkowe, takie jak specjalne wydania gazetek zawierających jedynie szeroki asortyment napojów alkoholowych. Oferty przedstawiane przez tę sieć nie są obszerne, ponieważ zawierają tylko kilka stron promocji. Na każdej z nich znajduje się jednak wiele atrakcyjnych przecen, po które warto wybrać się do sklepu.

Mimo niewielkiej ilości stron gazetki promocyjne sieci Sużyw są bardzo przejrzyste. W szybki sposób można się z nimi zapoznać, dzięki czemu planowanie zakupów staje się łatwiejsze. Oferty zachęcają nie tylko swoją różnorodnością i wysoką jakością, ale także niskimi cenami. Wśród promocji z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

O sieci Sużyw

Początki firmy Sużyw sięgają roku 1990, kiedy została założona jako spółka cywilna. Dopiero pięć lat później przemianowano ją na spółkę z o.o. i właśnie w takiej formie działa aktualnie. Jej działalność nieustannie jest związane z miastem Sucha Beskidzka, gdzie firma się realizuje. Sużyw przez cały czas stara się rozwijać zapewniając klientom produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. Oferta sieci składa się przede wszystkim z takich artykułów, jak napoje alkoholowe, papierosy, żywność i produkty chemiczne oraz przemysłowe.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Sużyw

Sużyw to jeden z wielu sklepów spożywczych w naszym serwisie. Z tego powodu w poniższych gazetkach promocyjnych zdecydowaną większość ofert stanowi żywność oraz napoje. Zachęcamy do czytania wszystkich informacji znajdujących się w gazetkach, zwłaszcza tych, które są zapisane drobnym drukiem. To właśnie tam mogą pojawić się warunki skorzystania z promocji, np. zakup określonej liczby artykułów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Sużyw pojawiają się kilkakrotnie w ciągu miesiąca. Zazwyczaj obowiązują 2-3 tygodnie i posiadają kilka stron licznych promocji i przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim artykuły spożywcze i napoje, ale są w nich obecne także artykuły chemiczne. Pomimo niewielkiej ilości stron w gazetkach można znaleźć wiele produktów w atrakcyjnych cenach, ponieważ na każdej stronie znajduje się ich kilkanaście. Gazetki są przejrzyste, a aktualne ceny artykułów dobrze widoczne.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Sużyw. Posiadamy nie tylko gazetki aktualne, które są dostępne na górze, ale także te, których okres obowiązywania już się zakończył. Zachowujemy je, aby możliwe było porównanie cen i sprawdzenie, które produkty najczęściej zostają przecenione przez ten sklep. Wszystkie gazetki archiwalne zaznaczamy jednak wyraźną grafiką, aby niemożliwe było pomylenie ich z aktualnymi promocjami.

Ponadto przy każdej gazetce znajduje się data jej obowiązywania, a przy gazetkach archiwalnych – czas, kiedy się zakończyły. Dzięki temu klienci mogą bez problemu zaplanować sobie najbliższe zakupy w sklepie Sużyw oraz sprawdzić, które produkty były ostatnio przecenione.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie oferujemy możliwość internetowego przeglądania gazetek sieci Sużyw. Nie potrzebujesz ich papierowej wersji, aby zapoznać się z promocjami. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wybierzesz interesująca Cię gazetkę. Po kliknięciu w nią możesz powiększyć osobno każdą stronę, co ułatwia zapoznawanie się ze szczegółami ofert zapisywanymi drobnym drukiem przy przecenionych produktach.

Ponadto proponujemy możliwość skorzystania z wyszukiwarki, w której możesz wpisać szukany przez Ciebie produkt, a nawet sklep. System sam podpowie Ci, gdzie w Twojej okolicy kupisz najtaniej interesujące się artykuły.

Gazetki promocyjne Sużyw - ceny

Gazetki promocyjne sieci Sużyw - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Sużyw. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Lody i słodycze

 • rożek Okey - 1,59 zł za 115 mililitrów
 • lody Excellent - 8,99 zł za litr
 • wafelki Skawa - 5,99 zł za 500 gramów

Wędliny

 • szynka z zagrody - 2,40 zł za 100 gramów
 • ogonówka - 2,20 zł za 100 gramów
 • szynka konserwowa - 1,60 zł za 100 gramów

Nabiał

 • margaryna Smakowita - 2,99 zł za 450 gramów
 • jogurt naturalny Activia - 1,99 zł za 180 gramów
 • mleko zambrowskie - 2,59 zł za litr

Kiełbasy

 • kiełbasa szefa - 1,40 zł za 100 gramów
 • kiełbasa z mozzarellą i pomidorami - 12 zł za 500 gramów
 • kiełbasa o smaku tzatziki - 12 zł za 500 gramów

Napoje

 • napój Tymbark - 2,29 zł za litr
 • woda Jurajska - 1,99 zł za 1,5 litra
 • sok Hortex - 3,99 zł za litr

Piwo

 • piwo Jubileuszowe Sużyw - 4,99 zł za 500 mililitrów
 • piwo Tatra - 2,09 zł za 500 mililitrów
 • piwo Harnaś - 1,79 zł za 500 mililitrów

Dodatki do potraw

 • ketchup Kotlin - 3,59 zł za 450 gramów
 • sos Łowicz - 4,49 zł za 500 gramów
 • przyprawa Kotanyi - 1,29 zł za 40 gramów