Informacje o Supersam
Supersam

Supersam - promocje

Supersam to sklep samoobsługowy, który kojarzy się klientom przede wszystkim z bogatą tradycją, wysoką jakością produktów oraz ich dobrym smakiem. Sklepy oferują konsumentom bogaty asortyment, wśród którego można znaleźć wiele różnorodnych produktów. Ponadto sieć proponuje korzystanie z gazetek promocyjnych, gdzie obecnych jest dużo interesujących przecen.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Supersam?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez Supersam obowiązują zazwyczaj ok. dwóch tygodni i liczą kilka stron atrakcyjnych przecen. Wśród nich można znaleźć wiele artykułów znanych i renomowanych polskich, a także zagranicznych producentów. Klienci doceniają przede wszystkim tzw. artykuły świeże, do których zaliczają się owoce i warzywa, wędliny i produkty garmażeryjne oraz wyroby nabiałowe.

Bogata oferta sieci Supersam

Sieć stara się zapewniać swoim klientom najwyższą jakość oferowanych artykułów, dlatego prowadzi własny codzienny rozbiór mięsa. Pochodzi on z polskich, małych gospodarstw handlowych, które przebywają pod stałym nadzorem weterynarzy. Ponadto sklepy Supersam w swojej ofercie posiadają świeże ryby, a także wypiekane na miejscu pieczywo, co stanowi duży atut sieci.

Oprócz sieć stara się dopasować produkty do wszystkich grup odbiorców, dlatego sukcesywnie rozszerza swoją bazę produktów dietetycznych. Znajdują się wśród nich artykuły bezcukrowe, bio, bezglutenowe, bezpszeniczne, a także o obniżonej zawartości sodu czy laktozy.

O sieci Supersam

Supersam to pierwszy w Polsce sklep samoobsługowy, który powstał 6 czerwca 1962 r. Jego otwarciu towarzyszyło zadowolenie Warszawiaków, ponieważ uzyskali oni informację, że będzie w nim dostępne dosłownie wszystko. Na sukces sklepu wpłynęła również oryginalna architektura budynku. Kryzys rozpoczął się na początku XXI w., kiedy okazało się, że piękny budynek nie jest już w stanie dalej funkcjonować. Należało go rozebrać, a nowa placówka sklepu powstała w 2008 r. Pięć lat później Supersam powrócił na swoje pierwotne miejsce, czyli na Plac Unii. Aktualnie sklep posiada kilka placówek na tym terenie.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Supersam

To strona, na której publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Supersam. Posiadamy nie tylko gazetki aktualne, ale także te, których okres obowiązywania już się zakończył. Supersam to jeden z wielu sklepów spożywczych w naszym serwisie. Z tego powodu w poniższych gazetkach promocyjnych dominują żywność i napoje. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się ze wszystkimi ofertami tej sieci. Pozwoli to zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas.

Co można znaleźć w gazetkach?

Supersam przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, które są przepełnione ciekawymi ofertami pozwalającymi na zrobienie tańszych zakupów. Gazetki zazwyczaj obowiązują ok. dwóch tygodni i najczęściej liczą kilka stron niesamowitych przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje, ale także artykuły chemiczne. Konsumenci szczególnie doceniają tzw. produkty świeże, wśród których znajdują się owoce, warzywa, wędliny, artykuły garmażeryjne oraz wyroby nabiałowe.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Supersam. Na samym początku znajdują się wydania aktualne, a zaraz za nimi archiwalne. Te drugie pozostawiamy na naszej stronie, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te oferty z obowiązującymi aktualnie, ponieważ wydania archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką. Najnowsze oferty staramy się dodawać na bieżąco, żebyś mógł się z nimi zapoznać od razu w dniu ich wejścia w życie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Wiemy, jak ważne są przeceny dla klientów sieci Supersam, dlatego staramy się ułatwiać zapoznawanie z nimi. Pierwszą opcję dostępną na naszej stronie stanowi internetowe przeglądanie gazetek promocyjnych. Dzięki temu nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby poznać najnowsze rabaty. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania stron znajdujących się w ofertach. Jest to niezwykle ważne rozwiązanie, ponieważ często istotne informacje pozwalające na skorzystanie z danej promocji zapisywane są drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Supersam - ceny

Gazetki promocyjne sieci Supersam- ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Supersam. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w kwietniu 2019 roku.

Wędliny i mięso

 • szynka Krakus – 27,90 zł za 1 kilogram (przeceniona z 36,80 zł)
 • kiełbasa biała surowa Olewnik – 20,90 zł za 1 kilogram
 • pasztet – 28,90 zł za 1 kilogram

Sery

 • cheddar– 15,50 zł za opakowanie
 • old amsterdam – 84,90 zł za 1 kilogram
 • ser kozi w plastrach – 7,39 zł za opakowanie

Słodycze

 • torcik wedlowski – 11,99 zł za opakowanie 250 gramów
 • ptasie mleczko – 12,99 zł za opakowanie 380 gramów
 • zając Merci – 11,99 zł za sztukę

Nabiał

 • Rama, różne rodzaje – 3,59 zł za opakowanie 225 gramów
 • Kasia do pieczenia – 2,19 zł za opakowanie 250 gramów
 • twaróg sernikowy – 7,59 zł za kilogram

Przyprawy w słoikach

 • żurawina – 5,19 zł za 230 gramów
 • chrzan – 2,69 zł za 180 gramów
 • majonez – 4,59 zł za 400 mililitrów

Warzywa

 • ogórki kiszone – 7,39 zł za 1 kilogram
 • kapusta kiszona – 3,89 zł za 1 kilogram
 • kukurydza w puszce – 3,59 zł za 340 gramów

Napoje

 • Lipton – 4,19 zł za 1,5 litra
 • Pepsi dwupak – 7,99 zł za 2,22 litra
 • Tymbark – 3,49 zł za 1 litr