Strona główna >Sklepy >Społem PSS w Bełchatowie

Społem PSS w Bełchatowie - Gazetki promocyjne

https://belchatow.spolem.org.pl/

Liczba aktywnych gazetek: 0

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Społem PSS w Bełchatowie

Społem PSS w Bełchatowie - popularne produkty w gazetkach

  Społem PSS w Bełchatowie - promocje

  Społem PSS w Bełchatowie to działalność istniejąca na rynku już od wielu lat. Przez ten czas firma zdobyła zaufanie dużej liczby konsumentów, którzy z uśmiechem wracają do sklepów tej sieci. Spółdzielnia posiada osiem placówek handlowych na terenie miasta Bełchatów. Sieć każdego dnia oferuje szeroki asortyment towarów charakteryzujących się dobrą jakością i stosunkowo niskimi cenami. Artykuły pochodzą od markowych producentów, a Spółdzielnia nieustannie przygotowuje dla swoich klientów mnóstwo atrakcyjnych przecen.

  W ramach Społem PSS w Bełchatowie działa zakład Piekarsko-Ciastkarski oferujący codziennie ok. 50 rodzajów wyrobów piekarsko-ciastkarskich. Ponadto działalność prowadzi bar mleczny „Śródmiejski”, który szczególnie poleca świeże, tanie i domowe posiłki.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Społem PSS w Bełchatowie?

  Spółdzielnia nieustannie przygotowuje dla swoich klientów wiele atrakcyjnych gazetek promocyjnych, które zachęcają do robienia zakupów w sklepach tej sieci. Oferty są bardzo przejrzyste i czytelne, co ułatwia zapoznawanie się z nimi. Gazetki zazwyczaj obowiązują przez 3 tygodnie lub przez cały miesiąc i liczą 1 stronę niesamowitych przecen. W jednym czasie można znaleźć kilka ofert, dzięki czemu za każdym razem można liczyć na atrakcyjne rabaty w Społem PSS w Bełchatowie.

  O sieci Społem PSS w Bełchatowie

  Społem PSS w Bełchatowie to firma, która posiada długą historię. Dzięki istnieniu na rynku od bardzo dawna sieć może się pochwalić doświadczeniem i sporą liczbą zadowolonych klientów. Pierwsze Zabranie Założycielskie firmy odbyło się pod koniec lutego 1945 r. To właśnie wtedy powołano do życia Spółdzielnię. Jej nazwa brzmiała Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda. Pierwszy sklep otwarto w marcu tego samego roku w Bełchatowie. Przez kolejne miesiące istnienia Spółdzielni powstały następne sklepy spożywcze. W 1968 r. firma została przekształcona w Wojewódzką Spółdzielnię Spożywców Społem. Kolejna zmiana nastąpiła w 1983 r., kiedy powstała Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bełchatowie. To ona istnieje do dzisiaj i zrzesza mnóstwo zadowolonych klientów.

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem PSS w Bełchatowie

  Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje Społem PSS w Bełchatowie. W naszym serwisie umieszczamy zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Są to sklepy z kategorii spożywczej, dlatego w gazetkach dominują produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. Przy każdej ofercie podana jest data obowiązywania. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z opisami znajdującymi się w poszczególnych gazetkach, ponieważ niekiedy ważne informacje charakteryzują się drobnym drukiem.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Społem PSS w Bełchatowie zachęca klientów do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 3 tygodnie lub przez pełny miesiąc i liczą 1 stronę niesamowitych przecen. Dzięki dużej różnorodności oferowanych produktów każdy klient może liczyć na coś odpowiedniego dla siebie. Gazetki są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi jest łatwe i przyjemne. Na ich łamach dominują produkty spożywcze, wśród których znajdują się żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje Społem PSS w Bełchatowie. Wiemy, jak ważne są przeceny dla konsumentów. Z tego powodu poniżej znajdziesz nie tylko wydania aktualne, ale również oferty archiwalne. Dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz gazetki. Oferty starsze zaznaczamy bowiem specjalną grafiką. Ponadto przy każdej gazetce podana jest data obowiązywania.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Korzystając z naszego serwisu masz możliwość zapoznawania się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez Społem PSS w Bełchatowie bez konieczności wychodzenia z domu. Przeglądaj oferty online. Możesz również przybliżać ich poszczególne strony. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych w gazetkach drobnym drukiem.

  Gazetki promocyjne Społem PSS w Bełchatowie - ceny

  Gazetki promocyjne Społem PSS w Bełchatowie - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Społem PSS w Bełchatowie. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w kwietniu 2020 roku.

  Cukierki

  • cukierki marcepanowe z nadzieniem wiśniowym - 17,90 zł za kilogram
  • cukierki jamajka - 16,90 zł za kilogram
  • mieszanka deserowa - 16,90 zł za kilogram

  Ciastka

  • ciastka owsiane Tago - 3,75 zł za 185 gramów
  • herbatniki Aloha - 16,90 zł za kilogram
  • ciastka Hit - 3,99 zł za 200 gramów

  Kawy

  • kawa rozpuszczalna Jacobs - 13,59 zł za 100 gramów
  • kawa Woseba Crema Gold - 9,90 zł za 100 gramów
  • kawa mielona Mocca Fix Woseba - 7,49 zł za 250 gramów

  Ryby

  • sałatka śledziowa z buraczkami Lisner - 12,50 zł za kilogram
  • filet a la Matjas Ajexpol - 13,90 zł za kilogram
  • ryba po grecku Seko - 14,90 zł za kilogram

  Wędliny

  • polędwica łososiowa - 32,90 zł za kilogram
  • szynka słowiańska - 30,90 zł za kilogram
  • schab biały - 29,50 zł za kilogram

  Produkty mrożone

  • frytki karbowane Aviko - 6,59 zł za 750 gramów
  • włoszczyzna paski Hortex - 4,59 zł za 450 gramów
  • lody Grycan - 17,90 zł za 1100 mililitrów

  Skarpetki

  • skarpetki męskie Enjoy - 6,99 zł za parę
  • skarpetki damskie Fashion - 4,99 zł za parę
  • skarpetki elastil Andrea - 2,39 zł za 2 pary