Informacje o Społem Olsztyn
Społem Olsztyn

Społem Olsztyn - promocje

Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olsztynie to firma z tradycjami, która funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Na przestrzeni tego okresu wypracowała zaufanie wśród licznych konsumentów, którzy cenią przede wszystkim wysoką jakość oferowanych towarów, a także ich stosunkowo niską cenę. Aktualnie Spółdzielnia prowadzi działalność hurtową artykułami spożywczymi i przemysłowymi. Gwarantuje szeroki wybór markowych towarów renomowanych producentów, fachową i miłą obsługę, atrakcyjne ceny oraz zakupy w klimatyzowanych i nowoczesnych wnętrzach. Największym celem Społem Olsztyn jest zaspokajanie potrzeb, oczekiwań i wymagać klientów. W placówkach detalicznych dostępne są liczne promocje towarów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Społem Olsztyn?

Społem Olsztyn regularnie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne przeceny, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one najczęściej przez 2 tygodnie i liczą 12 bądź 16 stron niesamowitych rabatów. Na ich łamach dominują przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. Oprócz tego pojawiają się artykuły chemiczne, które przeważnie można znaleźć na ostatnich stronach ofert. W międzyczasie pojawiają się dodatkowe wydania promocyjne, które liczą tylko 1 stronę i zazwyczaj obowiązują przez kilka dni.

O sieci Społem Olsztyn

Historia Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Olsztynie rozpoczęła się w roku 1945. To właśnie wtedy powstała Spółdzielnia „Mazur”, która bardzo szybko otworzyła swój pierwszy sklep. Zmiana nazwy na obecną nastąpiła w 1952 r., a już kilka lat później powstał pierwszy sklep samoobsługowy. Przez kolejne lata sieć bardzo szybko się rozwijała i zdobywała zaufanie nowych klientów. W latach 90. wdrożono gospodarkę rynkową i prywatyzację. Powstały także nowe podmioty na rynku. Aktualnie firma może się pochwalić dużą ilością sklepów oraz zadowolonych i usatysfakcjonowanych konsumentów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem Olsztyn

Poniżej możesz obejrzeć wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem Olsztyn. Na początku prezentujemy wydania aktualne, a zaraz za nimi znajdują się te, które przestały już obowiązywać. Społem Olsztyn to sklep należący do kategorii spożywczej, w związku z czym w gazetkach promocyjnych większość ofert stanowią napoje oraz żywność. Niektóre promocje mają specyficzne warunki, dlatego warto dokładnie sprawdzać adnotacje znajdujące się przy poszczególnych ofertach.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne Społem Olsztyn są przepełnione atrakcyjnymi przecenami, po które warto wybrać się do sklepów tej sieci. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 2 tygodnie i najczęściej liczą 12 bądź 16 stron niesamowitych przecen. W międzyczasie pojawiają się wydania jednostronne, które są aktualne przez kilka dni. Na łamach wszystkich gazetek dominują produkty spożywcze, ale na ich ostatnich stronach pojawiają się również artykuły chemiczne. Oferty są przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie zakupów w Społem Olsztyn.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowane przez Społem Olsztyn, zarówno te aktualne, jak i archiwalne. Pomimo, że oferty przestają obowiązywać to nie usuwamy ich z naszego serwisu. Pozostawiamy klientom możliwość porównania cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenia, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz oferty aktualne z archiwalnymi. Przy każdej gazetce podana jest data jej obowiązywania, a ponadto wydania nieobowiązujące zaznaczone są specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem Olsztyn. Możesz je przeglądać w naszym serwisie online, co jest niezwykle przydatną opcją. Ponadto możesz przybliżać strony znajdujące się w ofertach. Takie rozwiązanie ułatwia odczytywanie szczegółów charakteryzujących się drobnym drukiem. Zapoznawanie się z nimi jest jednak bardzo ważne, ponieważ w taki sposób często są zapisywane warunki pozwalające na skorzystanie z danej promocji.

Gazetki promocyjne Społem Olsztyn - ceny

Gazetki promocyjne Społem Olsztyn - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Społem Olsztyn. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Sery

 • ser Edam Rycki - 24,99 zł za kilogram
 • ser Koneser - 24,99 zł za kilogram
 • ser Salami - 16,99 zł za kilogram

Wędliny

 • mielonka wojskowa - 13,99 zł za kilogram
 • schab pieczony - 28,99 zł za kilogram
 • boczek cesarski - 25,59 zł za kilogram

Mięso

 • kark wołowy z kością - 15,49 zł za kilogram
 • schab wieprzowy bez kości - 13,99 zł za kilogram
 • mięso gulaszowe z uda indyka - 15,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa myśliwska - 27,99 zł za kilogram
 • kiełbasa śląska - 14,99 zł za kilogram
 • kiełbasa podwawelska - 19,99 zł za kilogram

Dodatki do potraw

 • przyprawa Vegeta - 8,29 zł za 500 gramów
 • majonez Winiary - 4,99 zł za 400 mililitrów
 • musztarda Kamis - 1,69 zł za 180 gramów

Napoje

 • napój Garden - 2,99 zł za 2 litry
 • sok Fortuna - 3,39 zł za litr
 • woda Kropla Beskidu - 1,69 zł za 1,5 litra

Piwo

 • piwo Kasztelan - 2,09 zł za 500 mililitrów
 • piwo Warka - 2,19 zł za 500 mililitrów
 • piwo Heineken - 3,19 zł za 500 mililitrów