Informacje o Społem Kielce
Społem Kielce

Społem Kielce - promocje

Społem Kielce to przedsiębiorstwo istniejące na rynku już od wielu lat. Na przestrzeni tego okresu firma zdobyła zaufanie dużej liczby klientów, dzięki czemu dzisiaj wiele osób nie wyobraża sobie braku możliwości zrobienia zakupów w tych sklepach. W placówkach funkcjonujących pod nazwą Społem Kielce można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale pojawiają się w nich także artykuły chemiczne. Historia sieci nie zawsze była tak spokojna i kolorowa. Zdarzały się również gorsze momenty, ale firma poradziła sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Dzięki temu dzisiaj może cieszyć się z dużej liczby zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Społem Kielce?

Sieć Społem Kielce przygotowuje dla swoich klientów gazetki promocyjne, które pojawiają się regularnie. Za każdym razem liczą 16 stron atrakcyjnych przecen i zazwyczaj obowiązują przez 2 tygodnie. Oferty są niezwykle ciekawe, a także przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się zamieszczanymi w nich rabatami. W gazetkach dominują produkty spożywcze, ale na ich ostatnich stronach można znaleźć także artykuły chemiczne. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości asortymencie w przystępnych cenach to koniecznie powinieneś zapoznać się z najbardziej aktualną gazetką promocyjną Społem Kielce.

O sieci Społem Kielce

Społem Kielce, a dokładniej Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kielcach to firma, której początki sięgają roku 1906. Rozpoczęcie działalności przez Spółdzielnię miało miejsce w 1919 r. Funkcjonowała ona wtedy pod nazwą „Jedność”. Od tego czasu firma bardzo szybko się rozwijała zatrudniając nowych pracowników i wymyślając kolejne sposoby na wyjście naprzeciw klientowi. W 1976 r. nastąpiło połączenie się „Społem” PSS, WPPiG oraz PHS w konsekwencji czego powstał oddział „Społem” PSS w Kielcach. Aktualnie Spółdzielnia znana jest na całym rynku lokalnym, a przez wiele lat działalności zdobyła zaufanie dużej liczby konsumentów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem Kielce

Znajdujesz się aktualnie na stronie, na której przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem Kielce. Jeżeli chcesz zapoznać się z najnowszą gazetką to powinieneś szukać jej na początku listy. Natomiast oferty archiwalne są prezentowane w dalszej kolejności.

Społem Kielce to sieć handlowa należąca do kategorii spożywczej, dlatego zdecydowana większość produktów umieszczanych w gazetkach promocyjnych to właśnie żywność oraz napoje, w tym również alkohol. Niekiedy promocje mają dodatkowe ograniczenia, więc zachęcamy, abyś dokładnie zapoznawał się ze wszystkimi warunkami pozwalającymi na skorzystanie z przeceny.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez Społem Kielce to bogate i interesujące oferty, z których mogą skorzystać wszyscy klienci tej sieci. Pojawiają się one regularnie i zazwyczaj obowiązują przez 2 tygodnie. Każde wydanie liczy 16 stron atrakcyjnych przecen, po które warto wybrać się do sklepów Społem Kielce. Produktami, które pojawiają się w ofertach najczęściej są żywność oraz napoje. Niekiedy na ich ostatnich stronach można znaleźć także artykuły chemiczne.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem Kielce. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich pojawienia się. Na samym początku umieszczone zostały oferty aktualne, a zaraz za nimi znajdują się wydania archiwalne. Nie usuwamy ich z naszej strony, gdy przestają obowiązywać, ponieważ chcemy, aby klienci mieli możliwość porównania cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenia, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

W naszym serwisie możesz przeglądać wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem Kielce. Jest to bardzo korzystna opcja, ponieważ dzięki niej nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi ofertami. Ponadto udostępniamy opcję przybliżania wszystkich stron znajdujących się w gazetkach promocyjnych. Pozwala to odczytać ważne informacje zapisane drobnym drukiem. Zachęcamy do ich czytania, ponieważ często to właśnie w taki sposób umieszczane są warunki pozwalające na skorzystanie z danej promocji.

Gazetki promocyjne Społem Kielce - ceny

Gazetki promocyjne Społem Kielce - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Społem Kielce. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Owoce

 • winogrona białe - 6,99 zł za kilogram
 • jabłka młode - 2,99 zł za kilogram
 • śliwka czerwona - 2,99 zł za kilogram

Pieczywo

 • bagietka - 1,99 zł za 250 gramów
 • chleb domowy - 2,29 zł za 500 gramów
 • chleb tostowy - 2,19 zł za 350 gramów

Wędliny

 • szynka z beczki - 28,90 zł za kilogram
 • pierś gotowana - 20,90 zł za kilogram
 • golonka z kurczaka - 16,90 zł za kilogram

Nabiał

 • śmietana Figand - 1,99 zł za 330 gramów
 • masło klarowane Sobik - 6,59 zł za 200 gramów
 • mleko Łaciate - 2,49 zł za litr

Lody

 • lody Iza - 2,49 zł za 270 mililitrów
 • lody Tartufo - 11,99 zł za 750 mililitrów
 • lody rożek Koral - 1,59 zł za 110 mililitrów

Kawy

 • kawa mielona Tchibo Family - 8,99 zł za 450 gramów
 • kawa rozpuszczalna Jacobs - 19,99 zł za 200 gramów
 • kawa mielona Prima - 12,99 zł za 500 gramów

Piwo

 • piwo Warka - 2,19 zł za 500 mililitrów
 • piwo Harnaś - 9,49 zł za 4 x 500 mililitrów
 • piwo Kasztelan - 2,45 zł za 500 mililitrów