Strona główna >Sklepy >PSS Społem Bytom

Sieć sklepów PSS Społem Bytom

PSS Społem Bytom - promocje

PSS Społem Bytom to przedsiębiorstwo mogące się pochwalić tradycją, siłą i dużą szansą wykonywanych działań. Zostało zbudowane od solidnych podstaw, dlatego teraz każdego dnia zaskakuje swoich klientów wysoką jakością produktów połączoną z ich niską ceną. W sklepach z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ Społem oferuje zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły chemiczne.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Społem Bytom?

PSS Społem Bytom proponuje swoim klientom korzystanie z licznych promocji dostępnych w sklepach. Przedsiębiorstwo nie posiada tradycyjnych gazetek, które są charakterystyczne dla innych firm. Społem oferuje wiele różnorodnych gazetek liczących jedną lub dwie strony, na których zamieszczane są przecenione produkty. Można znaleźć wśród nich zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły chemiczne. Wszystkie zachęcają swoją wysoką jakością połączoną ze stosunkowo niską ceną.

Oferty zazwyczaj trwają nawet kilka tygodni, ale czas ich obowiązywania nie jest ściśle określony. Gazetki różnią się między sobą charakterem i dostosowane są do aktualnych potrzeb konsumentów. Dbanie o zadowolenie i uśmiech klientów to wartość, którą Społem zawsze stawia na pierwszym miejscu. Swoje produkty kieruje także do wegetarian oraz wegan.

O sieci PSS Społem Bytom

Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Bytomiu znana również jako PSS Społem Bytom powstała w maju 1945 r. Podczas rozpoczynania swojej działalności posiadała wyłącznie cztery sklepy spożywcze. Pierwsza siedziba znajdowała się w budynku przy pl. Kościuszki. Dzisiaj w tym miejscu zlokalizowana jest Galeria Handlowa Agora, gdzie Spółdzielnia posiada swój największy sklep spożywczy nazwany Delikatesy. Aktualnie Społem może się pochwalić dwoma sztandarowymi sklepami, gdzie oferuje produkty delikatesowe oraz ekologiczne.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Społem Bytom

Jeśli zależy Ci na różnorodności produktów dostępnych w sklepie, do którego wybierasz się na zakupy to polecamy PSS Społem Bytom, gdzie znajdziesz wiele artykułów dopasowanych do potrzeb różnych ludzi. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie posiada przede wszystkim produkty spożywcze, jak i chemiczne, ale także żywność skierowaną specjalnie do wegetarian i wegan. Społem jest otwarte na propozycje konsumentów, dlatego z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Co można znaleźć w gazetkach?

Niestety gazetki promocyjne PSS Społem Bytom nie pojawiają się regularnie i nie przypominają tradycyjnych ofert, jakie można spotkać w pozostałych sklepach. Gazetki wydawane przez to przedsiębiorstwo liczą jedną lub dwie strony, ale za każdym razem dostępnych jest wiele ofert. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybierając się na zakupy do PSS Społem Bytom znajdą w sklepach wiele produktów w atrakcyjnych cenach. W gazetkach umieszczane są różnorodne produkty, dlatego ich przeglądanie okazuje się korzystne dla wszystkich klientów.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne PSS Społem Bytom, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Chcemy, aby oferty były dostępne na naszej stronie od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdziesz przede wszystkim wydania aktualne, ale także gazetki archiwalne, których promocje już nie obowiązują w sklepach.

Dodajemy je jednak po to, aby możliwe było porównanie cen artykułów oraz sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają przecenom. Przy każdej gazetce podane są daty jej obowiązywania, ponadto wydania archiwalne zaznaczamy wyraźną grafiką, więc na pewno nie pomylisz ich z gazetkami aktualnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszej strony zyskujesz wiele możliwości, które mogą się okazać pomocne podczas planowania zakupów. Poniżej możesz nie tylko przeglądać gazetki promocyjne online, ale także przybliżać ich poszczególne strony. Taka opcja ułatwia odczytywanie szczegółów znajdujących się przy produktach, które zostały zapisane małym druczkiem. Zachęcamy do zapoznawania się ze wszystkimi opisami, ponieważ często to właśnie tam mogą się znajdować warunki skorzystania z danej promocji.

Gazetki promocyjne PSS Społem Bytom - ceny

Gazetki promocyjne PSS Bytom - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych PSS Bytom. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2021 roku.

Słodycze

 • chałwa Odra – 1,49 zł za 50 gramów
 • rogal 7Days – 1,59 zł za 60 gramów
 • wafle Grześki – 1,19 zł za 48 gramów

Nabiał

 • śmietanka Zott – 2,49 zł za 200 gramów
 • mleko Mlekpol – 2,29 zł za litr
 • jogurt Gratka – 1,29 zł za 65 gramów

Kiełbasy

 • kiełbasa podwawelska – 18,49 zł za kilogram
 • kiełbasa spod strzechy – 29,99 zł za kilogram
 • paluszki mięsne z kurczakiem – 16,99 zł za kilogram

Napoje

 • Pepsi – 2,69 zł za 250 mililitrów
 • Mirinda – 4,49 zł za 1,5 litra
 • napój energetyczny Black – 1,99 zł za 250 mililitrów

Wędliny

 • szynka marynowana – 33,99 zł za kilogram
 • pierś delikatna z kurnej półki – 24,99 zł za kilogram
 • karczek od dziedzica – 22,99 zł za kilogram

Artykuły kuchenne

 • tarka mała – 4,99 zł za sztukę
 • dzbanek do mleka – 3,99 zł za sztukę
 • kubek – 2,99 zł za sztukę

Piwo

 • piwo Tatra – 9,96 zł za 4 x 500 mililitrów
 • piwo Tyskie – 2,49 zł za 500 mililitrów
 • piwo Warka – 2,89 zł za 500 mililitrów