Aktualne gazetki Selgros Cash&Carry 21.05

Informacje o Selgros Cash&Carry
Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry - promocje

Selgros Cash&Carry to sieć hurtowni skierowanych przede wszystkim dla przedsiębiorców zajmujących się usługami związanymi z gastronomią, cateringiem, hotelarstwem, handlem detalicznym oraz instytucjami opieki społecznej i placówkami oświatowo-wychowawczymi. Sieć stara się jak najbardziej dbać o potrzeby swoich klientów, dlatego często przygotowuje liczne promocje.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Selgros Cash&Carry?

Sieć przygotowuje dla swoich klientów gazetki promocyjne, które pojawiają się dość często. Zazwyczaj obejmują ok. 30 stron licznych przecen, wśród których znajdują się różnorodne artykuły. Oferty w gazetkach są podzielone na poszczególne kategorie, dzięki czemu poruszanie się po promocjach staje się łatwiejsze i w szybszy sposób można zaplanować zakupy.

Selgros zaprasza swoich klientów do korzystania z ofert Programu Selgros Partner. Są to specjalne oferty i rabaty produktów obniżonych nawet o 60 proc. Udział w Programie pozwala zaoszczędzić pieniądze i zyskać wiele korzyści.

Marki własne Selgros Cash&Carry

W sieci Selgros dostępne są profesjonalne marki własne, takie jak Transqourmet Premium, Quality i Economy. Pierwsza oznacza wyjątkowe produkty kulinarne, druga adresowana jest do klientów ceniących jakość i sztukę gastronomiczną na najwyższym poziomie. Natomiast trzecia marka skupia się na zapewnieniu klientom wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

O sieci Selgros Cash&Carry

Selgros, to sieć hurtowni dla właścicieli firm - zarówno sklepów, hoteli i restauracji, ale także małych jednoosobowych działalności gospodarczych. W Polsce działa niemal 20 hal Selgrosa, a przy okazji odświeżenia logo, zdecydowanie częściej można zobaczyć reklamy sieci na przykład w telewizji. Pierwsza hurtownia została otwarta w roku 1997 w Poznaniu, a obecnie zakupy mogą robić także klienci w innych miastach w Polsce - w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Radomiu, Krakowie czy Gdańsku.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Selgros Cash&Carry

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Selgros Cash&Carry. Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu wprowadziliśmy pewien porządek. Na samej górze znajdziesz oferty aktualne, a dopiero później archiwalne. Selgros Cash&Carry należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego zawartość gazetek promocyjnych stanowią przede wszystkim żywność i napoje. Nie w każdym przypadku zakup jednego artykułu upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny. Dlatego zawsze warto czytać informacje znajdujące się obok konkretnych ofert.

Co można znaleźć w gazetkach?

Selgros Cash&Carry to sieć, która bardzo często przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne propozycje cenowe. Są one umieszczane w gazetkach promocyjnych. Zazwyczaj obejmują ok. 30 stron niesamowitych przecen. Ich zawartość stanowią przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje, ale wśród nich pojawiają się także artykuły chemiczne. Oferty są przejrzyste, co ułatwia zapoznawania się z promocjami i pomaga podczas robienia zakupów w sklepach tej sieci.

Jakie oferty prezentujemy?

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna dla klientów jest możliwość skorzystania z promocji, dlatego na naszej stronie umieszczamy wszystkie gazetki promocyjne sieci Selgros Cash&Carry. Na samym początku znajdziesz wydania aktualne, a zaraz za nimi archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że je pomylisz, ponieważ te drugie zaznaczamy specjalną grafiką. Pozostawiamy je w serwisie, gdy przestają obowiązywać, aby możliwe było porównanie cen produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Klienci sieci Selgros Cash&Carry mogą na naszej stronie zapoznawać się z najnowszymi przecenami przygotowanymi specjalnie dla nich. Teraz nie muszą posiadać papierowej wersji gazetek promocyjnych, ponieważ są one dostępne online. Ponadto konsumenci mają możliwość przybliżenia wszystkich stron znajdujących się w ofertach. Jest to niezwykle ważna opcja, ponieważ ułatwia odczytanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Selgros Cash&Carry - ceny

Gazetki promocyjne sieci Selgros Cash&Carry - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Selgros Cash&Carry. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Owoce i warzywa

 • kiwi - 11,99 zł za kilogram
 • nektarynka - 7,49 zł za kilogram
 • pomidor żółty - 5,99 zł za kilogram

Ryby

 • dorsz atlantycki - 35,99 zł za kilogram
 • tuńczyk polędwica - 54,99 zł za kilogram
 • zębacz tusza - 17,99 zł za kilogram

Wędliny

 • szynka od szwagra - 24,49 zł za kilogram
 • boczek klasyczny wędzony - 23,99 zł za kilogram
 • szynka konserwowa - 12,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa wileńska - 18,99 zł za kilogram
 • kiełbasa śląska - 5,99 zł za 280 gramów
 • kiełbasa swojska z cielęciną - 23,99 zł za kilogram

Nabiał

 • mleko zagęszczone - 5,99 zł za 640 gramów
 • maślanka naturalna - 2,59 zł za litr
 • ser Królewski - 7,59 zł za 400 gramów

Dania gotowe

 • gnocchi - 5,69 zł za 500 gramów
 • pierogi z gruszkami - 5,99 zł za 300 gramów
 • zapiekanka z pieczarkami - 1,99 zł za 200 gramów

Dodatki do potraw

 • pomidory Pudliszki - 2,59 zł za 400 gramów
 • ogórki konserwowe Rolnik - 4,35 zł za 850 gramów
 • kukurydza konserwowa - 2,19 zł za 340 gramów