Strona główna >Sklepy >PSS Zgoda Płock

Sieć sklepów PSS Zgoda Płock

PSS Zgoda Płock - promocje

PSS Zgoda Płock prowadzi działalność w zakresie handlu detalicznego, produkcji pieczywa oraz wyrobów półcukierniczych. Duże doświadczenie i konieczność mierzenia się z różnymi problemami pozwoliły osiągnąć Spółdzielni silną pozycję na rynku. Aktualnie firma prowadzi prawie 30 sklepów, które funkcjonują we wszystkich osiedlach. Służą mieszkańcom miasta i zaspokajają ich najważniejsze potrzeby.

Przedsiębiorstwo od zawsze za swoją największą misję uważało zaopatrywanie mieszkańców Płocka i okolic w wysokiej jakości artykuły spożywcze i przemysłowe pierwszej potrzeby. To założenie jest realizowane od początku istnienia firmy i aktualne jest do dnia dzisiejszego. Ponadto firma pomaga instytucjom kulturalno-oświatowym i samorządowym, instytucjom charytatywnym, a także wspiera akcje społeczne.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Zgoda Płock?

PSS Zgoda Płock nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne. Są one przepełnione różnorodnymi rabatami, po które warto wybrać się do sklepów tej sieci. Oferty zazwyczaj obowiązują ok. 1,5 tygodnia i liczą 6 bądź niekiedy tylko 4 strony niesamowitych przecen.

W międzyczasie pojawiają się także wydania liczące jedną stronę promocji. Są one aktualne przez tydzień, a czasem i przez miesiąc. Na łamach wszystkich gazetek można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale na ich ostatnich stronach pojawiają się również artykuły chemiczne.

O sieci PSS Zgoda Płock

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Zgoda” w Płocku to jedna z trzech najstarszych Spółdzielni Spożywców działających w Polsce. Firma funkcjonuje na rynku od 1870 r. Początkowo obsługiwała tylko dwa sklepy, ale bardzo szybko ich liczba została zwiększona. Spółdzielnia cały czas się rozwijała, dzięki czemu aktualnie posiada prawie 30 placówek. Czasy wojny nie były łatwym okresem dla PSS Zgoda Płock, ale na szczęście firmie udało się je przetrwać. Duże doświadczenie nauczyło Spółdzielnie radzić sobie z różnymi problemami. Z tego powodu aktualnie przedsiębiorstwo zajmuje silną pozycję na rynku.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Zgoda Płock

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów nieustannie przygotowuje PSS Zgoda Płock. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej podana jest data obowiązywania. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach tej sieci. PSS Zgoda Płock przygotowuje przede wszystkim gazetki, w których dominują produkty spożywcze.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez PSS Zgoda Płock to moc niesamowitych przecen, po które warto wybrać się do sklepów tej sieci. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 1,5 tygodnia i najczęściej liczą 6 stron atrakcyjnych rabatów. Na ich łamach dominują przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. W ofertach pojawiają się również artykuły chemiczne. Wszystkie gazetki są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi jest proste i przyjemne.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki przygotowywane przez PSS Zgoda Płock. Udostępniamy zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Dzięki tym drugim możliwe jest porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają przecenie. Wydania archiwalne zaznaczamy jednak specjalną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest data obowiązywania, co umożliwia planowanie zakupów w sklepach tej sieci.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli wybierasz się na zakupy do sklepu sieci PSS Zgoda Płock to zachęcamy do zapoznawania się z najnowszymi gazetkami promocyjnymi. Dostępnych jest w nich wiele przecen, dzięki którym zrobisz zakupy dużo taniej. Korzystając z naszego serwisu masz możliwość przeglądania wszystkich ofert tej sieci, a także przybliżania poszczególnych stron znajdujących się na ich łamach. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów charakteryzujących się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne PSS Zgoda Płock - ceny

Gazetki promocyjne PSS Zgoda Płock - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych PSS Zgoda Płock. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Wędliny

 • szynka westfalska - 36,90 zł za kilogram
 • pajda z masarskiego straganu - 29,99 zł za kilogram
 • szynka klasyczna - 31,99 zł za kilogram

Warzywa

 • kalafior - 3,99 zł za sztukę
 • bób - 7,99 zł za kilogram
 • papryka - 9,99 zł za kilogram

Nabiał

 • jogurt naturalny Bakoma - 2,79 zł za 390 gramów
 • serek wiejski Piątnica - 1,79 zł za 150 gramów
 • mleko Łaciate - 2,69 zł za litr

Dodatki do potraw

 • musztarda Ocetix - 1,39 zł za 180 gramów
 • sos Winiary - 3,69 zł za 500 mililitrów
 • olej Oleo - 4,99 zł za 900 mililitrów

Kiełbasy

 • kiełbasa krucha pieczona - 19,99 zł za kilogram
 • kiełbasa kaszubska - 19,99 zł za kilogram
 • kiełbasa żywiecka sucha - 29,99 zł za kilogram

Piwo

 • piwo Tyskie - 10,99 zł za 500 mililitrów
 • piwo Harnaś - 1,89 zł za 500 mililitrów
 • piwo Namysłów - 2,59 zł za 500 mililitrów

Napoje

 • napój Frugo - 1,49 zł za 500 mililitrów
 • napój Coca-Cola - 6,99 zł za 2 litry
 • napój Hortex - 1,49 zł za 500 mililitrów