Informacje o PSS Zamość
PSS Zamość

PSS Zamość - promocje

Przez wiele lat swojej działalności na rynku PSS Zamość zyskała silną pozycję. Firma zdobyła doświadczenie w pokonywaniu różnych trudności, a także nauczyła się wdrażać nowoczesne metody gospodarowania. Aktualnie Spółdzielnia może się pochwalić szeroko prowadzonym handlem detalicznym, produkcją piekarską odbywającą się w 4 piekarniach oraz produkcją ciastkarską, która ma miejsce w ciastkarni. Firma stara się wychodzić do jak największej liczy klientów, dlatego kilkanaście lat temu otworzyła sklep ogólnospożywczy w Tomaszowie Lubelskim. Konsumenci korzystający z usług i produktów oferowanych przez Spółdzielnię są bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Zamość?

PSS Zamość nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne. Stanowią one niezwykłe ułatwienie podczas planowania i robienia zakupów, ponieważ są bardzo przejrzyste i zawierają dużo różnych przecen. Oferty nie pojawiają się jednak regularnie. Najczęściej obowiązują 3 tygodnie, ale zdarzają się również wydania aktualne nawet przez miesiąc. Liczba stron pojawiająca się w gazetkach nie jest ściśle określona. Zazwyczaj ich liczba wynosi ok. 10 lub 20. W niektórych ofertach dostępna jest wyłącznie jedna strona promocji. Na łamach gazetek można spotkać produkty spożywcze, a także artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria.

O sieci PSS Zamość

PSS Zamość to przedsiębiorstwo, którego historia rozpoczęła się już w 1918 r. To właśnie wtedy zaczęły powstawać zalążki Spółdzielni. Rok później utworzyło się oficjalnie zarejestrowane Robotnicze Stowarzyszenie Spożywców „Robotnik”. W 1920 r. jego nazwa została zmieniona na Zamojskie Stowarzyszenie Spożywców „Robotnik”, natomiast w 1923 r. działalność przyjęła nazwę Robotnicza Spółdzielnia Spożywców „Robotnik”. Od samego początku przedsiębiorstwo zajmowało się działalnością handlową. Już w 1921 r. Spółdzielnia posiadała 3 sklepy, z których była bardzo dumna. Ostateczna nazwa Spółdzielni została przyjęta w 1949 r. Nastąpiło wtedy połączenie Spółdzielni „Robotnik”, Spółdzielni Kolejarzy i Spółdzielni Nauczycielskiej w jedną Spółdzielnię nazwaną Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Robotnik”.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Zamość

Ta strona w całości została poświęcona prezentacji gazetek promocyjnych, jakie do swoich klientów kieruje PSS Zamość. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi. Poniżej znajdziesz zarówno gazetki aktualne, jak i starsze wydania, które zaznaczamy specjalną grafiką.

Przy każdej ofercie podana jest data obowiązywania, dzięki czemu możliwe jest planowanie zakupów w sklepach tej sieci. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi, ponieważ niekiedy istotne informacje są w nich zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

PSS Zamość stara się jak najlepiej spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Z tego powodu nieustannie przygotowuje specjalnie dla nich gazetki promocyjne, które zawierają mnóstwo atrakcyjnych przecen. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 3 tygodnie, a niekiedy nawet przez pełen miesiąc. Liczba stron pojawiająca się w gazetkach nie jest ściśle określona. Najczęściej pojawia się 10 lub 20 stron atrakcyjnych rabatów. Na łamach ofert można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale w katalogach występują również artykuły chemiczne i różne akcesoria.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez PSS Zamość. W pierwszej kolejności umieszczany wydania aktualne, a zaraz za nimi znajdują się oferty archiwalne. Dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ starsze wydania zaznaczone są w naszym serwisie specjalną grafiką. Oferty są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi, a także planowanie zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu masz możliwość przeglądania gazetek promocyjnych PSS Zamość online. Dzięki temu nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Wystarczy, że zrobisz to oglądając gazetki promocyjne poniżej. Przygotowaliśmy również opcję przybliżania dowolnych stron znajdujących się w ofertach. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne PSS Zamość - ceny

Gazetki promocyjne sieci PSS Zamość - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci PSS Zamość. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2021 roku.

Wędliny

 • szynka drwala - 37,99 zł za kilogram
 • polędwica gospodarza - 35,99 zł za kilogram
 • szynka starosty - 22,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa zwyczajna - 12,99 zł za kilogram
 • kiełbasa dębowa - 16,99 zł za kilogram
 • kiełbasa grillowa - 11,99 zł za kilogram

Lody

 • lody rożek Koral - 1,79 zł za 110 mililitrów
 • lody Big Milk - 2,59 zł za 100 mililitrów
 • lody Grand - 2,99 zł za 120 mililitrów

Nabiał

 • jogurt naturalny Zott - 1,29 zł za 180 gramów
 • śmietana Piątnica - 8,99 zł za kilogram
 • margaryna Śniadaniowa - 3,19 zł za 450 gramów

Sery

 • ser Edamski - 19,99 zł za kilogram
 • ser Serenada - 20,99 zł za kilogram
 • ser Antek - 26,79 zł za kilogram

Piwo

 • piwo Warka - 2,30 zł za 500 mililitrów
 • piwo Tatra - 1,99 zł za 500 mililitrów
 • piwo Żywiec - 2,99 zł za 500 mililitrów

Napoje

 • napój Nestea - 3,99 zł za 1,5 litra
 • napój Zbyszko - 2,99 zł za 1,75 litra
 • woda Żywiec Zdrój - 1,99 zł za 1,5 litra