Strona główna >Sklepy >PSS Społem Zawiercie

Sieć sklepów PSS Społem Zawiercie

PSS Społem Zawiercie - promocje

PSS Społem Zawiercie to spółdzielnia zajmująca się sprzedażą produktów spożywczych. W asortymencie sieci można znaleźć przede wszystkim żywność oraz napoje, w tym także napoje alkoholowe. Niekiedy w ofercie umieszczane są artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria. Dla PSS Społem Zawiercie najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego sieć stara się spełniać wszystkie oczekiwania i wymagania konsumentów. Placówki zapewniają sprawną i miłą obsługę, a także szeroki asortyment charakteryzujący się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci PSS Społem Zawiercie?

Sieć zachęca swoich klientów do kupowania przecenionych produktów, które pojawiają się co kilka dni. Nie liczą dużo stron, ponieważ ich liczba wynosi kilka, niekiedy tylko jedną. Oferty są bardzo przejrzyste i czytelne, co ułatwia szybkie i sprawne planowanie oraz robienie zakupów w tej sieci. W gazetkach można znaleźć zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły chemiczne. Dzięki takiej różnorodności każdy klient dopasuje coś dla siebie. Oferty charakteryzują się wysoką jakością połączoną ze stosunkowo niską ceną. Dzięki licznym przecenom konsumenci mogą zrobić zakupy w atrakcyjnych promocjach.

O sieci PSS Społem Zawiercie

PSS Społem Zawiercie to spółdzielnia mogąca się pochwalić długoletnim doświadczeniem na rynku. Przez ten czas firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień, które świadczą o jej profesjonalizmie i sukcesie. W 2015 r. spółdzielnia otrzymała prestiżową nagrodę Orzeł Agrobiznesu za skuteczne wchodzenie na rynek z nowymi produktami, za umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, a także za sposób promocji i tworzenie wizerunku firmy. Rok wcześniej spółdzielnia została wyróżniona tytułem Lider Spółdzielczości w ogólnopolskim programie organizowanym przez Biznes Trendy. Te oraz wiele innych wyróżnień spowodowały, że spółdzielnia znana jest z wysokiej jakości produktów, a także profesjonalnego podejścia do klientów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Społem Zawiercie

W tym miejscu znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Społem Zawiercie. Na samym początku zawsze wyświetlamy gazetki aktualne, a dopiero po nich dostępne są gazetki archiwalne. PSS Społem Zawiercie znajduje się w kategorii sklepów spożywczych, dlatego w ofertach dominują przede wszystkim żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Warto sprawdzić, jakie kryteria należy spełnić, aby móc skorzystać z promocyjnej ceny. W niektórych przypadkach może to być np. zakup określonej ilości artykułów.

Co można znaleźć w gazetkach?

PSS Społem Zawiercie nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne. To właśnie dzięki nim możliwe jest zrobienie szybkich i tanich zakupów. Oferty pojawiają się co kilka dni, ale niestety nie są obszerne. Najczęściej liczą kilka bądź tylko jedną stronę niesamowitych przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale w gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne. Wszystkie oferty są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z promocjami.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje PSS Społem Zawiercie. Na samym początku znajdują się wydania aktualne, a zaraz za nimi umieszczone zostały oferty archiwalne. Te drugie zaznaczone są jednak specjalną grafiką, dlatego nie musisz się przejmować, że pomylisz je z gazetkami obowiązującymi w chwili obecnej. Dzięki ofertom archiwalnym możesz porównać ceny artykułów, a także sprawdzić, co najczęściej podlega przecenie w PSS Społem Zawiercie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu możesz zapoznawać się ze wszystkimi przecenami umieszczanymi przez PSS Społem Zawiercie w gazetkach promocyjnych. Czytając oferty online zaoszczędzasz sporo czasu. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania wybranych stron znajdujących się w gazetkach. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ umożliwia odczytanie wszystkich szczegółów zapisanych przy produktach, nawet tych charakteryzujących się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne PSS Społem Zawiercie - ceny

Gazetki promocyjne PSS Społem Zawiercie - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych PSS Społem Zawiercie. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2021 roku.

Słodycze

 • chałwa Odra – 1,49 zł za 50 gramów
 • rogal 7Days – 1,59 zł za 60 gramów
 • wafle Grześki – 1,19 zł za 48 gramów

Nabiał

 • śmietanka Zott – 2,49 zł za 200 gramów
 • mleko Mlekpol – 2,29 zł za litr
 • jogurt Gratka – 1,29 zł za 65 gramów

Kiełbasy

 • kiełbasa podwawelska – 18,49 zł za kilogram
 • kiełbasa spod strzechy – 29,99 zł za kilogram
 • paluszki mięsne z kurczakiem – 16,99 zł za kilogram

Napoje

 • Pepsi – 2,69 zł za 250 mililitrów
 • Mirinda – 4,49 zł za 1,5 litra
 • napój energetyczny Black – 1,99 zł za 250 mililitrów

Wędliny

 • szynka marynowana – 33,99 zł za kilogram
 • pierś delikatna z kurnej półki – 24,99 zł za kilogram
 • karczek od dziedzica – 22,99 zł za kilogram

Artykuły kuchenne

 • tarka mała – 4,99 zł za sztukę
 • dzbanek do mleka – 3,99 zł za sztukę
 • kubek – 2,99 zł za sztukę

Piwo

 • piwo Tatra – 9,96 zł za 4 x 500 mililitrów
 • piwo Tyskie – 2,49 zł za 500 mililitrów
 • piwo Warka – 2,89 zł za 500 mililitrów