Strona główna >Sklepy >PSS Społem Szczecin

PSS Społem Szczecin

PSS Społem Szczecin - promocje

PSS Społem Szczecin to firma mogącą się pochwalić licznymi sukcesami osiąganymi na przestrzeni lat. Duże doświadczenie spowodowało, że aktualnie Spółdzielnia zajmuje silną pozycję na rynku. Swoim klientom oferuje przede wszystkim produkty spożywcze, artykuły chemiczne, kosmetyki, szkło, porcelanę, różnorodne drobiazgi, a także odzież. Wszystkie towary charakteryzują się wysoką jakością i pochodzą od sprawdzonych producentów. Spółdzielnia nieustannie poszerza ofertę, aby zakupy w jej placówkach były jak najbardziej satysfakcjonujące dla konsumentów.

W sklepach możliwe jest ubicie kotletów, zmielenie mięsa, pakowanie próżniowe czy wypiek pieczywa. Dzięki temu klienci mają ułatwione przygotowywanie codziennych posiłków i wykonywanie obowiązków domowych. Aktualnie Spółdzielnia zatrudnia ponad 700 osób i prowadzi prawie 60 sklepów spożywczych oraz przemysłowych. Swoich klientów zachęca do zapoznawania się z regularnie pojawiającymi się gazetkami promocyjnymi. To właśnie w nich na konsumentów czekają najlepsze przeceny.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Społem Szczecin?

Gazetki promocyjne PSS Społem Szczecin bogate są w wiele atrakcyjnych produktów w niezwykle przystępnych cenach. Dlatego zdecydowanie opłaca się po nie wybrać do sklepów tej Spółdzielni. Oferty najczęściej obowiązują przez ok. 2 tygodnie i liczą 16 stron niesamowitych przecen. W międzyczasie pojawiają się także jednostronne wydania, które zazwyczaj obowiązują tylko jeden lub dwa dni. Wszystkie gazetki charakteryzują się przejrzystością, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w placówkach Spółdzielni jest nie tylko przyjemne, ale także szybkie. Przeceny pozwalają zaoszczędzić pieniądze, dlatego zapoznawanie się z ofertami jest tak istotne.

O sieci PSS Społem Szczecin

PSS Społem Szczecin, czyli Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie rozpoczęła swoją działalność w 1945 r. Już pod koniec tego samego roku firma posiadała 6 sklepów. Jej obecna nazwa jest jednak aktualna od 1951 r. Wcześniej przedsiębiorstwo znane było jako Spółdzielnia Spożywców „Robotnik”. Przez kolejne lata Spółdzielnia bardzo szybko się rozwijała, dzięki czemu w 1965 r. posiadała już prawie 160 sklepów. W 1993 r. otwarto dwa pierwsze sklepy nocne, co również stanowiło duży sukces dla przedsiębiorstwa. Po roku 2011 Spółdzielnia zaczęła budować nowoczesne sklepy, które funkcjonują do dnia dzisiejszego.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Społem Szczecin

PSS Społem Szczecin to Spółdzielnia, która w swojej ofercie posiada przede wszystkim produkty spożywcze. Asortyment sieci stanowią również artykuły chemiczne i przemysłowe. Najlepsze oferty cenowe firma umieszcza w gazetkach promocyjnych. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i oferty archiwalne. Wszystkie gazetki charakteryzują się przejrzystością, dzięki czemu planowanie zakupów jest nie tylko proste, ale także przyjemne. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami przygotowywanymi przez PSS Społem Szczecin. W niektórych wydaniach ważne informacje są zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne, jakie PSS Społem Szczecin kieruje do swoich klientów charakteryzują się dużą liczbą produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Wszystkie artykuły produkowane są z najwyższą starannością, dlatego robiąc zakupy zgodnie z ofertami masz szansę zaoszczędzić dużo pieniędzy i kupić towary wysokiej jakości. Gazetki zazwyczaj obowiązują przez ok. 2 tygodnie i liczą 16 stron niesamowitych przecen, po które opłaca się wybrać do sklepów tej sieci. Wszystkie oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Jakie oferty prezentujemy?

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są przeceny dla wszystkie klientów PSS Społem Szczecin. Z tego powodu staramy się na bieżąco dodawać gazetki promocyjne na naszą stronę. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Nie musisz się obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Ponadto starsze wydania zaznaczamy specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu masz możliwość przeglądania gazetek promocyjnych, jakie dla swoich klientów przygotowuje PSS Społem Szczecin. Nie musisz w tym celu posiadać ich papierowej wersji – wystarczy, że zrobisz to online bez wychodzenia z domu. Ponadto możesz przybliżać poszczególne strony znajdujące się w gazetkach promocyjnych. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych w ofertach drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne PSS Społem Szczecin - ceny

Gazetki promocyjne sieci PSS Społem Szczecin - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci PSS Społem Szczecin. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Wędliny

 • szynka sołtysa - 33,99 zł za kilogram
 • szynka drewnem wędzona - 29,99 zł za kilogram
 • pieczeń rzymska - 23,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa polska wędzona - 25,99 zł za kilogram
 • kiełbasa wieprzowa z cielęciną - 35,99 zł za kilogram
 • kiełbasa morlińska - 25,99 zł za kilogram

Mięso

 • filet z uda kurczaka - 13,99 zł za kilogram
 • łopatka wieprzowa bez kości - 12,99 zł za kilogram
 • polędwica cygańska wołowa - 29,99 zł za kilogram

Napoje

 • sok Fortuna - 1,59 zł za 300 mililitrów
 • woda Rodowita - 1,49 zł za 1,5 litra
 • napój energetyczny Tiger - 3,29 zł za 500 mililitrów

Lody

 • lody Grycan Sorbet - 8,49 zł za 500 mililitrów
 • lody Kaktus na patyku - 2,49 zł za 90 gramów
 • lody Grand - 2,99 zł za 120 mililitrów

Piwo

 • piwo Warka - 2,29 zł za 500 mililitrów
 • piwo Łomża - 9,99 zł za 4 x 500 mililitrów
 • piwo Lech - 2,79 zł za 500 mililitrów

Dodatki do potraw

 • ketchup Pudliszki - 5,99 zł za 700 gramów
 • sos Dawtona - 3,99 zł za 550 gramów
 • sos Winiary - 4,69 zł za 300 mililitrów