Strona główna >Sklepy >PSS Społem Poznań

Sieć sklepów PSS Społem Poznań

PSS Społem Poznań - promocje

PSS Społem Poznań nie kryje dumy ze swojej działalności. Przedsiębiorstwo na każdym kroku stara się dbać o kontynuację chlubnej tradycji. Swoim klientom oferuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach. Ponadto dba o seniorów, dla których organizuje spotkania Koła-Seniora. Dzięki nim starsze osoby mogą słuchać różnych prelekcji, a także brać udział w wycieczkach i wędrówkach po Poznaniu.

PSS Społem Poznań poświęca uwagę także najmłodszym. Stara się kształtować umiejętności zespołowe, prowadzi działalność gospodarczą na rzecz szkoły i uczniów, a także propaguje ideę spółdzielczości. Te oraz wiele innych działań powodują, że przedsiębiorstwo jest bardzo znane i cenione w Poznaniu. Klienci wychodzą z jego placówek zadowoleni i usatysfakcjonowani.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Społem Poznań?

PSS Społem Poznań nieustannie przygotowuje dla swoich klientów mnóstwo niesamowitych przecen zachęcających do zrobienia zakupów w tych placówkach. Są one umieszczane w gazetkach promocyjnych, które najczęściej obowiązują przez 3 tygodnie i liczą 4 strony niesamowitych rabatów. W międzyczasie pojawiają się dodatkowe wydania promocyjne, które również są aktualne przez kilka tygodni, ale zawierają znacznie mniejszą liczbę stron, bo tylko jedną. Na łamach wszystkich ofert można znaleźć najwięcej produktów spożywczych w przystępnych cenach. Na końcu gazetek pojawiają się także artykuły chemiczne. Wszystkie oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z przecenami i robienie zakupów w tych placówkach.

O sieci PSS Społem Poznań

PSS Społem Poznań oferuje swoim klientom szeroki wybór towarów w placówkach spożywczych oraz przemysłowych. Początki tego przedsiębiorstwa w Polsce miały miejsce w 1816 r., kiedy Stanisław Staszic stworzył Towarzystwo Rolnicze dla Ratowania się Wspólnie w Nieszczęściach. Już trzy lata później założono Spółdzielnię Spożywców „Zgoda”. Zmiana nazwy na aktualną nastąpiła w 1956 r. Przez kolejne lata przedsiębiorstwo bardzo szybko się rozwijało i zdobywało licznych klientów, którzy doceniali zalety placówek tej sieci. Teraz sklepy PSS Społem Poznań cieszą się dużym zainteresowaniem.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Społem Poznań

Na tej stronie przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje PSS Społem Poznań. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Przy każdej gazetce podana jest data obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach tej sieci.

Na łamach gazetek umieszczane są przede wszystkim produkty spożywcze w naprawdę atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do dokładnego czytania szczegółów znajdujących się w ofertach, ponieważ niekiedy ważne informacje są w nich zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez PSS Społem Poznań to moc niesamowitych przecen kierowanych specjalnie do klientów sieci. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 3 tygodnie i liczą 4 strony atrakcyjnych rabatów, po które warto wybrać się do sklepów PSS Społem Poznań.

Na łamach gazetek dominują produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje, w tym również napoje alkoholowe. Natomiast na ostatniej stronie ofert zazwyczaj umieszczane są artykuły chemiczne i akcesoria potrzebne do sprzątania domu czy mieszkania.

Jakie oferty prezentujemy?

Jeśli zależy Ci na zrobieniu szybkich zakupów w naprawdę niskich cenach to polecamy zapoznawanie się z gazetkami promocyjnymi PSS Społem Poznań. Sieć umieszcza w ofertach wysokiej jakości produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Poniżej prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne. Znajdziesz wśród nich zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. To właśnie one umożliwiają porównanie cen produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Przy każdej ofercie podana jest data obowiązywania, dlatego nie musisz się obawiać, że pomylisz gazetki.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu masz możliwość zapoznawania się z najnowszymi przecenami PSS Społem Poznań online. Dzięki temu nie musisz posiadać papierowych wersji gazetek, aby je przejrzeć. Wystarczy, że zrobisz to zaglądając tutaj. Oprócz tego przygotowaliśmy dla klientów opcję przybliżania dowolnych stron znajdujących się w ofertach. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie informacji zapisanych w gazetkach drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne PSS Społem Poznań - ceny

Gazetki promocyjne sieci PSS Społem Poznań - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci PSS Społem Poznań. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Napoje

 • napój Hortex - 2,09 zł za litr
 • napój Coca-Cola - 6,99 zł za 2 litry
 • napój Pepsi - 7,99 zł za 4 x 330 mililitrów

Lody

 • lody Magnum - 5,49 zł za 120 mililitrów
 • lody Megi - 1,89 zł za 100 mililitrów
 • lody Cadenza - 12,99 zł za 900 mililitrów

Chemia

 • płyn do płukania Lenor - 8,99 zł za 750 mililitrów
 • płyn do WC Domestos - 9,99 zł za 750 mililitrów
 • żel do udrożniania rur Kret - 7,49 zł za 500 mililitrów

Wędliny

 • szynka z liściem - 25,99 zł za kilogram
 • szynka gotowana z indyka - 19,99 zł za kilogram
 • szynka Sokołów - 29,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa śląska - 15,99 zł za kilogram
 • kiełbasa polska pieczona - 25,99 zł za kilogram
 • kiełbasa krakowska parzona - 22,99 zł za kilogram

Dodatki do potraw

 • pomidory suszone Ole! - 6,19 zł za 305 mililitrów
 • ketchup Pudliszki - 4,79 zł za 470 gramów
 • sos Winiary - 1,69 zł za 27 gramów

Piwo

 • piwo Lech - 2,79 zł za 500 mililitrów
 • piwo Żywiec - 2,99 zł za 500 mililitrów
 • piwo Warka - 11,29 zł za 4 x 500 mililitrów