Strona główna >Sklepy >PSS Społem Nowy Sącz

Sieć sklepów PSS Społem Nowy Sącz

PSS Społem Nowy Sącz - promocje

PSS Społem Nowy Sącz to sieć sklepów, które oferują klientom przede wszystkim produkty spożywcze i artykuły chemiczne. Oprócz tego na półkach w tych placówkach pojawiają się kosmetyki oraz artykuły gospodarstwa domowego. Firma stara się nieustannie zaskakiwać konsumentów. Jej sklepy bez problemu mogą konkurować z dyskontami i hipermarketami znajdującymi się w okolicy.

Dla PSS Społem Nowy Sącz najważniejsi są klienci i to właśnie dla nich sieć przygotowuje nowości rynkowe, atrakcyjne ceny, a także miłą i pomocną obsługę. Konsumenci mogą liczyć również na system kart lojalnościowych, bony towarowe oraz sprzedaż na telefon, a także doładowania telefonów wszystkich operatorów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Społem Nowy Sącz?

PSS Społem Nowy Sącz nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, w których pojawiają się niesamowite rabaty. Zazwyczaj oferty obowiązują przez 2 tygodnie i liczą 8 bądź 16 stron wspaniałych przecen. W międzyczasie pojawiają się jednostronne gazetki, które najczęściej są aktualne przez kilka tygodni.

Wszystkie oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie zakupów w sklepach tej sieci. Na łamach gazetek zdecydowaną większość stanowią produkty spożywcze, ale można w nich znaleźć także artykuły chemiczne i artykuły gospodarstwa domowego.

O sieci PSS Społem Nowy Sącz

PSS Społem Nowy Sącz rozpoczęło swoją działalność w kwietniu 1898 r. Przez wiele lat istnienia na rynku firma starała się utrzymać silną pozycję. Nie zawsze było łatwo, ale sieci udało się poradzić ze wszystkimi przeciwnościami losu. Dzięki temu teraz może cieszyć się zaufaniem licznych klientów. Aktualnie firma prowadzi działalność handlową oraz produkcyjną, a także należy do jednej z większym firm zlokalizowanych na terenie Nowego Sącza. PSS Społem prowadzi sklepy, które oferują konsumentom szeroki asortyment produktów spożywczych, artykuły chemiczne, kosmetyczne, a także artykuły gospodarstwa domowego.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Społem Nowy Sącz

Poniżej przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez PSS Społem Nowy Sącz. Sieci zależy na jak największym zadowoleniu klientów, dlatego kieruje do nich wysokiej jakości produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach. Na łamach gazetek dominują produkty spożywcze. Wśród ofert znajdziesz zarówno wydania nowsze, jak i starsze – już nieobowiązujące. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się ze wszystkimi informacjami zapisywanymi w gazetkach, nawet tymi, które charakteryzują się drobnym drukiem. Często to właśnie pod taką postacią umieszczane są warunki skorzystania z promocji.

Co można znaleźć w gazetkach?

PSS Społem Nowy Sącz zdaje sobie sprawę, jak ważne są dla konsumentów przeceny. Z tego powodu sieć nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne. Zazwyczaj oferty obowiązują przez 2 tygodnie i liczą 4, 8 lub nawet 16 stron niesamowitych przecen. Na łamach gazetek najczęściej pojawiają się produkty spożywcze. W ofertach dostępne są również artykuły chemiczne i artykuły gospodarstwa domowego. Wszystkie gazetki przygotowywane są z najwyższą starannością, dlatego są przejrzyste i czytelne.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne, jakie do swoich klientów kieruje PSS Społem Nowy Sącz. Wiemy, że niekiedy interesują Was również oferty archiwalne, dlatego je także znajdziecie w naszym serwisie. Dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz gazetki. Wydania starsze zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest jej data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli zależy Ci na znalezieniu wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach to doskonale trafiłeś. PSS Społem Nowy Sącz oferuje różnorodne artykuły w niesamowitych przecenach. Jeżeli chcesz się z nimi zapoznać to nie musisz posiadać papierowej wersji gazetek promocyjnych. Może je przeglądać w naszym serwisie online. Ponadto masz możliwość przybliżania wybranych stron znajdujących się w ofertach. Takie rozwiązanie ułatwia odczytywanie szczegółów zapisywanych drobnym drukiem, dlatego zachęcamy do zapoznawania się z nimi.

Gazetki promocyjne PSS Społem Nowy Sącz - ceny

Gazetki promocyjne PSS Społem Nowy Sącz - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych PSS Społem Nowy Sącz. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Chemia

 • tabletki do zmywarki Finish - 42,99 zł za 90 sztuk
 • żel do WC Ambi Pur - 7,29 zł za 750 mililitrów
 • płyn do naczyń Pur - 6,99 zł za 1200 mililitrów

Napoje

 • napój Nestea - 6,29 zł za 2 x 1,5 litra
 • napój Mirinda - 7,49 zł za 2 litry
 • napój gazowany Krzyś - 2,39 zł za 1,25 litra

Artykuły szkolne

 • zeszyt tematyczny ze ściągą 60 kartek - 2,19 zł za sztukę
 • pióro ze stalówką - 8,99 zł za sztukę
 • pisaki zapachowe - 5,99 zł za 6 sztuk

Warzywa

 • kapusta włoska - 2,95 zł za sztukę
 • papryka czerwona - 4,75 zł za kilogram
 • pomidory limo - 2,89 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa krakowska - 23,59 zł za kilogram
 • kiełbasa firmowa - 27,99 zł za kilogram
 • kiełbasa szynkowa - 27,99 zł za kilogram

Wędliny

 • szynka po góralsku - 32,99 zł za kilogram
 • szynka na maśle - 25,99 zł za kilogram
 • salceson wiejski - 18,99 zł za kiogram

Nabiał

 • miks tłuszczowy Finuu - 5,99 zł za 200 gramów
 • maślanka Mrągowska - 2,89 zł za litr
 • mleko Zambrowskie - 2,69 zł za litr