Informacje o PSS Społem Głogów
PSS Społem Głogów

PSS Społem Głogów - promocje

Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem Głogów w skrócie znana jako PSS Społem Głogów może się pochwalić dużą liczbą zadowolonych klientów. Spółdzielnia przez wiele lat budowała swoją silną pozycję na rynku i aktualnie nie musi się już obawiać konkurencji, ani innych zagrożeń. Konsumentom oferuje szeroki asortyment spożywczy, a także artykuły chemiczne. Ponadto sieć często organizuje różnorodne promocje, dzięki czemu klienci mogą zrobić duże zakupy w niskich cenach. Pomimo trudnej i burzliwej historii Spółdzielnia nigdy się nie poddała i zawsze dzielnie realizowała swoje założenia.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Społem Głogów?

PSS Społem Głogów zachęca swoich klientów do zapoznawania się z atrakcyjnymi przecenami umieszczanymi w gazetkach promocyjnych. Niestety nie pojawiają się one regularnie, ale zawsze jakieś są aktualne, dlatego konsumenci często mogą liczyć na rabaty. Niekiedy w jednym czasie obowiązuje aż kilka ofert. Zazwyczaj są one aktualne przez 2 tygodnie, ale zdarzają się wydania dostępne przez cały miesiąc. Liczba stron w gazetkach nie jest ściśle określona. Najczęściej jest ich kilka lub tylko jedna. Na łamach ofert pojawiają się różnorodne produkty spożywcze, a także artykuły chemiczne, które można kupić w atrakcyjnych cenach.

O sieci PSS Społem Głogów

Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem Głogów rozpoczęła swoją historię w 1945 r. z inicjatywy I burmistrza miasta. Pierwsze Walne Zgromadzenie miało miejsce we wrześniu tego samego roku. Wybrano wtedy zarząd Spółdzielni, a już kilka dni później został uruchomiony pierwszy sklep. Spółdzielnia na przestrzeni kolejnych lat bardzo szybko się rozwijała. W końcu powstała hurtownia z działami spożywczymi, artykułami włókienniczymi i sprzętem rolnym. Zaczęto otwierać również następne sklepy pod szyldem PSS Społem Głogów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Społem Głogów

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne Powszechnej Spółdzielni Spożywców Społem Głogów. Na ich łamach znajdziesz przede wszystkim produkty spożywcze. W pierwszej kolejności umieszczamy oferty aktualne, a dopiero za nimi podane są wydania archiwalne. Nie musisz się obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Ponadto starsze wydania zaznaczamy specjalną grafiką. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami, gdyż niekiedy ważne informacje mogą być w nich zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

PSS Społem Głogów nieustannie przygotowuje dla swoich klientów gazetki promocyjne, które zachęcają atrakcyjnymi przecenami. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale pojawiają się w nich również artykuły chemiczne. Niestety oferty nie są dostępne regularnie, ale zazwyczaj obowiązują przez 2 tygodnie. Liczba stron pojawiająca się w gazetkach nie jest ściśle określona. Najczęściej jest to jedna lub dwie strony niesamowitych przecen. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje PSS Społem Głogów. Zachowujemy pewien porządek w ich prezentacji. Dlatego w pierwszej kolejności zobaczysz oferty aktualne, a dopiero później wydania archiwalne. To właśnie dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają przecenie. Przy każdej gazetce promocyjnej znajdziesz datę obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach tej sieci.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Dla klientów PSS Społem Głogów korzystających z naszej strony przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych rozwiązań. Przede wszystkim możesz zapoznać się z najnowszymi przecenami bez konieczności posiadania tradycyjnej gazetki promocyjnej. Wystarczy, że wejdziesz na nasz serwis i zrobisz to online. Ponadto zapewniamy możliwość przybliżania wybranych stron znajdujących się w ofertach. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem.