Informacje o PSS Społem Częstochowa
PSS Społem Częstochowa

PSS Społem Częstochowa - promocje

PSS Społem Częstochowa to spółdzielnia istniejąca na rynku już od wielu lat. Przez okres swojej działalności firma nieustannie się rozwijała i realizowała swoje kolejne cele oraz plany. Dzięki temu aktualnie cieszy się dużym zainteresowaniem, a jej popularność nie maleje. Pomimo zmieniających się ustrojów politycznych i form gospodarczych spółdzielnia nadal jest ceniona przez klientów. Prowadzi handel detaliczny, a także produkcję i różne usługi. Aktualnie firma może się pochwalić ponad 40 sklepami, 4 zakładami produkcyjnymi, a także Ośrodkiem „Praktyczna Pani”, który świadczy usługi fryzjerskie. Dla konsumentów sieć przygotowuje atrakcyjne przeceny. Są one umieszczane w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Społem Częstochowa?

Spółdzielnia przygotowuje dla swoich klientów liczne przeceny, po które warto wybrać się do sklepów tej sieci. Gazetki obowiązują zazwyczaj przez 1,5 tygodnia bądź nawet przez równe 2 tygodnie. Na ich łamach pojawia się najczęściej 8 lub 12 stron atrakcyjnych promocji. Przede wszystkim dotyczą one produktów spożywczych, ale w gazetkach można znaleźć także artykuły chemiczne. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi i planowanie zakupów w sklepach spółdzielni. Wszystkie aktualne ceny zapisywane są w gazetkach wyraźnym kolorem, dzięki czemu z pewnością nie przegapisz żadnej przeceny.

O sieci PSS Społem Częstochowa

PSS Społem Częstochowa to firma, której początki sięgają roku 1899. To właśnie wtedy grupa pracowników fabryki włókienniczej postanowiła założyć spółdzielnię. Już od 1905 r. działalność zaczęła się bardzo szybko rozwijać. W 1911 r. postanowiono uruchomić piekarnię na zasadach spółdzielni. Firma nieustannie wdrażała nowe pomysły i realizowała kolejne cele. Jej wielka modernizacja i rozbudowa nastąpiły w 1957 r. Pod koniec XX w. spółdzielnia zmieniła status i przyjęła nazwę Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Jedność” w Częstochowie. Działalność stała się samorządna i samodzielna.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Społem Częstochowa

Na tej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów nieustannie przygotowuje sieć PSS Społem Częstochowa. Poniżej dostępne są zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Dzięki temu masz możliwość porównania ofert i sprawdzenia tych, które już nie obowiązują. W gazetkach znajdziesz przede wszystkim produkty spożywcze, ale na ich łamach znajdują się również artykuły chemiczne. Zachęcamy do zapoznawania się ze wszystkimi szczegółami zapisanymi w ofertach, ponieważ często warunki pozwalające na skorzystanie z danej promocji są ukryte.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez PSS Społem Częstochowa to moc niesamowitych przecen skierowanych do klientów sieci. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 1,5 tygodnia bądź przez 2 tygodnie. Najczęściej liczą 8 lub 12 stron atrakcyjnych rabatów. Na ich łamach dominują produkty spożywcze, ale w gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi. Dzięki gazetkom przyjemniej i taniej można zrobić zakupy w tych sklepach.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje PSS Społem Częstochowa. Na naszej stronie znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i oferty archiwalne. Dzięki tym drugim możliwe jest porównanie cen produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli interesują Cię promocje przygotowane przez PSS Społem Częstochowa to doskonale trafiłeś! Korzystając z naszego serwisu możesz zapoznać się ze wszystkimi gazetkami promocyjnymi tej sieci. Masz możliwość ich przeglądania online, dzięki czemu nie musisz posiadać ich papierowej wersji. Ponadto udostępniamy opcję pozwalającą przybliżać poszczególne strony znajdujące się w ofertach. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne PSS Społem Częstochowa - ceny

Gazetki promocyjne PSS Społem Częstochowa - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych PSS Społem Częstochowa. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Warzywa i owoce

 • pomidory malinowe - 3,99 zł za kilogram
 • cukinia - 2,99 zł za kilogram
 • brzoskwinie - 6,99 zł za kilogram

Wędliny

 • schab pieczony - 29,99 zł za kilogram
 • pieczeń z suszonymi pomidorami - 21,99 zł za kilogram
 • pasztet firmowy - 17,99 zł za kilogram

Przekąski

 • chipsy Crunchips - 3,99 zł za 140 gramów
 • chrupki Cheetos - 3,69 zł za 130-160 gramów
 • prażynki Przysnacki - 3,59 zł za 110-120 gramów

Słodycze

 • wafle Familijne - 2,99 zł za 180 gramów
 • ciastka Krakuski - 2,79 zł za 163-201 gramów
 • ciastka Łakotki - 2,99 zł za 168 gramów

Kawy

 • kawa rozpuszczalna Jacobs Kronung - 20,99 zł za 200 gramów
 • kawa mielona Jacobs Kronung - 16,99 zł za 500 gramów
 • kawa mielona MK Cafe - 14,99 zł za 500 gramów

Lody

 • lody Gama - 4,99 zł za litr
 • lody Kaktus - 2,49 zł za 90 mililitrów
 • lody Carte D'Or - 14,99 zł za 900 mililitrów

Napoje

 • napój Pepsi - 7,49 zł za 2 x 850 mililitrów
 • napój Costa - 3,49 zł za 2 litry
 • napój Zbyszko - 2,89 zł za 1,75 litra