Informacje o PSS Rzeszów
PSS Rzeszów

PSS Rzeszów - promocje

PSS Rzeszów to nowoczesna organizacja handlowa, która może się pochwalić mocną pozycją na rynku wypracowaną na przestrzeni lat. Spółdzielnia od zawsze pragnęła zapewnić klientom możliwość dokonywania zakupów w taki sposób, aby konsumenci byli jak najbardziej zadowoleni i usatysfakcjonowani. Ten cel został spełniony. Przedsiębiorstwo nieustannie dba o nowoczesny wizerunek poprzez systematyczne modernizacje swoich placówek, w których cały czas wdrażane są najnowsze rozwiązania techniczne.

Aktualnie firma prowadzi działalność handlową w ponad 40 sklepach detalicznych. Oferuje przede wszystkim produkty spożywcze. Spółdzielnia znana jest również z działalności produkcyjno-gastronomicznej. Zajmuje się produkcją pieczywa, a także ciast i wyrobów garmażeryjnych. Te i wiele innych atutów wyróżniają PSS Rzeszów na tle innych Spółdzielni działających w kraju.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Rzeszów?

PSS Rzeszów nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne przeceny, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Charakteryzują się one dużą ilością rabatów, po które warto wybrać się do sklepów tej sieci. Oferty najczęściej obowiązują ok. 2 tygodni i liczą 16 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze. Na ostatnich stronach gazetek pojawiają się także artykuły chemiczne. Wszystkie oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia klientom planowanie i robienie zakupów w PSS Rzeszów.

O sieci PSS Rzeszów

PSS Rzeszów to nowoczesna organizacja handlowa, która działa na terenie Rzeszowa już od 1938 r. Aktualnie firma zajmuje stabilną i mocną pozycją na rynku. Na przestrzeni wielu lat swojej działalności zdobywała zaufanie klientów i otrzymała wiele wyróżnień. Sieć posiada ponad 40 sklepów detalicznych branży spożywczej i przemysłowej, a także 3 domy handlowe. Działa również w branży produkcyjno-gastronomicznej. Ponadto PSS Rzeszów prowadzi salon odzieżowy zapewniający klientkom wysoką jakość ubrań. Firma może się pochwalić licznymi sukcesami, które przekładają się na jej dalsze działanie.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Rzeszów

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez PSS Rzeszów. Sieć stara się jak najlepiej spełniać oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Z tego powodu nieustannie przygotowuje dla nich atrakcyjne oferty, w których umieszczane są najlepsze propozycje cenowe. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Przy każdym podana jest data obowiązywania, co na pewno ułatwia planowanie i robienie zakupów w sklepach PSS Rzeszów. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami, ponieważ niekiedy ważne informacje mogą być w nich zapisane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez PSS Rzeszów charakteryzują się dużą ilością przecenionych produktów. Oferty zazwyczaj obowiązują przez ok. 2 tygodnie i liczą 16 stron niesamowitych rabatów. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. Na ostatnich stronach gazetek umieszczane są również artykuły chemiczne w wyjątkowo niskich cenach. Przy każdej ofercie podana jest data obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie zakupów w sklepach tej sieci.

Jakie oferty prezentujemy?

Jeśli zależy Ci na zapoznawaniu się z atrakcyjnymi ofertami to doskonale trafiłeś! Poniżej przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane specjalnie dla klientów przez PSS Rzeszów. Znajdziesz wśród nich zarówno wydania nowe, jak i oferty archiwalne. Dzięki starszym gazetkom możliwe jest porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te oferty, ponieważ gazetki archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

W naszym serwisie przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych opcji dla klientów PSS Rzeszów. Przede wszystkim udostępniamy opcję przeglądania gazetek promocyjnych online. Dzięki temu nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Ponadto przygotowaliśmy możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach promocyjnych. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, gdyż ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne PSS Rzeszów - ceny

Gazetki promocyjne sieci PSS Rzeszów - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci PSS Rzeszów. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Pieczywo

 • chleb na zsiadłym mleku - 2,50 zł za 500 gramów
 • chleb z nasionami lnu - 2 zł za 350 gramów
 • drożdżówka z nasieniem owsianym - 2 zł za 90 gramów

Kawa i herbata

 • kawa mielona MK Cafe - 8,99 zł za 250 gramów
 • kawa rozpuszczalna Nescafe - 15,99 zł za 200 gramów
 • herbata Minutka - 3,99 zł za 100 torebek

Kiełbasy

 • kiełbasa zwyczajna - 12,99 zł za kilogram
 • kiełbasa sucha drobiowa - 34,99 zł za kilogram
 • kiełbasa głogowska - 24,99 zł za kilogram

Wędliny

 • schab swojski - 35,99 zł za kilogram
 • szynka krucha - 31,99 zł za kilogram
 • szynka starosty - 22,99 zł za kilogram

Słodycze

 • czekolada Wedel - 2,29 zł za 100 gramów
 • ciastka Familijne - 3,59 zł za 160 gramów
 • ciastka Jeżyki - 3,99 zł za 140 gramów

Nabiał

 • mleko Łaciate - 2,69 zł za litr
 • serek Twój Smak Piątnica - 2,69 zł za 150 gramów
 • masło Rolmlecz - 4,49 zł za 200 gramów

Sery

 • ser Salami z przyprawami - 22,99 zł za kilogram
 • ser Edamski - 19,99 zł za kilogram
 • ser Rajski z dziurami - 21,99 zł za kilogram