Strona główna >Sklepy >PSS Gliwice

Sieć sklepów PSS Gliwice

PSS Gliwice - promocje

PSS Gliwie to przedsiębiorstwo, które posiada piętnaście sklepów w tym mieście. Ich asortyment składa się z różnorodnych produktów spożywczych, a także artykułów chemicznych i akcesoriów przeznaczonych do sprzątania. Firma może się pochwalić wyjątkowym smakiem świeżego pieczywa, którego produkcja oparta jest na tradycyjnym wypieku i sprawdzonych przepisach stosowanych od lat. Niezwykłą atrakcję dla dzieci stanowi klub Modelarza znajdujący się przy Spółdzielni. Dzieci i młodzież mogą tam rozwijać swoje zainteresowania związane z latającymi modelami.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Gliwice?

Przedsiębiorstwo proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się nawet kilka razy w tygodniu. Nie są obszerne, ponieważ zawierają tylko kilka stron. Mimo to znajduje się w nich wiele przecenionych artykułów, po które warto wybrać się do sklepu. Niekiedy oferty liczą tylko jedną bądź dwie strony. Codziennie dostępnych jest jednak kilka aktualnych gazetek, dzięki czemu zawsze można liczyć na atrakcyjne promocje wybierając się na zakupy do sklepów PSS Gliwice.

Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu łatwiejsze staje się planowanie zakupów. Podane są w nich aktualne ceny produktów, które zostały podzielone na kategorie. Przy każdej ofercie znajdują się daty jej obowiązywania.

O sieci PSS Gliwice

Społem PSS w Gliwicach to przedsiębiorstwo, którego historia związana jest z połową ubiegłego wieku. Firma może się pochwalić najstarszą tradycją ze wszystkich działalności obecnych w Gliwicach. Posiada piętnaście sklepów, których asortyment składa się ze świeżego pieczywa, wyrobów ciastkarskich i garmażeryjnych, mięsa, wędlin, warzyw oraz owoców. Na rynku gliwickim Społem PSS znane jest z wyjątkowej produkcji pieczywa opartej na tradycyjnym wypieku i sprawdzonych recepturach stosowanych od lat. Przy Spółdzielni działa klub Modelarza, gdzie najmłodsi mogą realizować zainteresowania związane z latającymi modelami.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Gliwice

PSS Gliwice to przedsiębiorstwo posiadające sklepy, które w swojej ofercie mają przede wszystkim produkty spożywcze i napoje, w tym alkohole. Oprócz tego ich asortyment składa się z artykułów spożywczych i akcesoriów przeznaczonych do sprzątania, takich jak szczotki czy środki czyszczące. Spółdzielnia może się również pochwalić wyjątkowym smakiem świeżego pieczywa.

Co można znaleźć w gazetkach?

PSS Gliwice proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które nie pojawiają się regularnie, ale mimo to w każdym tygodniu aktualnych jest przynajmniej kilka ofert. Zawierają niewiele stron, ale na ich łamach można znaleźć wiele różnorodnych produktów w atrakcyjnych cenach. Przede wszystkim przecenie podlegają artykuły spożywcze podzielone w gazetkach na kategorie. Ponadto promocje dotyczą produktów chemicznych i akcesoriów przeznaczonych do sprzątania. Przy każdej gazetce podane są daty jej obowiązywania, co z pewnością ułatwia planowanie zakupów.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne PSS Gliwice. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli się zapoznawać z najnowszymi ofertami od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdują się nie tylko wydania aktualne, ale także gazetki archiwalne. Dzięki temu możesz porównać ceny produktów oraz sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Wszystkie oferty archiwalne zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie z gazetkami aktualnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Nasza strona udostępnia dodatkową możliwość, dzięki której możesz nie tylko internetowo przeglądać gazetki, ale także przybliżać ich poszczególne strony. Jest to niezwykle pomocne podczas czytania szczegółów zapisanych małym drukiem przy ofertach. Zachęcamy do zapoznawania się z nimi, ponieważ często to właśnie w takiej formie zapisane są warunki skorzystania z promocji.

Ponadto na naszej stronie możesz skorzystać z wyszukiwarki. Jest to idealne rozwiązanie jeśli zależy Ci na szybkim znalezieniu przecenionych produktów. Wystarczy, że wpiszesz w odpowiednie pole nazwę szukanego artykułu bądź nazwę sklepu, a system sam znajdzie dla Ciebie te informacje. Ponadto wskaże Ci, gdzie w Twojej okolicy zrobisz zakupy najtaniej – wystarczy, że podasz swoją lokalizację.

Gazetki promocyjne PSS Gliwice - ceny

Gazetki promocyjne PSS Gliwice - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych PSS Gliwice. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2021 roku.

Słodycze

 • chałwa Odra – 1,49 zł za 50 gramów
 • rogal 7Days – 1,59 zł za 60 gramów
 • wafle Grześki – 1,19 zł za 48 gramów

Nabiał

 • śmietanka Zott – 2,49 zł za 200 gramów
 • mleko Mlekpol – 2,29 zł za litr
 • jogurt Gratka – 1,29 zł za 65 gramów

Kiełbasy

 • kiełbasa podwawelska – 18,49 zł za kilogram
 • kiełbasa spod strzechy – 29,99 zł za kilogram
 • paluszki mięsne z kurczakiem – 16,99 zł za kilogram

Napoje

 • Pepsi – 2,69 zł za 250 mililitrów
 • Mirinda – 4,49 zł za 1,5 litra
 • napój energetyczny Black – 1,99 zł za 250 mililitrów

Wędliny

 • szynka marynowana – 33,99 zł za kilogram
 • pierś delikatna z kurnej półki – 24,99 zł za kilogram
 • karczek od dziedzica – 22,99 zł za kilogram

Artykuły kuchenne

 • tarka mała – 4,99 zł za sztukę
 • dzbanek do mleka – 3,99 zł za sztukę
 • kubek – 2,99 zł za sztukę

Piwo

 • piwo Tatra – 9,96 zł za 4 x 500 mililitrów
 • piwo Tyskie – 2,49 zł za 500 mililitrów
 • piwo Warka – 2,89 zł za 500 mililitrów