Sieć sklepów PSS Bochnia

PSS Bochnia - promocje

PSS Bochnia zajmuje się nowoczesnym i sprawnie działającym handlem detalicznym. Oprócz tego skupia się na produkcji piekarsko-ciastkarskiej i masarskiej oraz na gastronomii. Sieć stosuje w sklepach ekologiczne i energooszczędne systemy chłodnicze i grzewcze. Dzięki temu swoim klientom oferuje zawsze świeży i bogaty asortyment charakteryzujący się niskimi cenami. W sklepach bardzo często można spotkać liczne degustacje oraz promocje. Takie podejście sieci zachęca konsumentów do odwiedzania jej placówek i korzystania z proponowanego towaru. Aktualnie PSS Bochnia to rozpoznawalna firma i wizytówka regionu.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Bochnia?

PSS Bochnia przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne propozycje, dzięki którym możliwe jest zaoszczędzenie nie tylko pieniędzy, ale również czasu. Są one umieszczane w gazetkach promocyjnych, które niestety nie pojawiają się regularnie. Niekiedy obowiązują tylko przez kilka dni, a innym razem nawet przez miesiąc. Liczba stron dostępna w ofertach także nie jest jednoznacznie określona. Często występuje tylko 1 strona, ale pojawiają się również obszerniejsze gazetki liczące nawet 16 stron atrakcyjnych promocji. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale występują w nich też artykuły chemiczne.

O sieci PSS Bochnia

PSS Bochnia to jednocześnie najstarsza, największa, a także najbardziej konkurencyjna sieć handlowo-produkcyjna obecna na lokalnym rynku. Od samego początku istnienia zdecydowała się na nowoczesny, a zarazem sprawnie działający handel detaliczny, produkcję piekarsko-ciastkarską i masarską oraz gastronomię. W skład sieci PSS Bochnia wchodzi 10 sklepów, które są wyposażone w komputery i klimatyzację. Charakteryzują się jednak takim samym wystrojem i spójną kolorystyką. Aktualnie rynek lokalny nie wyobraża sobie funkcjonowania bez PSS Bochnia. Jest to sieć, której zaufali klienci.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Bochnia

Na tej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć PSS Bochnia. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, ale również takie, których okres obowiązywania już się zakończył. Nie musisz się jednak obawiać, że je pomylisz, ponieważ przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania. Wszystkie oferty oznaczają moc niesamowitych przecen, po które warto wybrać się do sklepów tej sieci. Ze względu na charakter sklepów w ofertach znajdziesz przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak żywność czy napoje.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez PSS Bochnia są bogate w atrakcyjne przeceny. Dzięki nim możliwe jest zrobienie tanich zakupów. Niestety oferty nie pojawiają się regularnie. Liczba stron pojawiająca się na ich łamach również nie jest jednoznacznie określona. Niekiedy wydania są jednostronne, a innym razem posiadają nawet 16 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach umieszczane są przede wszystkim produkty spożywcze, ale w ofertach można znaleźć również artykuły chemiczne.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie aktualne gazetki promocyjne sieci PSS Bochnia. Zależy nam, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Oprócz nich w naszym serwisie znajdują się oferty archiwalne, które pozostawiamy, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Gazetki, które już nie obowiązują zaznaczamy specjalną grafiką. Dlatego nie musisz się obawiać, że pomylisz je z ofertami aktualnymi. Ponadto przy każdym wydaniu znajduje się data jego obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami, jakie dla swoich klientów przygotowuje PSS Bochnia to zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego serwisu. Możesz tutaj przeglądać online wszystkie gazetki tej sieci. Ponadto masz możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Jest to niezwykle korzystna opcja, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych w ofertach. Zalecamy ich dokładne czytanie, gdyż często to właśnie tam umieszczane są warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne PSS Bochnia - ceny

Gazetki promocyjne PSS Bochnia - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych PSS Bochnia. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Kawy i herbaty

 • kawa mielona Jacobs - 9,99 zł za 250 gramów
 • kawa rozpuszczalna Nescafe - 18,99 zł za 200 gramów
 • herbata ekspresowa Lipton - 5,99 zł za 100 gramów

Wędliny

 • kiełbasa szynkowa - 2,09 zł za 100 gramów
 • szynka czosnkowa bez E - 3,29 zł za 100 gramów
 • pajda z masarskiego stołu - 3,29 zł za 100 gramów

Mięso

 • łopatka wieprzowa bez kości - 13,49 zł za kilogram
 • strogonow wieprzowy - 15,49 zł za kilogram
 • kiełbasa szaszłykowa - 1,99 zł za 100 gramów

Ciasta

 • sernik z brzoskwiniami - 19,99 zł za kilogram
 • placek drożdżowy z owocami - 16,99 zł za kilogram
 • sernik Izaura - 19,99 zł za kilogram

Dania gotowe

 • krokiety z kapustą - 1,99 zł za 100 gramów
 • pierogi ruskie - 1,69 zł za 100 gramów
 • gołąbki z mięsem i ryżem - 2,29 zł za 100 gramów

Nabiał

 • jogurt Activia - 2,99 zł za 280-300 gramów
 • ser Mascarpone - 5,99 zł za 250 gramów
 • twaróg wiejski klinek Piątnica - 3,39 zł za 250 gramów

Warzywa i owoce

 • cukinia - 1,79 zł za kilogram
 • ogórek gruntowy - 1,99 zł za kilogram
 • nektarynki - 5,99 zł za kilogram