Strona główna >Sklepy >PSS Andrychów

Sieć sklepów PSS Andrychów

PSS Andrychów - promocje

PSS Andrychów to Spółdzielnia, która na przestrzeni wielu lat swojej działalności zdobyła zaufanie konsumentów i wypracowała sobie silną pozycję na rynku. Aktualnie może się pochwalić 16 sklepami różnych branż oraz Zakładem Piekarsko-Ciastkarskim. Firma zatrudnia ok. 155 osób, co świadczy o jej dużej skali działalności. PSS Andrychów to sieć handlowo-produkcyjna posiadająca najdłuższe tradycje na lokalnym rynku. Aktualnie klientom trudno sobie wyobrazić, że Spółdzielnia mogłaby nie istnieć. Zaufało jej wiele osób, które doceniają wysoką jakość oferowanych produktów, a także ich stosunkowo niską cenę.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych PSS Andrychów?

PSS Andrychów przygotowuje specjalnie dla swoich klientów gazetki promocyjne, które są przepełnione niesamowitymi rabatami. Oferty najczęściej obowiązują przez miesiąc i zazwyczaj liczą 4 lub 6 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze, ale nie brakuje również artykułów chemicznych i różnorodnych akcesoriów, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków staje się łatwiejsze. Gazetki są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi i planowanie zakupów w sklepach tej sieci.

O sieci PSS Andrychów

Historia PSS Andrychów rozpoczęła się w 1919 r., kiedy założono Spółdzielnię pod nazwą „Ludowe Stowarzyszenie Spożywcze”. Bardzo szybko nastąpił jej rozwój, dzięki czemu już w 1928 r. firma mogła się pochwalić 5 sklepami, 2 piekarniami, a także kasynem robotniczym. Z kolei lata 30 okazały się bardzo trudne dla Spółdzielni. Na szczęście przedsiębiorstwo poradziło sobie ze wszystkimi kłopotami. W 1949 r. firma przyjęła nową nazwę: Powszechna Spółdzielnia Spożywców. W kolejnych latach uruchomiono następną piekarnię i pierwszą ciastkarnię. Aktualnie firma zajmuje silną pozycję na rynku i może się pochwalić dużą liczbą zadowolonych klientów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci PSS Andrychów

Na tej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć PSS Andrychów. Oferty oznaczają mnóstwo niesamowitych przecen skierowanych do klientów. Dzięki nim zakupy w tych sklepach stają się nie tylko tańsze, ale także przyjemniejsze. Gazetki są bardzo zróżnicowane. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że je pomylisz, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania. Zachęcamy do zapoznawania się ze wszystkimi adnotacjami zapisanymi przy poszczególnych produktach.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje PSS Andrychów charakteryzują się dużą ilością przecenionych produktów. Oferty zazwyczaj obowiązują przez miesiąc i najczęściej liczą od 4 do 6 stron atrakcyjnych promocji. Na ich łamach można znaleźć wiele niesamowitych rabatów, po które opłaca się wybrać do sklepów tej sieci. Gazetki są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów. Przy każdej ofercie podana jest data jej obowiązywania, dzięki czemu możesz na spokojnie zaplanować sobie najbliższe wyjście do sklepu.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne przygotowane przez PSS Andrychów. Wśród nich znajdziesz nie tylko oferty aktualne, ale także archiwalne. Dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie oferty najczęściej zostają przecenione. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz gazetki aktualne z archiwalnymi. Te drugie zaznaczamy wyraźną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest jej data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie możesz przeglądać gazetki promocyjne PSS Andrychów online. Nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Ponadto masz możliwość przybliżenia dowolnych stron gazetek. Taka opcja jest niezwykle korzystna, ponieważ dzięki temu odczytasz wszystkie szczegóły zapisane przy produktach. Niekiedy to właśnie tam umieszczane są warunki skorzystania z promocji. Dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznawania się ze wszelkimi informacjami, nawet tymi charakteryzującymi się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne PSS Andrychów - ceny

Gazetki promocyjne sieci PSS Andrychów - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci PSS Andrychów. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Wędliny

 • schab cygański - 23,99 zł za kilogram
 • szynka Wójta - 24,99 zł za kilogram
 • szynka góralska z pieprzem - 22,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa śląska - 14,99 zł za kilogram
 • kiełbasa domowa wędzona - 12,99 zł za kilogram
 • kiełbasa z piersi kurczaka - 18,99 zł za kilogram

Dania gotowe

 • śledź po japońsku - 3,99 zł za 200 gramów
 • gołąbki z mięsem i ryżem - 15,99 zł za kilogram
 • ryba po grecku - 4,99 zł za 200 gramów

Mięso

 • udziec z indyka - 9,99 zł za kilogram
 • polędwiczki wieprzowe - 19,99 zł za kilogram
 • skrzydło z indyka - 7,99 zł za kilogram

Nabiał

 • jogurt naturalny Piątnica - 1,79 zł za 330 gramów
 • mleko zambrowskie - 2,19 zł za litr
 • kefir Krasnystaw - 2,29 zł za 500 gramów

Warzywa

 • marchew młoda - 1,99 zł za kilogram
 • cukinia - 1,79 zł za kilogram
 • buraki ćwikłowe - 1,49 zł za kilogram

Artykuły szkolne

 • kredki ołówkowe z gumką Astra - 9,99 zł za 12 kolorów
 • zeszyt A5 60 kartek - 4,99 zł za sztukę
 • flamastry dwukolorowe - 13,99 zł za 12 sztuk