Informacje o Podwawelska Spółdzielnia Spożywców
Podwawelska Spółdzielnia Spożywców

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców - promocje

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców to sklep z kategorii spożywczej, dlatego w ofertach można znaleźć przede wszystkim jedzenie i napoje. Długie doświadczenie w działaniu na rynku sprawiło, że sieć utrzymuje na nim bardzo dobrą pozycję. Realizuje swoje zadania gospodarcze w czternastu placówkach. Spółdzielnia posiada również sklep specjalistyczny, który jest zaopatrzony w wysokiej jakości zastawę stołową, taką jak porcelana, szkło czy sztućce.

Spółdzielnia prowadzi także działalność społeczno-samorządową realizowaną poprzez możliwość uzyskania 2 proc. rabatu przy zakupach z „Kartą Klienta”. Funkcjonuje ona w spółdzielniach w całym kraju.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców?

Najbardziej atrakcyjne oferty spółdzielnia umieszcza w gazetkach promocyjnych, które pojawiają się kilka razy w miesiącu. Nie zawierają dużej liczby stron, bo niekiedy tylko jedną. Można także spotkać katalogi liczące 4 strony. Na każdej z nich znajduje się wiele przecenionych produktów, po które warto wybrać się do sklepu. Przede wszystkim są to napoje i jedzenie, ponieważ Podwawelska Spółdzielnia Spożywców znana jest jako sklep z kategorii spożywczej. Czasem w gazetkach można znaleźć również artykuły chemiczne.

O sieci Podwawelska Spółdzielnia Spożywców

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców zlokalizowana jest w Krakowie. Jej historia sięga do Powszechnej Spółdzielni Spożywców Śródmieścia „Społem”. Powołana została do życia 16 lipca 1984 r. na Zebraniu Nadzwyczajnego Założycielskiego Walnego zgromadzenia Przedstawicieli. Zasięgiem obejmowała dzielnicę Śródmieście. Początkowo posiadała 321 placówek handlowych, ponadto prowadziła 5 ośrodków „Praktyczna Pani”, Klub dla członków i pracowników oraz 40 punktów usługowych. W 1990 r. spółdzielnia zmieniła nazwę na Podwawelska Spółdzielnia Spożywców w Krakowie.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Podwawelska Spółdzielnia Spożywców

Na tej stronie publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Podwawelska Spółdzielnia Spożywców. Wiemy, że czasami interesują Was również gazetki archiwalne, dlatego tutaj możesz zobaczyć zarówno nowe, jak i starsze oferty. Podwawelska Spółdzielnia Spożywców jest sklepem z kategorii spożywczej. Z tego powodu w poniższych gazetkach to właśnie jedzenie oraz napoje są najczęściej występującymi pozycjami. Niektóre informacje w ofertach zapisywane są drobnym drukiem, ale mimo to zachęcamy do ich czytania. Często są to warunki pozwalające zakupić produkty w niższej cenie.

Co można znaleźć w gazetkach?

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne. Najczęściej pojawiają się one kilka razy w miesiącu i zazwyczaj obejmują tylko jedną stronę przecenionych produktów. Niekiedy w ofertach pojawia się więcej stron, ale są to sporadyczne katalogi. W gazetkach dominują produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi, planowanie i robienie zakupów.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje Podwawelska Spółdzielnia Spożywców. Poniżej znajdziesz zarówno wydania nowe, jak i oferty starsze. Wydania archiwalne pozostawiamy w naszym serwisie, aby możliwe było porównanie cen artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz gazetki aktualne z archiwalnymi, ponieważ te drugie zaznaczamy specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Poniżej dostępne są dla Ciebie wszystkie gazetki promocyjne sieci Podwawelska Spółdzielnia Spożywców. Jeśli zależy Ci na zrobieniu tanich zakupów to zachęcamy do zapoznawania się z nimi. Korzystając z naszego serwisu możesz to zrobić online. Ponadto masz możliwość przybliżenia dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Dzięki temu będziesz mógł odczytać wszystkie szczegóły zapisane przy produktach, nawet te charakteryzujące się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Podwawelska Spółdzielnia Spożywców - ceny

Gazetki promocyjne Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w kwietniu 2021 roku.

Słodycze

 • Śmiejżelki Nimm2 – 2,99 zł za 130 gramów
 • Ptasie Mleczko Wedel – 10,99 zł za 360 gramów
 • czekolada Milka – 3,69 zł za 100 gramów

Nabiał

 • margaryna Palma – 1,69 zł za 250 gramów
 • twaróg wiejski Piątnica – 2,99 zł za 250 gramów
 • śmietana Zott – 1,49 zł za 180 gramów

Kiełbasy

 • kiełbasa biała surowa ekstra – 23,99 zł za kilogram
 • kiełbasa świąteczna – 21,49 zł za kilogram
 • kiełbasa swojska tradycyjna – 27,39 zł za kilogram

Napoje

 • napój Lipton – 4,49 zł za 1,5 litra
 • napój Pepsi – 4,49 zł za 1,5 litra
 • sok Hortex – 3,19 zł za litr

Wędliny

 • szynka z Wadowic – 35,79 zł za kilogram
 • schab włoski – 29,99 zł za kilogram
 • boczek rolowany z liściem – 27,99 zł za kilogram

Dodatki do potraw

 • sos Winiary – 1,59 zł za 34 gramy
 • przyprawa Kamis – 1,39 zł za 30 gramów
 • majonez Winiary – 4,59 zł za 400 mililitrów

Piwo

 • piwo Żywiec – 2,59 zł za 500 mililitrów
 • piwo Tyskie – 2,49 zł za 500 mililitrów
 • piwo Somersby – 3,99 zł za 400 mililitrów