Strona główna >Sklepy >Papiernik by Empik

Papiernik by Empik - Gazetki promocyjne

https://papiernikbyempik.com

Liczba wszystkich gazetek: 53

Papiernik by Empik powstało, aby być bliżej klientów korzystających z usług i produktów salonów Empik zlokalizowanych w dużych galeriach handlowych. Te wyjątkowe miejsca można spotkać po sąsiedzku, co wpływa na ich wyjątkowość. Zlokalizowane są na małych osiedlach, a ich wnętrza wydają się bardzo kameralne, ale jednocześnie przyjemne. Punkty Papiernik by Empik można znaleźć w takich miastach, jak Gdańsk, Kraków, Legionowo, Poznań, Warszawa oraz Wrocław. Asortyment sklepów składa się z artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych.

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Papiernik by Empik

Papiernik by Empik - popularne produkty w gazetkach

  Papiernik by Empik - promocje

  Papiernik by Empik to miejsce powstałe w celu ułatwienia robienia zakupów klientom sieci. W przeciwieństwie do salonów Empik, które znajdują w dużych galeriach handlowych, te wyjątkowe miejsca można spotkać po sąsiedzku – na małych osiedlach. Ich wnętrza są kameralne, ale jednocześnie przyjemne i zachęcające do odwiedzenia. Mieści się w nich szeroki asortyment zbliżony do tego, który znajduje się w większych salonach sieci.

  Zakupy, jakie można zrobić w Papiernik by Empik ucieszą przede wszystkim artystyczne dusze. W sklepach dostępne są artykuły papiernicze, szkolne oraz biurowe. Przedmioty znajdujące się na półkach są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych pragnących rozwijać swoje zdolności plastyczne.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Papiernik by Empik?

  Papiernik by Empik co dwa tygodnie przygotowuje wyjątkowe promocje dla swoich klientów. Zawarte są one w gazetkach promocyjnych, które zazwyczaj liczą ok. 5 stron. Każda z nich przepełniona jest różnorodnymi artykułami, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

  Na łamach gazetek promocyjnych znajdują się produkty dla dzieci, takie jak zabawki, klocki, puzzle i gry planszowe, ale także asortyment przeznaczony dla osób starszych. Papiernik by Empik w swojej ofercie posiada również drobne upominki, kartki okolicznościowe oraz najważniejsze premiery książkowe, muzyczne i filmowe. Ponadto w osiedlowych sklepach istnieje możliwość wywołania zdjęć i odbioru paczek zamówionych na stronie salonu.

  O sieci Papiernik by Empik

  Papiernik by Empik powstało, aby być bliżej klientów korzystających z usług i produktów salonów Empik zlokalizowanych w dużych galeriach handlowych. Te wyjątkowe miejsca można spotkać po sąsiedzku, co wpływa na ich wyjątkowość. Zlokalizowane są na małych osiedlach, a ich wnętrza wydają się bardzo kameralne, ale jednocześnie przyjemne. Punkty Papiernik by Empik można znaleźć w takich miastach, jak Gdańsk, Kraków, Legionowo, Poznań, Warszawa oraz Wrocław. Asortyment sklepów składa się z artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych.

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Papiernik by Empik

  Jesteś artystyczną duszą? Uwielbiasz tworzyć? Interesuje Cię piękno, malarstwo lub rzeźba? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno z tych pytań to z pewnością ucieszysz się, gdy poznasz ofertę sieci Papiernik by Empik. Założeniem tego miejsca jest pomoc klientom w robieniu drobnych zakupów. Asortyment sklepów składa się przede wszystkim z artykułów papierniczych, szkolnych oraz biurowych. Jest to również idealne miejsce, aby skompletować wyprawkę szkolną dla swojego dziecka.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Papiernik by Empik stara się jak najlepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów, dlatego przygotowuje dla nich specjalne oferty. Są one umieszczane w gazetkach promocyjnych, które ukazują się co dwa tygodnie. Zazwyczaj liczą ok. 5 stron licznych przecen i promocji, wśród których można znaleźć wiele różnorodnych artykułów.

  Oferty zawierają produkty skierowane zarówno dla dzieci, jak i dla osób starszych. Pomagają rozwijać pasje i ćwiczyć artystyczne umiejętności. Dlatego jeśli zależy Ci na kupieniu takich produktów to zapoznaj się z gazetką promocyjną sieci Papiernik by Empik i poznaj najciekawsze oferty przygotowane przez ten sklep.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Jeśli chcesz zapoznać się z atrakcyjnymi ofertami przygotowanymi przez sieć Papiernik by Empik to skorzystaj z naszej strony, gdzie zamieszczamy wszystkie gazetki promocyjne różnych sklepów. Znajdziesz tutaj zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Dzięki temu możesz porównać ceny poszczególnych artykułów oraz sprawdzić, jakie produkty najczęściej zostają przecenione.

  Wszystkie wydania archiwalne zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie z ofertami aktualnymi. Ponadto przy każdej gazetce zamieszczamy daty jej obowiązywania. Ułatwia to planowanie najbliższych zakupów w sieci Papiernik by Empik.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Na naszej stronie możesz nie tylko przeglądać gazetki promocyjne, ale także powiększać znajdujące się w nich oferty. Udostępniamy możliwość przybliżania poszczególnych stron, dzięki czemu wszystkie szczegóły stają się bardziej czytelne. Zachęcamy do zapoznawania się z nawet najdrobniejszymi zapisami, ponieważ często to właśnie tam mogą być ukryte warunki skorzystania z promocji.

  Pod gazetkami promocyjnymi zamieszczamy spis przecenionych produktów. Są one podzielone na poszczególne kategorie, co ułatwia zapoznawanie się z nimi. W taki sposób stają się lepiej czytelne dla klientów.

  Jeśli zależy Ci na szybkim wyszukaniu konkretnego produktu to skorzystaj z kolejnej opcji znajdującej się na naszej stronie. Wpisz nazwę artykułu w wyszukiwarkę, a system sam podpowie Ci, gdzie kupisz dany przedmiot najtaniej. Zadbamy o to, żebyś niepotrzebnie nie przepłacał.

  Gazetki promocyjne Papiernik by Empik - ceny

  Gazetki promocyjne sieci Papiernik by Empik - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Papiernik by Empik. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2020 roku.

  Zeszyty

  • zeszyt tematyczny - 2,99 zł za sztukę
  • zeszyt Oxford - 4,49 zł za sztukę
  • zeszyt w trzy linie - 6,99 zł za sztukę

  Plecaki

  • plecak przedszkolny - 129,99 zł za sztukę
  • plecak Golden Kitty - 139 zł za sztukę
  • plecak przedszkolny Psi Patrol - 69,99 zł za sztukę

  Długopisy

  • długopis usuwalny Happy Color - 7,49 zł za sztukę
  • długopis wymazywalny Frixion - 9,99 zł za sztukę
  • długopis Bic - 5,99 zł za sztukę

  Piórniki

  • piórnik Unicorn - 37,99 zł za sztukę
  • piórnik SK8 - 34,99 zł za sztukę
  • piórnik National Geographic - 34,99 zł za sztukę

  Pomoce naukowe

  • liczydło drewniane - 29,99 zł za sztukę
  • globus - 19,99 zł za sztukę
  • patyczki do liczenia - 4,99 zł za 80 sztuk

  Kredki

  • kredki ołówkowe Bic - 9,99 zł za 12 sztuk
  • kredki świecowe Bambino - 7,99 zł za 12 sztuk
  • kredki drewniane Bambino - 15,99 zł za 12 sztuk

  Przybory szkolne

  • nożyczki - 4,99 zł za sztukę
  • klej w tubie - 3,49 zł za sztukę
  • gumka dwustronna do ścierania - 2,99 zł za sztukę