Strona główna >Sklepy >Oriflame

Sieć sklepów Oriflame

Oriflame - promocje

Oriflame to firma kosmetyczna reklamująca się jako inna niż pozostałe. Dzięki modelu swojej działalności oferuje ludziom z różnych zakątków świata celebrowanie naturalnego piękna i spełnianie marzeń. Firma tworzy nowoczesne, ale jednocześnie bezpieczne kosmetyki wysokiej jakości. Ponadto oferuje możliwość dołączenia do globalnej społeczności branży związanej z urodą.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Oriflame?

Oriflame proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których zamieszczane są najbardziej atrakcyjne oferty. Katalogi pojawiają się raz lub dwa razy w miesiącu i zazwyczaj liczą ok. 70 stron przecen. Na ich łamach znajduje się wiele produktów w promocyjnych cenach. Są to przede wszystkim kosmetyki, zarówno damskie jak i męskie. Na końcu pojawiają się również różnorodne akcesoria, takie jak ubrania, buty czy torebki. Oriflame w swojej ofercie posiada również artykuły dziecięce. Ciekawą opcją dostępną w gazetkach promocyjnych jest możliwość powąchania wybranych zapachów perfum.

Zostań konsultantką Oriflame

Każdy ma szansę zostać konsultantką Oriflame. Wiąże się to z wieloma korzyściami. Do Twoich obowiązków będzie należało rozprowadzanie katalogów wśród znajomych i składanie zamówień. Jako Klubowicz Oriflame zyskujesz dostęp do produktów firmy i możliwość osiągnięcia dodatkowego dochodu w postaci zysku natychmiastowego 20 proc. od sprzedaży. Praca jako konsultantka jest bardzo elastyczna, ponieważ tylko od Ciebie zależy, kiedy pracujesz. Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży – Oriflame gwarantuje bezpłatne nauki i szkolenia.

O sieci Oriflame

Oriflame zajmuje się produkcją i dystrybucją kosmetyków już od 1967 r. To właśnie wtedy narodził się pomysł na powstanie firmy w głowach dwóch braci i ich kolegi. Działalność miała być nowością, a oferowane artykuły miały się opierać na szwedzkiej naturze. Pomimo, że plan biznesu był ryzykowny przyjaciele postanowili go zrealizować. Wypuścili pierwszą serię kosmetyków, która spotkała się z pozytywnym przyjęciem przez społeczeństwo. W 1970 r. wprowadzono innowacyjne metody sprzedaży, natomiast w roku 1997 nastąpiła premiera strony Oriflame.com.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Oriflame

Oriflame jest firmą nastawioną na spełnianie oczekiwań klientów. Z tego powodu nieustannie przygotowuje atrakcyjne oferty cenowe, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Pojawiają się one raz lub niekiedy nawet dwa razy w miesiącu. Wszystkie katalogi firmy prezentujemy poniżej. Znajdziesz w nich wiele interesujących propozycji.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne firmy Oriflame są bardzo obszerne, ponieważ zazwyczaj liczą ok. 70 stron atrakcyjnych przecen. Każda z nich jest wyjątkowa, gdyż zawiera wiele produktów w naprawdę niskich cenach. Na każdej stronie można znaleźć różnorodne artykuły. Przede wszystkim są to kosmetyki, zarówno damskie jak i męskie. Ponadto w gazetkach umieszczane są akcesoria służące pielęgnacji ciała i włosów. Na końcu każdego katalogu można znaleźć ubrania, buty, biżuterię, a nawet torebki. Jeśli zależy Ci na kosmetykach i akcesoriach dziecięcych – one również znajdują się w gazetkach promocyjnych Oriflame.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez firmę Oriflame. Staramy się dodawać je na bieżąco, abyś miał możliwość poznania aktualnych przecen. Poniżej znajdziesz zarówno wydania obowiązujące w danym momencie, jak i gazetki archiwalne, które zaznaczone są wyraźną grafiką. Dzięki temu nie pomylisz ich z ofertami aktualnymi. Wstawiamy wszystkie katalogi, abyś mógł porównać ceny poszczególnych produktów. Ponadto masz okazję sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszej strony możesz liczyć na wiele atrakcyjnych opcji ułatwiających planowanie i robienie zakupów. Gwarantujemy nie tylko możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych, ale także przybliżanie ich poszczególnych stron. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie szczególnie dla osób, którym zależy na odczytaniu wszystkich zapisków znajdujących się przy kosmetykach. Zalecamy zapoznawanie się ze szczegółami ofert, ponieważ często to właśnie tam ukryte są warunki skorzystania z danej promocji.

Gazetki promocyjne Oriflame - ceny

Gazetki promocyjne Oriflame - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Oriflame. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Kosmetyki do makijażu

 • zestaw korektorów The One - 21,99 zł za sztukę
 • pędzelek do korektora - 14,99 zł za sztukę
 • krem koloryzujący The One - 22,99 zł za 30 mililitrów

Kosmetyki do paznokci

 • zmywacz do paznokci - 15,99 zł za 75 mililitrów
 • olejek do skórek - 19,99 zł za 2 mililitry
 • lakier podkładowy - 15,99 zł za 8 mililitrów

Pielęgnacja ust

 • balsam do ust - 27,90 zł za 2,1 grama
 • konturówka do ust - 24,90 zł za sztukę
 • matowa pomadka - 17,99 zł za 2,5 grama

Makijaż oczu

 • kredka do oczu - 15,90 zł za sztukę
 • tusz do rzęs - 17,90 zł za 8 mililitrów
 • żel do rzęs i brwi - 17,90 zł za 8 mililitrów

Pielęgnacja włosów

 • szampon z pokrzywą i cytryną - 12,99 zł za 250 mililitrów
 • szampon z pszenicą i olejem kokosowym - 12,99 zł za 250 mililitrów
 • odżywka z pszenicą i olejem kokosowym - 12,99 zł za 250 mililitrów

Pielęgnacja ciała

 • szczotka do ciała - 19,99 zł za sztukę
 • myjka do ciała - 5,99 zł za sztukę
 • żel pod prysznic Essentials Gentle Care - 10,99 zł za 250 mililitrów

Pielęgnacja dłoni

 • odżywczy krem do rąk z olejkiem kokosowym - 6,99 zł za 75 mililitrów
 • nawilżający krem do rąk - 8,99 zł za 75 mililitrów
 • ochronny krem do rąk i paznokci - 11,99 zł za 150 mililitrów