Strona główna >Sklepy >Neonet

Neonet - Gazetki promocyjne

https://www.neonet.pl/

Liczba aktywnych gazetek: 0

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Neonet

Neonet - popularne produkty w gazetkach

  Neonet - promocje

  Neonet to polska sieć detaliczna, której asortyment składa się ze sprzętu komputerowego, konsoli, RTV i AGD, telefonów komórkowych, tabletów, sprzętów i akcesoriów fotograficznych oraz zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. W sklepach najważniejsze są potrzeby i wymagania klienta, dlatego każdy z pewnością znajdzie w ofercie coś odpowiedniego dla siebie. Neonet dba o swoich konsumentów i stara się zapewniać im jak najlepsze promocje na różnorodne produkty.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Neonet?

  Gazetki promocyjne Neonet to spełnienie marzeń dla klientów pragnących kupić dobrej jakości sprzęt w niskiej cenie. Oferty nie pojawiają się regularnie, a czas ich obowiązywania najczęściej wynosi 1 lub 2 tygodnie. Katalogi liczą kilka stron atrakcyjnych przecen, po które warto wybrać się do sklepu. Gazetki są przejrzyste, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w Neonet. Na ich łamach można znaleźć wszystkie artykuły, jakie stanowią asortyment sieci.

  Działalność charytatywna Neonet

  Neonet podobnie jak każda inna sieć działa w celach zarobkowych, ale oprócz tego angażuje się również w wiele akcji charytatywnych i kampanii społecznych. Neonet pomaga m.in. Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu czy ogólnopolskiemu projektowi o nazwie Szlachetna Paczka.

  O sieci Neonet

  NEOnet to polska sieć detaliczna, mająca w swojej ofercie sprzęt elektroniczny, komputerowy oraz fotograficzny. Skierowana oferta na lokalne rynki zdobyła popularność wśród klientów, a dodatkowe usługi jak transport i montaż sprzętu RTV i AGD cieszą się dużą popularnością.

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Neonet

  Jeżeli jesteś pasjonatem urządzeń elektronicznych i lubisz polować na specjalne okazje to zachęcamy do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi Neonet. Jest to polska sieć detaliczna, w asortymencie której znajdują się przede wszystkim sprzęty komputerowe, konsole, urządzenia RTV i AGD, telefony komórkowe oraz tablety.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Neonet przygotowuje specjalne oferty przeznaczone dla swoich klientów. Zamieszczane są one w gazetkach promocyjnych, które nie pojawiają się regularnie. Najczęściej obowiązują 1-2 tygodnie, niekiedy nawet kilka miesięcy. Ilość znajdujących się w nich stron również nie jest ściśle określona. Zazwyczaj gazetki liczą kilka stron atrakcyjnych promocji i przecen. Na każdej z nich umieszczane są różnorodne produkty, przy których podane są aktualne ceny.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Aby klienci byli na bieżąco ze wszystkimi promocjami sieci Neonet staramy się dodawać gazetki od razu w momencie ich wejścia w życie. Na naszej stronie zamieszczamy zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Te drugie zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie. Ponadto przy każdej ofercie podajemy daty jej obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów w sklepach Neonet.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klientów, dlatego na naszej stronie zamieszczamy gazetki promocyjne sieci Neonet z możliwością ich internetowego przeglądania. Teraz nie musisz posiadać papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez sklep. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wybierzesz najbardziej interesującą Cię ofertę. Każdą stronę możesz przybliżyć do takiego stopnia, abyś bez problemu odczytał szczegóły znajdujące się przy ofertach. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z nimi, ponieważ często to właśnie tam umieszczane są warunki skorzystania z promocji.

  Pod wszystkimi gazetkami promocyjnymi zamieszczamy spis produktów, które aktualnie są przecenione. Pokazywane są one jako podzielone na poszczególne kategorie, co pomaga zapoznawać się z najnowszymi ofertami. Ponadto na naszej stronie masz możliwość skorzystania z wyszukiwarki, która wskaże Ci najlepsze promocje znajdujące się w sklepach zlokalizowanych w Twojej okolicy.

  Gazetki promocyjne Neonet - ceny

  Gazetki promocyjne sieci Neonet - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Neonet. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w kwietniu 2019 roku.

  Nawigacje

  • Mio - 399 zł za sztukę (przeceniona z 479 zł)
  • Tomtom 5 cali - 529 zł za sztukę
  • Tomtom 6 cali - 689 zł za sztukę

  Słuchawki

  • Razer Hammerhead - 219 zł
  • Razer Electra - 249 zł
  • Razer Kraken - 339 zł

  Notebooki

  • Lenovo - 1649 zł za sztukę
  • Acer Aspire 5 - 3099 zł za sztukę
  • Asus - 1899 zł za sztukę

  Akcesoria komputerowe

  • klawiatura bezprzewodowa Logitech - 159 zł za sztukę
  • mysz Logitech - 59 zł za sztukę
  • dysk Samsung - 539 zł za sztukę (przeceniony z 599 zł)

  Telefony komórkowe

  • Samsung Galaxy S9+ - 2899 zł za sztukę
  • Huawei P20 - 1799 zł za sztukę
  • Galaxy A7 - 1299 zł za sztukę

  Smartwatche

  • Huawei - 989 zł za sztukę
  • Samsung Gear S3 - 899 zł za sztukę
  • Samsung Galaxy 42 mm - 1329 zł za sztukę

  Głośniki bluetooth

  • JBL Flip 4 - 389 zł za sztukę
  • Sony - 349 zł za sztukę
  • Manta Pipe - 139 zł za sztukę