Aktualne gazetki Nela 13.04

Informacje o Nela
Nela

Nela - promocje

Nela to sieć, która powstała zarówno z pasji do życia, jak i z chęci zaspokajania naturalnych potrzeb klientów. Gwarantuje nowoczesne, funkcjonalne oraz innowacyjne produkty przeznaczone do codziennego, domowego użytku dla całej rodziny. Asortyment sieci składa się przede wszystkim z artykułów, dzięki którym wyposażysz swój dom bądź mieszkanie w niesamowite dekoracje. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz stosunkowo niską ceną. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym podejściu i sprawdzonym miejscu na zrobienie zakupów to zachęcamy do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi sieci Nela.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Nela?

Gazetki promocyjne sieci Nela to okazja, aby kupić wysokiej jakości produkty w naprawdę niskich cenach. Oferty obowiązują przez dwa tygodnie i liczą 8 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim wiele praktycznych artykułów przeznaczonych do użytku codziennego. Wśród nich znajdują się zarówno akcesoria kuchenne, jak i dekoracje. Wszystkie produkty charakteryzują się funkcjonalnością i ładnym wyglądem. Oferty są przejrzyste, co ułatwia zapoznawanie się z przecenionymi produktami. Przy każdej gazetce podane są daty obowiązywania, dzięki czemu możesz spokojnie zaplanować sobie najbliższe zakupy.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Nela

Sieć Nela stara się spełniać oczekiwania i potrzeby wszystkich konsumentów, dlatego w swoich ofertach zamieszcza artykuły przeznaczone do codziennego użytku. W sklepach znajdziesz nowoczesne, funkcjonalne oraz innowacyjne produkty skierowane dla całego domu. Dzięki nim zyskasz piękny wystrój oraz użyteczne produkty. Jeśli zależy Ci na przydatnych artykułach w atrakcyjnych cenach – zapoznaj się z gazetkami promocyjnymi sieci Nela.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowane przez sieć Nela ukazują się regularnie i obowiązują przez dwa tygodnie. Wśród nich można znaleźć wiele atrakcyjnych przecen zamieszczanych na 8 kolorowych stronach. Przede wszystkim zawierają produkty przeznaczone do codziennego użytku domowego, dzięki którym Twoje życie stanie się łatwiejsze. Ich znaczną część stanowią artykuły potrzebne w kuchni, ale wśród nich znajdziesz również wiele elementów dekoracyjnych i jednocześnie funkcjonalnych, takich jak poduszki.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się dodawać wszystkie gazetki promocyjne sieci Nela na bieżąco. Jest to dla nas ważne, ponieważ zależy nam, aby klienci jak najszybciej mogli zapoznawać się z najnowszymi ofertami sklepu. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i gazetki archiwalne, które zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie z ofertami obowiązującymi w danym momencie.

Dodajemy wszystkie gazetki, ponieważ dzięki temu możesz porównać ceny produktów oraz sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Ponadto przy każdej ofercie znajdziesz podaną datę jej obowiązywania, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w sieci Nela.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie oferujemy wiele możliwości dla klientów sieci Nela. Udostępniamy opcję przeglądania gazetek promocyjnych online, a także przybliżania wszystkich stron, dzięki czemu zapoznawanie się z poszczególnymi promocjami staje się łatwiejsze.

Zachęcamy do dokładnego czytania opisów zamieszczanych przy produktach, ponieważ to właśnie tam często znajdują się warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Nela - ceny

Gazetki promocyjne Nela - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Nela. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w kwietniu 2019 roku.

Talerze

 • komplet talerzy Navia – 169,99 zł za komplet (przecenione z 276,90 zł)
 • talerz do jajek – 12,99 zł za sztukę (przecenione z 16,90 zł)
 • talerz deserowy Sweet Home – 12,99 zł za sztukę (przecenione z 23,90 zł)

Kubki

 • kubek Evi – 5,99 zł za sztukę (przecenione z 9,90 zł)
 • kubek ze spodkiem Sweet Home – 23,99 zł za sztukę (przecenione z 40,90 zł)
 • kubek Nati – 6,49 zł za sztukę (przecenione z 10,90 zł)

Czajniki

 • czajnik elektryczny Riccardo – 99,99 zł za sztukę (przecenione z 221,90 zł)
 • czajnik Diamante – 57,99 zł za sztukę (przecenione z 106,90 zł)
 • czajnik emaliowany Bevel – 53,99 zł za sztukę (przecenione z 92,90 zł)

Garnki

 • garnek emaliowany Pyza – 26,99 zł za sztukę (przecenione z 35,90 zł)
 • garnek do gotowania na parze Divapore – 52,99 zł za sztukę (przecenione z 91,90 zł)
 • rondelek Lava Stone – 42,99 zł za sztukę (przecenione z 79,90 zł)

Artykuły szklane do kuchni

 • salaterka Mr Chef – 2,99 zł za sztukę (przecenione z 8,90 zł)
 • maselnica – 14,99 zł za sztukę (przecenione z 22,90 zł)
 • patera do ciasta – 49,99 zł za sztukę (przecenione z 74,90 zł)

Narzędzia kuchenne

 • otwieracz do wina multifunkcyjny – 3,99 zł za sztukę (przecenione z 9,90 zł)
 • tarka do owoców – 11,99 zł za sztukę (przecenione z 17,90 zł)
 • wyciskacz do owoców – 9,49 zł za sztukę (przecenione z 13,90 zł)

Pojemniki do przechowywania żywności

 • chlebak Centelo – 68,99 zł za sztukę (przecenione z 121,90 zł)
 • pojemnik kwadratowy 2,5 l – 4,99 zł za sztukę (przecenione z 7,90 zł)
 • pojemnik porcelanowy Sweet Home 1,4 l – 25,99 zł sztukę (przecenione z 48,90 zł)