Informacje o Nasz sklep
Nasz sklep

Nasz sklep - promocje

Nasz Sklep to Polska Sieć Handlowa, która za swój największy atut uważa właścicieli sklepów reprezentujących wyłącznie polski kapitał. Oferowane przez nią produkty charakteryzują się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. Jest to możliwe dzięki nieustannemu analizowaniu rynku. Firma otrzymuje także wsparcie handlowe, co pomaga jej zdobywać zaufanie i sympatię klientów. Nasz Sklep posiada 45 sklepów własnych pod takimi szyldami, jak Nasz Sklep, Delikatesy Sezam, Delikatesy Premium oraz Livio.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Nasz Sklep?

Sieć nie oferuje klientom typowych gazetek promocyjnych, jak większość placówek spożywczych. Niekiedy można znaleźć specjalne wydania bogate w liczne rabaty, jednak nie pojawiają się one często. Nasz Sklep przygotowuje jednak rabaty dla konsumentów, dzięki którym robienie zakupów jest znacznie tańsze. Pojawiające się oferty są przejrzyste, a swoją treścią zachęcają do odwiedzenia sklepów sieci.

Program lojalnościowy Super Profit

Sieć zachęca swoich klientów do udziału w specjalnie przygotowanym dla nich programie lojalnościowym. Polega ona na zbieraniu punktów podczas codziennych zakupów. Następnie można zamieniać je na atrakcyjne nagrody. Warto zaznaczyć, że program nie obejmuje wyrobów tytoniowych, napojów alkoholowych, produktów leczniczych oraz preparatów początkowego żywienia niemowląt.

O sieci Nasz sklep

Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep powstała w 2000 r. jako odpowiedź na działania zagranicznych konkurencji. Sieć reprezentuje wyłącznie polski kapitał i zatrudnia pracowników wpływających pozytywnie na jej odbiór. Przez wiele lat działalności zebrała wystarczające doświadczenie, aby wiedzieć z jakimi produktami i cenami najlepiej wyjść w stronę Polaków. Aktualnie sieć zrzesza ponad 3500 sklepów franczyzowych pod czterema brandami, takimi jak Nasz Sklep, Delikatesy Premium Nasz Sklep, Delikatesy Sezam oraz Express. Zasięg sieci obejmuje już 12 województw, dlatego jej sklepy można spotkać w wielu miastach w całej Polsce.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Nasz sklep

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Nasz Sklep. W pierwszej kolejności zobaczysz ostatnio dodaną gazetkę, a następnie oferty archiwalne. Nasz Sklep należy do kategorii spożywczej, dlatego w gazetkach promocyjnych najczęściej znajdziesz żywność i napoje, w tym również napoje alkoholowe. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z warunkami poszczególnych ofert, ponieważ czasami, aby z nich skorzystać trzeba kupić określoną ilość danego artykułu.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Nasz Sklep nie pojawiają się regularnie. Zazwyczaj liczą tylko kilka stron atrakcyjnych przecen, ale mimo to opłaca się wybrać po te produkty do sklepu. W ofertach dominują żywność i napoje, ale pojawiają się w nich również artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria. Wszystkie gazetki są tworzone bardzo dokładnie i przejrzyście, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi pozwala na zrobienie sprawnych zakupów w tych placówkach.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są dla Ciebie wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Nasz Sklep. Na samej górze znajdują się wydania aktualne, a zaraz za nimi pojawiają się oferty archiwalne. Nie obawiaj się, że pomylisz te gazetki, ponieważ oferty starsze są zaznaczone specjalną grafiką. Pozostawiamy je jednak na naszej stronie, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy każdej gazetce znajduje się również jej data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli chcesz się zapoznać z najnowszymi przecenami dostępnymi w placówkach sieci Nasz Sklep to zachęcamy do przeglądania gazetek promocyjnych. Aby to zrobić nie potrzebujesz ich papierowej wersji. Wystarczy, że skorzystasz z naszego serwisu, gdzie możesz czytać oferty online. Ponadto przygotowaliśmy możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Dzięki temu odczytasz wszystkie szczegóły zapisane przy produktach. Nawet jeżeli charakteryzują się one drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Nasz sklep - ceny

Gazetki promocyjne Nasz Sklep - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Nasz Sklep. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Kiełbasy

 • kiełbasa wiejska pieczona - 31,99 zł za kilogram
 • kiełbasa podwawelska - 13,99 zł za kilogram
 • kiełbasa parówkowa - 15,99 zł za kilogram

Warzywa

 • pomidory malinowe - 3,99 zł za kilogram
 • młode ziemniaki - 1,69 za kilogram
 • ogórki szklarniowe - 2,49 zł za kilogram

Wędliny

 • szynka wiśniowa - 25,99 zł za kilogram
 • polędwicówka miodowa - 14,99 zł za kilogram
 • szynka gotowana - 19,99 zł za kilogram

Sery

 • ser Salami - 16,99 zł za kilogram
 • ser Włoszczowski Szwajcar - 19,99 zł za kilogram
 • ser Edamski - 3,49 zł za 125 gramów

Napoje

 • napój Pepsi - 4,29 zł za 1,5 litra
 • woda Jurajska - 1,99 zł za 1,5 litra
 • napój Lipton - 4,79 zł za 1,5 litra

Nabiał

 • kefir Mlekpol - 1,29 zł za 360 mililitrów
 • mleko wiejskie - 2,69 zł za litr
 • śmietana Łaciata - 2,39 zł za 330 gramów

Dodatki do potraw

 • sos Roleski - 4,99 zł za 370 gramów
 • przyprawa Knorr - 1,49 zł za 5 gramów
 • ketchup Pudliszki - 4,59 zł za 470 gramów