Strona główna >Sklepy >Mokpol

Sieć sklepów Mokpol

Mokpol - promocje

Mokpol to nieustannie rozwijająca się działalność handlowa, która stara się każdego dnia zaspokajać potrzeby konsumentów. Przygotowuje dla klientów atrakcyjne oferty, wśród których można znaleźć wiele różnorodnych produktów. Gazetki promocyjne sieci zawierają przede wszystkim propozycje żywności oraz napojów ze względu na charakter sklepów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Mokpol?

Sieć Mokpol zna potrzeby swoich klientów i wie, jakie oferty im proponować. Z tego powoduje przygotowuje gazetki promocyjne, które pojawiają się co dwa tygodnie i zazwyczaj obejmują 16 stron licznych przecen. Wszystkie atrakcyjne oferty zaznaczane są wyraźnymi kolorami, aby niemożliwe było ich pominięcie. Gazetki drukowane są bardzo starannie, aby swoim wyglądem i zawartością zachęcały do przejrzenia, a następnie do wybrania się do sklepów Mokpol po zakupy.

Program lojalnościowy sieci Mokpol

Pragnąc docenić lojalność konsumentów sieć Mokpol przygotowała dla nich możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym, który nazywa się „Społem znaczy Razem!”. Największą korzyścią przysługującą w tym projekcie są punkty do zbierania za wykonywane zakupy. Następnie można je wymieniać na atrakcyjne nagrody. Ponadto sieć w swojej ofercie posiada wiele konkursów i innych różnych przywilejów dla posiadaczy karty.

O sieci Mokpol

Początki firmy Mokpol sięgają lat 30-tych XX w., jednak aktualna nazwa istnieje od roku 1990. Marka rozpoczęła działalność jako Spółdzielnia Spożywców „Mokotowianka”, następnie znana była jako WSS „Mokotów”. Od samego początku firma charakteryzowała się niezwykłym profesjonalizmem, rzetelnością oraz otwartością na potrzeby konsumentów. Przez cały czas się rozwija i stara się jak najbardziej spełnić oczekiwania klientów. Aktualnie Mokpol zatrudnia prawie 400 osób, a swoją działalność handlową prowadzi w kilkunastu sklepach na terenie Warszawy oraz Piastowa.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Mokpol

Mokpol przez cały czas rozwija prowadzoną przez siebie działalność handlową, otwierając nowe placówki i modernizując stare. Swoich klientów firma zachęca do korzystania z gazetek promocyjnych, które ze względu na kategorię sklepu charakteryzują się głównie ofertami żywności i napojów, w tym także napojów alkoholowych.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Mokpol pojawiają się co dwa tygodnie i przeważnie liczą ok. 16 stron. Niekiedy zdarzają się wydania z mniejszą lub większą ilością stron. Za każdym razem zawierają wiele atrakcyjnych przecen i promocji, które są zaznaczane wyraźnymi kolorami, aby niemożliwe było ich niezauważenie. Gazetki są barwne, a produkty w nich zamieszczane dzielone na kategorie, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób znajdziesz szukane artykuły.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Mokpol. W pierwszej kolejności pojawiają się ostatnio dodane gazetki, a następnie wydania archiwalne. Te drugie zaznaczamy wyraźną grafiką, aby klienci nie pomylili ich z wydaniami aktualnymi. Przy każdej gazetce podana jest również data jej obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów. Wszystkie gazetki promocyjne staramy się dodawać na bieżąco, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się promocjami.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Gazetki promocyjne sieci Mokpol na naszej stronie posiadają możliwość ich internetowego przeglądania. Ponadto wszystkie strony możesz powiększyć, aby odczytywanie przecen było łatwiejsze. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z warunkami poszczególnych ofert, ponieważ czasami, aby z nich skorzystać trzeba kupić np. dwie sztuki danego artykułu.

Na stronie udostępniamy również możliwość skorzystania z wyszukiwarki. Możesz w nią wpisać nazwę szukanego produktu, sklepu bądź nawet Twoją lokalizację, a system sam wyszuka dla Ciebie potrzebne informacje i wskaże, gdzie zrobisz zakupy najtaniej. Ponadto na dole strony, gdzie zamieszczamy gazetki promocyjne sieci Mokpol znajduje się wykaz przecenionych produktów podzielonych na kategorie.

Gazetki promocyjne Mokpol - ceny

Gazetki promocyjne sklepów Mokpol - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sklepów Mokpol. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Wędliny

 • schab z ziarnami - 27,99 zł za kilogram
 • szynka złota - 24,99 zł za kilogram
 • kiełbasa olchowa - 19,99 zł za kilogram

Lody

 • lody rożek Koral - 3,89 zł za 180 mililitrów
 • lody Daim - 4,49 zł za 135 mililitrów
 • lody Magnum - 5,99 zł za 120 mililitrów

Słone przekąski

 • rożki Star - 2,99 zł za 95 gramów
 • prażynki Przysnacki - 3,49 zł za 120 gramów
 • chipsy Lay's - 4,99 zł za 125 gramów

Nabiał

 • śmietana Krasnystaw - 1,49 zł za 150 gramów
 • jogurt naturalny Zott - 2,59 zł za 400 gramów
 • kefir Bakoma - 2,59 zł za 390 gramów

Piwo

 • piwo Warka - 2,49 zł za 500 mililitrów
 • piwo Lech - 2,89 zł za 500 mililitrów
 • piwo Żywiec - 2,89 zł za 500 mililitrów

Napoje

 • napój Hortex - 2,29 zł za litr
 • napój Frugo - 1,69 zł za 500 mililitrów
 • napój Mirinda - 3,99 zł za 850 mililitrów

Kawy

 • kawa Woseba Mocca Fix Gold - 7,69 zł za 250 gramów
 • kawa mielona Jacobs Kronung - 10,59 zł za 250 gramów
 • kawa mielona Costa Coffee - 15,39 zł za 200 gramów