Informacje o Meblik
Meblik

Meblik - promocje

Meblik swoją ofertę kieruje przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Dzięki meblom dostępnym w tej firmie sprawisz, że sypialnia najmłodszych członków Twojej rodziny będzie nie tylko piękna, ale także oryginalna. Meblik proponuje szeroki wybór asortymentu, który charakteryzuje się niepowtarzalnym charakterem i z pewnością rozweseli każdy pokój dziecięcy.

W ofercie znajdują się przede wszystkim szafy, komody oraz łóżka. Wszystkie z wymienionych mebli charakteryzują się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. Najlepsze oferty promocyjne Meblik umieszcza w gazetkach promocyjnych. Zachęcamy do zapoznawania się z nimi.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Meblik?

Sieć przekonuje wszystkich konsumentów do zapoznawania się z licznymi przecenami, które umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Oferty obowiązują zazwyczaj przez 2 miesiące i liczą ok. 75 stron niesamowitych promocji. Wśród nich można znaleźć ponad 40 kolekcji przeznaczonych szczególnie dla dzieci i młodzieży. Meble są odpowiednie zarówno dla niemowlaka, jak i dla nastolatka.

Dostawa i montaż

Meblik zapewnia swoim klientom możliwość skorzystania z usługi montażu, która wiąże się z wieloma dodatkowymi atutami. Ekipa doświadczonych serwisantów może wnieść zamówione paczki do mieszkania, a także zamontować i ustawić wszystkie meble zgodnie z życzeniem klienta. Oprócz tego pracownicy posprzątają po swojej pracy i zabiorą kartony po przywiezionych meblach.

O sieci Meblik

Meblik to firma, której historia rozpoczęła się w 2006 r. Dwójka przyjaciół postanowiła stworzyć innowacyjne rozwiązanie w świecie mebli. Wszystkie ich działania były wykonywane z pasją i zamiłowaniem. Oferta sieci skupia się przede wszystkim na meblach odpowiednich do pokojów dziecięcych. Asortyment idealnie sprawdza się zarówno w sypialniach niemowlaków, jak i pomieszczeniach młodzieżowych. Aktualnie Meblik zatrudnia ponad 300 pracowników i proponuje swoje rozwiązania klientom na terenie całego kraju.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Meblik

Na tej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Meblik. Są to zarówno oferty aktualne, jak również wydania archiwalne. Zdajemy sobie sprawę, że niekiedy interesujące są dla Ciebie starsze gazetki, dlatego korzystając z naszego serwisu możesz się z nimi bez problemu zapoznać. Zachęcamy do dokładnego czytania wszystkich informacji zapisanych w ofertach, ponieważ niekiedy istotne szczegóły charakteryzują się drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Meblik to moc atrakcyjnych przecen skierowanych do klientów. Na ich łamach można znaleźć wiele niesamowitych produktów, dzięki którym odmienisz wnętrze swojego domu. Meble przeznaczone są głównie do pokojów dziecięcych. Sprawdzą się idealnie zarówno w sypialni malucha, jak i nastolatka. Najlepsze propozycje cenowe sieć umieszcza w gazetkach promocyjnych, które zazwyczaj obowiązują przez 2 miesiące. Liczą dużo stron rabatów. Niekiedy liczba ta wynosi nawet ok. 75. Wszystkie oferty są tworzone w bardzo staranny sposób, dlatego są dobrze czytelne i przejrzyste.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Meblik. Korzystając z naszego serwisu możesz zapoznać się zarówno z ofertami aktualnymi, jak i wydaniami archiwalnymi. To właśnie dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz gazetki nowsze ze starszymi, ponieważ te drugie zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest data obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów w sklepach tej sieci.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Aby zapoznać się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez sieć Meblik wystarczy, że przejrzysz gazetki promocyjne dostępne w naszym serwisie. Możesz to robić online, dzięki czemu nie musisz nawet wychodzić z domu. Ponadto masz możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Taka opcja pozwala odczytywać szczegóły zapisywane drobnym drukiem. Ich czytanie jest bardzo ważne, ponieważ niekiedy to właśnie one stanowią warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Meblik - ceny

Gazetki promocyjne Meblik - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Meblik. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2021 roku.

Szafy

 • szafa przesuwna Fashion Mint - 3290 zł za sztukę
 • szafa narożna Nature - 2790 zł za sztukę
 • szafa Music Live Pink - 2390 zł za sztukę

Regały

 • regał niski Music - 1290 zł za sztukę
 • regał Nature - 1790 zł za sztukę
 • regał Fashion Mint - 850 zł za sztukę

Komody

 • komoda Fashion Mint - 1390 zł za sztukę
 • komoda Nature - 1090 zł za sztukę
 • komoda Music - 1390 zł za sztukę

Biurka

 • biurko X White - 650 zł za sztukę
 • biurko Grace - 490 zł za sztukę
 • biurko Uni White - 550 zł za sztukę

Łóżka

 • łóżko Uni White - 990 zł za sztukę
 • łóżko Uni Shine - 1250 zł za sztukę
 • łóżko Drift - 1150 zł za sztukę

Skrzynie

 • skrzynia Drift - 490 zł za sztukę
 • skrzynia Football - 490 zł za sztukę
 • skrzynia Star Wars - 490 zł za sztukę

Łóżeczka dziecięce

 • łóżeczko ReStyle - 1450 zł za sztukę
 • łóżeczko Simple White - 1450 zł za sztukę
 • łóżeczko Minnie - 1350 zł za sztukę