Strona główna >Sklepy >McDonald's

McDonald's - Gazetki promocyjne

https://mcdonalds.pl

Liczba aktywnych gazetek: 0

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów McDonald's

McDonald's - popularne produkty w gazetkach

  McDonald's - promocje

  McDonald’s to amerykańska sieć barów szybkiej obsługi, której oferta obejmuje szeroki wybór kanapek, napojów i deserów, a także dodatków w postaci frytek czy sałatek. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla dzieci zostały przygotowane specjalne zestawy Happy Meal, które składają się nie tylko z posiłku, ale również z zabawki. W wielu restauracjach McDonald’s dostępne są place zabaw dla najmłodszych, dzięki którym rodzice spokojnie mogą zjeść w czasie, gdy ich dzieci bezpiecznie się bawią.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych McDonald’s?

  Sieć barów szybkiej obsługi nie posiada tradycyjnych gazetek promocyjnych. Przygotowywane oferty promocyjne występują najczęściej w postaci kuponów. Zazwyczaj pojawia się ich kilkanaście na jednej stronie, dzięki czemu konsumenci mają szeroki wybór przecenionych produktów. W aplikacji mobilnej, którą klienci mogą ściągnąć na swoje telefony dostępne są okazyeah, czyli naprawdę ciekawe propozycje pod względem ceny.

  Zamów w McDrive

  Jest to niezwykle wygodna forma zamawiania produktów w restauracji McDonald’s. Nie musisz nawet wysiadać z samochodu, aby złożyć i otrzymać swoje zamówienie. Wystarczy, że podjedziesz w wyznaczone miejsce, gdzie pracownik przez słuchawkę przyjmie Twoje życzenie, a w kolejnym okienku będziesz mógł je opłacić i odebrać. Jest to opcja ciesząca się dużą popularnością szczególnie wśród zabieganych gości McDonald’s.

  O sieci McDonald's

  McDonald’s to sieć barów szybkiej obsługi, której historia rozpoczęła się 15 maja 1940 r. w San Bernardino w Kalifornii. Przedsiębiorstwo zostało założone przez braci McDonaldów. Kilka lat później firma postanowiła udzielać franczyz. W 1960 r. działalność przyjęła nazwę McDonald’s Corporation. Bardzo szybko bary tej sieci zaczęły pojawiać się w różnych krajach na całym świecie. W Polsce rozmowy na ten temat prowadzono już pod koniec 70. lat XX w. Pierwszy bar w naszym państwie został otwarty 17 czerwca 1992 r. w Warszawie. Następnie w szybkim tempie zaczęły powstawać kolejne restauracje w kraju.

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci McDonald's

  Z pewnością każdy zna pyszną ofertę popularnych na całym świecie barów szybkiej obsługi McDonald’s. Restauracje tej sieci cenione są również w naszym kraju. Zachwyt konsumentów spowodowany jest dużą różnorodnością dostępnych produktów, ich wyjątkowym smakiem oraz częstymi promocjami przygotowywanymi przez sieć.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  W ofercie McDonald’s nie można znaleźć tradycyjnych gazetek promocyjnych. Pojawiają się wyłącznie kupony z licznymi przecenami na różnorodne posiłki. Dzięki nim w dużo tańszej cenie są dostępne ulubione kanapki, frytki bądź inne dodatki. Oferta McDonald’s nieustannie się rozwija, dlatego na klientów cały czas czekają nowe propozycje smakowe. Dużo przecen pojawia się również w aplikacji dostępnej do ściągnięcia na telefony. OkazYEAH to moc nieprzewidywalnych promocji na pyszne przekąski.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Na naszą stronę staramy się na bieżąco dodawać wszystkie promocje przygotowywane przez McDonald’s. Robimy to po to, aby klienci mogli je poznać od razu w dniu ich wejścia w życie. Nie musisz wybierać się do restauracji, aby zapoznać się z atrakcyjnymi przecenami. Wystarczy, że odwiedzisz nasza stronę i będziesz mógł je poznać. Znajdziesz tutaj również promocje, które nie są już aktualne. Zaznaczamy je wyraźną grafiką, ale nie usuwamy ich, abyś mógł sprawdzić, jakie oferty zostają najczęściej przecenione w restauracji McDonald’s.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Oprócz internetowego przeglądania promocji przygotowanych przez McDonald’s zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z nimi. Jest to możliwe dzięki opcji, jaką zapewniamy naszym klientom. Jest nią możliwość przybliżania poszczególnych stron. Dzięki temu wszystkie szczegóły zapisane na kuponach i ofertach stają się dobrze widoczne. Możesz je bez problemu odczytać, co jest niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie tam znajdują się istotne informacje dotyczące skorzystania z danej promocji. Takie ułatwienie pomaga nie tylko zapoznać się z ofertami, ale także ułatwia wybranie pysznego produktu, na który w danej chwili masz ochotę.