Aktualne gazetki Maxi ZOO 17.07

Informacje o Maxi ZOO
Maxi ZOO

Maxi ZOO - promocje

Jeżeli poszukujesz praktycznych i dobrych artykułów przeznaczonych dla zwierząt to polecamy korzystanie z propozycji sieci Maxi ZOO. Są to sklepy, których asortyment składa się przede wszystkim z produktów skierowanych dla pupili i ich właścicieli. Sieć prezentuje najciekawsze oferty w gazetkach promocyjnych, na łamach których można znaleźć wiele interesujących przecen.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Maxi ZOO?

Gazetki promocyjne sieci nie pojawiają się regularnie. Najczęściej występują kilka razy w miesiącu i obowiązują ok. tygodnia. Zdarzają się także oferty, które trwają nawet wiele miesięcy. Na łamach gazetek można znaleźć produkty, po które warto wybrać się do sklepu Maxi ZOO. Oferty są przejrzyste, dzięki czemu planowanie zakupów staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

W gazetkach zamieszczane są różnorodne produkty przeznaczone dla zwierząt i ich właścicieli. Ilość stron w ofertach nie jest ściśle określona – zazwyczaj wynosi ona 12, ale dostępne są także dużo obszerniejsze gazetki promocyjne. Umieszczane w nich artykuły to przede wszystkim karma zwierzęca, akcesoria do zabawy dla psów i kotów oraz środki czyszczące przeznaczone dla potrzeb czworonogów. Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt to z pewnością pokochasz sieć Maxi ZOO.

O sieci Maxi ZOO

Maxi ZOO to firma, która nie miała łatwych początków rozwoju. Jej pierwszy sklep powstał pod marką Fressnapf w 1990 r. w Nadrenii Północnej-Westfalii. Niestety klienci nie byli do niego przychylnie nastawieni, przez co właściciel musiał zmienić kierunek swojego postępowania. Podwoił liczbę produktów i obniżył ich cenę o połowę, co wydawało się bardzo radykalnym krokiem. Na szczęście jego decyzja okazała się słuszna, ponieważ obroty sklepu szybko się zwiększyły. W 1992 r. firma otworzyła pierwsze sklepy franczyzowe, a w ciągu kilku następnych lat zaczęły powstawać setki kolejnych sklepów w całych Niemczech. W Polsce marka znana jest pod nazwą Maxi ZOO od 2012 r.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Maxi ZOO

Maxi ZOO to sieć oferująca produkty skierowane specjalnie dla zwierząt oraz ich właścicieli. Z tego powodu to właśnie takie artykuły najczęściej można znaleźć w gazetkach promocyjnych tej marki. Pojawiają się one nieregularnie, najczęściej kilka razy w miesiącu. Niekiedy obowiązują ok. tygodnia, ale zdarzają się również takie oferty, które trwają nawet wiele miesięcy.

Co można znaleźć w gazetkach?

Ze względu na charakter sklepu w gazetkach promocyjnych sieci znajdują się przede wszystkim artykuły dla właścicieli zwierząt i ich pupili. Ilość stron pojawiająca się w gazetkach jest zróżnicowana. Często wynosi ona 12, ale dostępne są także oferty liczące aż 56 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach można znaleźć takie produkty, jak karma zwierzęca, akcesoria do zabawy dla pupili oraz środki czyszczące przeznaczone dla czworonogów.

Gazetki sieci Maxi ZOO tworzone są w bardzo przejrzysty sposób. Dzięki temu łatwiejsze staje się odnajdywanie szukanych produktów. Ponadto artykuły zamieszczane w gazetkach najczęściej dzielone są na kategorie, co również pomaga w planowaniu i organizowaniu zakupów. Wszystkie gazetki są bardzo kolorowe, a ceny poszczególnych produktów są w nich zapisane wyraźnymi kolorami.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie umieszczamy wszystkie gazetki promocyjne sieci Maxi ZOO. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci od razu mogli udać się do sklepu po potrzebne im artykuły. Poniżej znajdują się zarówno aktualne, jak i archiwalne oferty. Te drugie zaznaczone są wyraźną grafiką, aby niemożliwe było ich pomylenie z obowiązującymi. Dzięki temu klienci mogą porównać ceny produktów, a także sprawdzić, które rzeczy są najczęściej przecenione. Ponadto przy każdej gazetce umieszczona jest data, do kiedy trwają znajdujące się w niej promocje.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Udostępniamy możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych sieci Maxi ZOO. Teraz nie potrzebujesz ich papierowej wersji, aby zapoznać się z aktualnymi przecenami. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i będziesz mógł sprawdzić, jakie artykuły są aktualnie przecenione w tych sklepach. Ponadto możesz powiększać każdą wybraną stronę gazetki, co ułatwia odczytywanie szczegółów znajdujących się przy poszczególnych ofertach. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się ze wszystkimi zapisami, ponieważ często tam są umieszczane warunki skorzystania z danej promocji.

Ciekawą opcją znajdującą się na naszej stronie jest wyszukiwarka, z której możesz skorzystać jeśli chcesz w szybki sposób znaleźć szukany produkt bądź sklep. Wystarczy, że wpiszesz jego nazwę, a system sam wskaże Ci te informacje. Ponadto podpowie Ci, gdzie zrobisz zakupy najtaniej!

Gazetki promocyjne Maxi ZOO - ceny

Gazetki promocyjne sieci Maxi Zoo - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Maxi Zoo. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2021 roku.

Środki przeciwko kleszczom i pasożytom

 • obroża przeciwko kleszczom i pchłom Kiltix - 62,89 zł za sztukę
 • roztwór dla psów Frontline Combo - 21,24 zł za sztukę
 • preparat biobójczy Fiprex - 19,54 zł za sztukę

Karmy dla kotów

 • sucha karma dla kotów Acana - 18,39 zł za 340 gramów
 • sucha karma dla kotów Premiere - 7,99 zł za 300 gramów
 • morka karma dla kotów MultiFit - 47,99 zł za 48 x 100 gramów

Żwirki dla kotów

 • żwirek Super Benek Compact - 21,59 zł za 10 litrów
 • żwirek Super Pinio - 7,99 zł za 5 litrów
 • żwirek MultiFit Diamonds - 39,99 zł za 8 litrów

Akcesoria dla kotów

 • legowisko dla kotów AniOne - 139,99 zł za sztukę
 • kuweta AniOne - 16,99 zł za sztukę
 • torba transportowa - 84,99 zł za sztukę

Karmy dla psów

 • mokra karma dla szczeniąt Animonda - 4,99 zł za 150 gramów
 • sucha karma dla psów Dog Chow - 23,99 zł za 2,5 kilograma
 • mokra karma dla psów Pedigree - 7,89 zł za 1,2 kilograma

Akcesoria dla psów

 • szelki Amiplay - 40,49 zł za sztukę
 • transporter AniOne - 89,99 zł za sztukę
 • miska podróżna - od 20,24 zł za sztukę

Karmy dla gryzoni

 • karma Real Nature - 15,99 zł za 500 gramów
 • karma MultiFit Grain Free - 11,99 zł za 400 gramów
 • mieszanka ziół Korona Natury - 7,89 zł za 70 gramów