Informacje o Mary Kay
Mary Kay

Mary Kay - promocje

Mary Kay jest dużą firmą działającą globalnie. Jej główną misję stanowi pomoc silnym kobietom, które pragną zmieniać świat biznesu. Dzięki możliwościom oferowanym przez firmę jest to możliwe. Oferowane usługi świadczą o kobiecej sile i determinacji, natomiast asortyment proponowany przez Mary Kay udowadnia wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Mary Kay?

Firma Mary Kay oferuje swoim klientom wiele różnorodnych produktów w stosunkowo niskich cenach. Najlepsze propozycje umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które niestety nie pojawiają się regularnie. Pomimo to katalogi są bardzo obszerne, dzięki czemu można w nich znaleźć wiele ciekawych produktów. Treść gazetek nie odnosi się wyłącznie do przecen obecnych w sklepach, ale przede wszystkim informuje klientki i udziela im wskazówki na temat pielęgnacji i dbania o urodę. Liczba stron dostępnych w gazetkach promocyjnych waha się między 8 a nawet 44.

Dzięki gazetkom promocyjnym proponowanym przez Mary Kay klienci w szybki i sprawny sposób mogą zapoznać się z najlepszymi i najnowszymi ofertami przygotowanymi przez firmę. Pozwala to na łatwiejsze planowanie zakupów, ponieważ z katalogów można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Nie tylko o produktach, ale również o pielęgnacji poszczególnych typów urody.

O sieci Mary Kay

Firma Mary Kay Cosmetics została założona przez Mary Kay Ash. Jej początki związane są z rokiem 1963, kiedy 13 września kobieta rozpoczęła prowadzenie biznesu i otworzyła własny salon Beauty by Mary Kay. Jej niezwykła determinacja i siła udowodniły, że w życiu można osiągnąć wszystko to, czego się pragnie. Aktualnie firma korzysta z dziedzictwa założycielki. Działalność jest inspirowana i wzbogacana poprzez zachęcanie kobiet do osiągania wielkich rzeczy. Firma jest dostępna w różnych krajach, również w Polsce.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Mary Kay

Firma Mary Kay została założona przez kobietę po to, aby udowadniać innym przedstawicielkom płci pięknej, że one również mogą osiągać to, o czym marzą. Działalność jest dowodem na kobiecą siłę i determinację mogącą doprowadzić do wielkich rzeczy. Firma działa na rynku już od 1963 r., a przez ten czas wprowadziła wiele nowoczesnych produktów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Firma Mary Kay proponuje swoim klientom zapoznawanie się z gazetkami, które nie pojawiają się regularnie. Mimo to są bardzo obszerne i dzięki nim odbiorcy mogą poznać najnowsze oferty przygotowane przez sieć. Wydawane katalogi nie są typowymi gazetkami promocyjnymi, ponieważ swoją treścią nie ukazują jedynie przecenionych produktów. Ich zadanie stanowi przede wszystkim informowanie i udzielanie wskazówek na temat pielęgnacji i dbania o urodę. Oferty mają zróżnicowaną liczbę stron – od 8 do nawet 44. Niekiedy obowiązuje kilka katalogów w przeciągu jednego miesiąca.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszą stronę dodajemy wszystkie gazetki firmy Mary Kay. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Dodajemy je, aby możliwe było zapoznanie się ze wszystkimi ofertami sieci. W katalogach umieszczane są cenne rady i wskazówki dotyczące pielęgnacji, dlatego nie chcemy, aby te treści były nieosiągalne dla klientów w momencie przedawnienia się poszczególnych ofert. Przy każdej gazetce podane są daty jej obowiązywania, ponadto wydania archiwalne zaznaczamy wyraźną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Udostępniamy możliwość przeglądania gazetek firmy Mary Kay online. Nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby się z nimi zapoznawać. Teraz wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i będziesz mógł przeczytać wszystkie oferty przygotowane przez Mary Kay, nawet te, które nie są już aktualne. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego dodaliśmy jeszcze jedną opcję na naszą stronę – każdą stronę gazetek masz możliwość przybliżyć, dzięki czemu odczytasz wszystkie szczegóły znajdujące się w katalogach.

Gazetki promocyjne Mary Kay - ceny

Gazetki promocyjne sieci Mary Kay - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Mary Kay. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w marcu 2021 roku.

Kremy do twarzy

 • intensywny krem nawilżający - 155 zł za sztukę
 • nocny krem zmiękczający skórę - 79 zł za sztukę
 • krem przedłużający nawilżenie skóry - 120 zł za sztukę

Peelingi do twarzy

 • peeling Timewise Repair - 235 zł za sztukę
 • puder peelingujący Naturally - 169 zł za sztukę
 • peeling energizujący - 82 zł za sztukę

Kosmetyki do oczyszczania twarzy

 • oczyszczające mleczko - 88 zł za sztukę
 • oczyszczająca pianka - 98 zł za sztukę
 • kremowa emulsja oczyszczająca - 99 zł za sztukę

Kremy i żele pod oczy

 • przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Age Minimize - 139 zł za sztukę
 • kojący żel pod oczy Indulge - 92 zł za sztukę
 • odbudowujący krem pod oczy Volu-Firm - 195 zł za sztukę

Zestawy kosmetyków

 • zestaw Satin Body - White Tea & Citrus - 193 zł za sztukę
 • zestaw do pielęgnacji dłoni Satin Hands - 169 zł za sztukę
 • zestaw Satin Lips - 118 zł za sztukę

Kosmetyki męskie

 • pianka do golenia - 55 zł za sztukę
 • przeciwzmarszczkowy krem pod oczy - 119 zł za sztukę
 • chłodzący żel po goleniu - 65 zł za sztukę

Kosmetyki do makijażu

 • wodoodporny tusz do rzęs - 77 zł za sztukę
 • eyeliner we flamastrze - 75 zł za sztukę
 • baza na powieki - 59 zł za sztukę