Strona główna >Sklepy >Mango

Sieć sklepów Mango

Mango - promocje

Mango to wiodąca platforma wielokanałowa dostępna w różnych krajach na całym świecie. Zaangażowanie w prowadzoną działalność, a także wiele lat doświadczenia pozwoliły firmie na wypracowanie silnej pozycji na rynku. Mango zbudowało ponad 130 stron internetowych w 21 językach. Ponadto oferuje swoje produkty w 220 sklepach własnych marek. Firma proponuje klientom wygodne zakupy, które można zrobić z domu w ponad 300 kanałach telewizyjnych. Na telefon po drugiej stronie oczekuje aż 4000 agentów, co świadczy o niezwykłym zaangażowaniu i profesjonalnym podejściu do klienta.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Mango?

Oprócz wymienionych atutów Mango proponuje swoim klientom korzystanie z przecen dostępnych w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one zazwyczaj ok. 2 miesięcy i liczą ok. 35 stron. Na ich łamach można znaleźć wiele artykułów w naprawdę niskich cenach. Każdy z produktów charakteryzuje się wysoką jakością, dzięki czemu nie musisz obawiać się o trwałość oferowanych przez Mango przedmiotów. W ofertach najczęściej można znaleźć produkty ułatwiające codzienne życie, takie jak akcesoria kuchenne, artykuły przeznaczone do sprzątania czy pościel i zabawki.

Marki własne

Dzięki długiej działalności na rynku Mango nauczyło się, czego tak naprawdę potrzebują klienci. Z tego powodu firma stworzyła marki własne, które nie szkodzą naturze. Ponadto charakteryzują się wysoką jakością oferowanych produktów i ich stosunkowo niską ceną. Ich zadaniem jest poprawa ważnych aspektów życia ludzkiego, takich jak sen, zdrowie czy jedzenie. Wśród marek własnych Mango należy wyróżnić: Dormeo, Delimano, Nutribullet, Walkmaxx, Wellneo czy Rovus.

O sieci Mango

Historia działalności Mango rozpoczęła się w 1992 r. w słoweńskim miasteczku o nazwie Zagorje. Wszystko stało się za sprawą współzałożyciela Studio Moderna Sandi Ceško. Mężczyzna zaczął sprzedawać przyrząd łagodzący ból pleców. Po jego sukcesie firma bardzo szybko rozpoczęła swój rozwój. W międzyczasie rozwinęła się druga marka o nazwie Top Shop. Działalność zwróciła się w kierunku direct marketingu. Zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie na wypracowanie silnej pozycji na rynku. Aktualnie jest to wiodąca platforma wielokanałowa dostępna w Europie Centralnej, Europie Wschodniej, Rosji oraz Turcji.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Mango

Ta strona w całości została poświęcona gazetkom promocyjnym, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Mango. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej z nich podana jest data obowiązywania.

Jeśli zależy Ci na zrobieniu szybkich i tanich zakupów to doskonale trafiłeś! Zapoznając się z gazetkami promocyjnymi możesz skutecznie zaplanować najbliższe zakupy. Zachęcamy do dokładnego czytania ofert, ponieważ niekiedy istotne informacje są w nich zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Mango oznaczają moc niesamowitych przecen skierowanych do klientów. Oferty zazwyczaj obowiązują przez 2 miesiące i liczą ok. 35 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach pojawiają się różnorodne artykuły w naprawdę niskich cenach.

Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością, dlatego jeśli zależy Ci na sprawdzonych sprzętach to koniecznie przejrzyj gazetkę promocyjną sieci Mango. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są zarówno gazetki promocyjne aktualne, jak i oferty archiwalne. Te drugie zaznaczamy specjalną grafiką. To właśnie dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Wszystkie oferty staramy się dodawać na naszą stronę na bieżąco, ponieważ zależy nam, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu masz możliwość zapoznawania się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez sieć Mango. Możesz to zrobić online, dzięki czemu nie musisz posiadać papierowej wersji gazetek promocyjnych. Ponadto masz możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w ofertach. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych w gazetkach drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Mango - ceny

Gazetki promocyjne Mango - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Mango. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w marcu 2021 roku.

Materace

 • materac stelażowy Dormeo Lux - 3299,99 zł za sztukę
 • materac stelażowy Dormei iMemory - od 1159,99 zł za sztukę
 • materac nawierzchniowy wyrównujący - od 263,99 zł za sztukę

Kołdry

 • kołdra lekka Dormeo Aloe Vera - 79,99 zł za sztukę
 • kołdra Dormeo Siena - 129,99 zł za sztukę
 • kołdra Dormeo Comfy Relax - 119,99 zł za sztukę

Poduszki

 • poduszka klasyczna - 79,99 zł za sztukę
 • poduszka anatomiczna Dormeo Aloe Vera - 59,99 zł za sztukę
 • poduszka anatomiczna Dormeo Sleep&Inspire - 89,99 zł za sztukę

Patelnie

 • patelnia 24 cm - 99,99 zł za sztukę
 • patelnia do naleśników - 89,99 zł za sztukę
 • patelnia 28 cm - 129,99 zł za sztukę

Buty

 • trampki Walkmaxx - 99,99 zł za parę
 • buty sportowe damskie - 129,99 zł za parę
 • buty sportowe męskie - 1299,99 zł za parę

Urządzenia do krojenia

 • wielofunkcyjne urządzenie do krojenia - 59,99 zł za sztukę
 • siekacz - 22,99 zł za sztukę
 • krajalnica spiralna - 79,99 zł za sztukę

Urządzenia do sprzątania

 • mop z funkcją naturalnej dezynfekcji - 99,99 zł za sztukę
 • elastyczny mop ze spryskiwaczem - 89,99 zł za sztukę
 • bezprzewodowy odkurzacz wielofunkcyjny 3w1 - 549,99 zł za sztukę